הדפס

אזורית חנוכה 2020 / בנים 10 אזור צפון - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

נגמר מרה"ט חיפה בנים 10 אזור צפון 1 - 16 11/12/2020 13:00

אביב רוב

-

שון גולדיץ

2-6 2-6
נגמר מרה"ט חיפה בנים 10 אזור צפון 1 - 16 11/12/2020 13:00

יובל גלילי

-

נדב ושצ'ינסקי

7-6 6-7 8-10
נגמר מרה"ט חיפה בנים 10 אזור צפון 1 - 16 11/12/2020 13:00

נועם יעקב

-

‫עמית מלכה‬‎

2-6 2-6
נגמר מרה"ט חיפה בנים 10 אזור צפון 1 - 16 11/12/2020 13:00

גיל-עד שליסר

-

אדם שמידוב

6-7 4-6
נגמר מרה"ט חיפה בנים 10 אזור צפון 1 - 16 11/12/2020 13:00

הראל לזר לזר לזר טננבאום

-

איתן גבריאל ליפשיץ

6-4 6-7 10-7
נגמר מרה"ט חיפה בנים 10 אזור צפון 1 - 16 11/12/2020 14:00

אדם רודניק

-

אלון מאירי

4-6 2-6
נגמר מרה"ט חיפה בנים 10 אזור צפון 1 - 16 11/12/2020 14:00

נתנאל מרדכי רוזן

-

עומר בראייר

2-6 3-6
נגמר מרה"ט חיפה בנים 10 אזור צפון 1 - 16 11/12/2020 14:00

נועם בורושוק

-

קוגן מארק

6-3 6-4


 

 

 

נגמר בנים 10 אזור צפון 1 - 8 13/12/2020 20:37

אביב רוב

-

איתן גבריאל ליפשיץ

4-6 2-6
נגמר בנים 10 אזור צפון 1 - 8 13/12/2020 20:38

נועם יעקב

-

גיל-עד שליסר

4-6 4-6
נגמר בנים 10 אזור צפון 1 - 8 13/12/2020 20:39

יובל גלילי

-

נתנאל מרדכי רוזן

6-2 6-2
נגמר בנים 10 אזור צפון 1 - 8 13/12/2020 20:40

אדם רודניק

-

קוגן מארק

2-6 2-6


 

 

 

נגמר בנים 10 אזור צפון 9 - 16 13/12/2020 20:44

שון גולדיץ

-

הראל לזר לזר לזר טננבאום

3-6 3-6
נגמר בנים 10 אזור צפון 9 - 16 13/12/2020 21:01

‫עמית מלכה‬‎

-

אדם שמידוב

4-6 3-6
נגמר בנים 10 אזור צפון 9 - 16 13/12/2020 21:02

נדב ושצ'ינסקי

-

עומר בראייר

4-6 4-6
נגמר בנים 10 אזור צפון 9 - 16 13/12/2020 21:20

אלון מאירי

-

נועם בורושוק

4-6 7-6 4-10


 

 

 

נגמר בנים 10 אזור צפון 1 - 4 13/12/2020 20:58

אביב רוב

-

נועם יעקב

3-6 3-6
נגמר בנים 10 אזור צפון 1 - 4 13/12/2020 20:59

אדם רודניק

-

נתנאל מרדכי רוזן

6-7 6-7


 

 

 

נגמר בנים 10 אזור צפון 9 - 16 13/12/2020 21:21

שון גולדיץ

-

קוגן מארק

6-2 4-6 2-10
נגמר בנים 10 אזור צפון 9 - 16 13/12/2020 21:23

יובל גלילי

-

‫עמית מלכה‬‎

6-2 6-2
נגמר בנים 10 אזור צפון 9 - 16 13/12/2020 21:24

גיל-עד שליסר

-

נדב ושצ'ינסקי

5-7 6-4 8-10
נגמר בנים 10 אזור צפון 9 - 16 13/12/2020 21:25

אלון מאירי

-

איתן גבריאל ליפשיץ

6-4 6-4


 

 

 

נגמר בנים 10 אזור צפון 3 - 4 14/12/2020 21:00

נועם יעקב

-

נתנאל מרדכי רוזן

4-6 3-6


 

 

 

נגמר בנים 10 אזור צפון 1 - 2 14/12/2020 21:27

אביב רוב

-

אדם רודניק

5-7 4-6


 

 

 

נגמר בנים 10 אזור צפון 9 - 12 14/12/2020 21:29

שון גולדיץ

-

‫עמית מלכה‬‎

6-2 6-4
נגמר בנים 10 אזור צפון 9 - 12 14/12/2020 21:30

איתן גבריאל ליפשיץ

-

גיל-עד שליסר

6-2 6-0


 

 

 

נגמר בנים 10 אזור צפון 9 - 10 14/12/2020 21:32

‫עמית מלכה‬‎

-

גיל-עד שליסר

4-6 4-6