הדפס

אזורית חנוכה 2020 / בנים 10 אזור מרכז ב' - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

נגמר גולדן טניס נתניה בנים 10 אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 32 13/12/2020 08:00

מארק פרטמן

-

עידו אשכל ברוק

4-6 4-6
נגמר גולדן טניס נתניה בנים 10 אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 32 13/12/2020 08:00 FB

נתן גלר

-

כפיר נייער

Ret
נגמר גולדן טניס נתניה בנים 10 אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 32 13/12/2020 08:00

ניר גרניאק

-

דוב אדו צוקרמן צוקרמן

2-6 5-7
נגמר גולדן טניס נתניה בנים 10 אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 32 13/12/2020 08:00

ג'וני זילברמן

-

עומרי ורדי

6-2 6-2
נגמר גולדן טניס נתניה בנים 10 אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 32 13/12/2020 09:00 NB

בנימין קסל

-

רון נדיון

2-6 2-6
נגמר גולדן טניס נתניה בנים 10 אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 32 13/12/2020 09:00 NB

אופק קוימג'דסקי

-

בן וייס

6-3 6-3
נגמר גולדן טניס נתניה בנים 10 אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 32 13/12/2020 09:30 NB

דניאל מונטה

-

רן אידלמן

Ret
נגמר גולדן טניס נתניה בנים 10 אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 32 13/12/2020 10:00 NB

אייל פיין קליינמן

-

אלכס זבלינסקי

0-6 0-6
נגמר גולדן טניס נתניה בנים 10 אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 32 13/12/2020 11:00 NB

ליאל עמר

-

עומר ענב

0-6 0-6
נגמר גולדן טניס נתניה בנים 10 אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 32 13/12/2020 12:00 NB

אסף צח

-

יוני זבלינסקי

6-0 6-0
נגמר גולדן טניס נתניה בנים 10 אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 32 13/12/2020 12:00 NB

דניאל הרמתי

-

סודי סודי דבי סודי ללום דבי ללוםללום

Ret
נגמר גולדן טניס נתניה בנים 10 אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 32 13/12/2020 12:00 NB

מעיין שיבר

-

עמית בדש

6-0 6-0
נגמר גולדן טניס נתניה בנים 10 אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 32 13/12/2020 13:00 NB

יונתן פייגובוים

-

ויזל בן

5-7 3-6
נגמר גולדן טניס נתניה בנים 10 אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 32 13/12/2020 13:00 NB

רז פולקמן

-

עומר טל

4-6 2-6
נגמר גולדן טניס נתניה בנים 10 אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 32 13/12/2020 13:00 NB

רוני פוגל

-

עילאי איילין

3-6 2-6
נגמר גולדן טניס נתניה בנים 10 אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 32 13/12/2020 14:00 NB

עילאי ויזל

-

יעקב שיקלי

6-4 5-7 7-6


 

 

 

נגמר גולדן טניס נתניה בנים 10 אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 32 13/12/2020 09:45

נתן גלר

-

דוב אדו צוקרמן צוקרמן

Ret


 

 

 

נגמר גולדן טניס נתניה בנים 10 אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 16 13/12/2020 10:00 NB

כפיר נייער

-

ניר גרניאק

2-6 2-6
נגמר גולדן טניס נתניה בנים 10 אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 16 13/12/2020 12:00

אייל פיין קליינמן

-

רן אידלמן

5-7 4-6
נגמר גולדן טניס נתניה בנים 10 אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 16 13/12/2020 12:00

בנימין קסל

-

בן וייס

6-3 6-4
נגמר גולדן טניס נתניה בנים 10 אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 16 13/12/2020 12:15

מארק פרטמן

-

עומרי ורדי

7-6 3-6 6-7
נגמר גולדן טניס נתניה בנים 10 אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 16 13/12/2020 13:00

יוני זבלינסקי

-

דניאל הרמתי

6-2 6-2
נגמר גולדן טניס נתניה בנים 10 אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 16 13/12/2020 13:15

ליאל עמר

-

עמית בדש

2-6 7-6 6-7


 

 

 

נגמר גולדן טניס נתניה בנים 10 אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 32 13/12/2020 14:15

עומר ענב

-

מעיין שיבר

Walkover
נגמר גולדן טניס נתניה בנים 10 אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 32 13/12/2020 14:15

אלכס זבלינסקי

-

דניאל מונטה

0-6 0-6
נגמר גולדן טניס נתניה בנים 10 אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 32 13/12/2020 14:15

אסף צח

-

סודי סודי דבי סודי ללום דבי ללוםללום

0-6 0-6


 

 

 

נגמר גולדן טניס נתניה בנים 10 אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 16 13/12/2020 15:00

יונתן פייגובוים

-

רז פולקמן

3-6 2-6
נגמר גולדן טניס נתניה בנים 10 אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 16 13/12/2020 16:34

יעקב שיקלי

-

רוני פוגל

6-3 6-4


 

 

 

נגמר גולדן טניס נתניה בנים 10 אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 32 14/12/2020 12:00 NB

עידו אשכל ברוק

-

ג'וני זילברמן

Walkover
נגמר גולדן טניס נתניה בנים 10 אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 32 14/12/2020 12:30 NB

רון נדיון

-

אופק קוימג'דסקי

4-6 6-3 3-10
נגמר גולדן טניס נתניה בנים 10 אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 32 14/12/2020 13:00 NB

עילאי ויזל

-

עילאי איילין

2-6 5-7
נגמר גולדן טניס נתניה בנים 10 אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 32 14/12/2020 13:00 NB

ויזל בן

-

עומר טל

2-6 4-6


 

 

 

נגמר גולדן טניס נתניה בנים 10 אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 8 14/12/2020 11:00 NB

מארק פרטמן

-

כפיר נייער

6-3 7-6
נגמר גולדן טניס נתניה בנים 10 אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 8 14/12/2020 11:00 NB

אייל פיין קליינמן

-

בן וייס

4-6 4-6
נגמר גולדן טניס נתניה בנים 10 אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 8 14/12/2020 12:00 NB

רוני פוגל

-

יונתן פייגובוים

2-6 2-6
נגמר גולדן טניס נתניה בנים 10 אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 8 14/12/2020 12:00 NB

ליאל עמר

-

דניאל הרמתי

6-3 6-3


 

 

 

נגמר גולדן טניס נתניה בנים 10 אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 32 14/12/2020 13:30 NB

עידו אשכל ברוק

-

יעקב שיקלי

6-2 6-2
נגמר גולדן טניס נתניה בנים 10 אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 32 14/12/2020 13:30 NB

יוני זבלינסקי

-

רון נדיון

6-4 6-2
נגמר גולדן טניס נתניה בנים 10 אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 32 14/12/2020 14:00 NB

מעיין שיבר

-

רן אידלמן

6-2 6-2
נגמר גולדן טניס נתניה בנים 10 אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 32 14/12/2020 14:00 NB

בנימין קסל

-

אסף צח

6-4 6-2
נגמר גולדן טניס נתניה בנים 10 אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 32 14/12/2020 14:00 NB

ניר גרניאק

-

ויזל בן

6-2 6-4
נגמר גולדן טניס נתניה בנים 10 אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 32 14/12/2020 15:00 NB

עילאי ויזל

-

עומרי ורדי

6-2 6-7 10-4
נגמר גולדן טניס נתניה בנים 10 אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 32 14/12/2020 15:00 NB

אלכס זבלינסקי

-

עמית בדש

6-3 6-3
נגמר גולדן טניס נתניה בנים 10 אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 32 14/12/2020 15:00 NB

רז פולקמן

-

דוב אדו צוקרמן צוקרמן

2-6 7-6 12-10


 

 

 

נגמר גולדן טניס נתניה בנים 10 אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 24 15/12/2020 08:00 St

יעקב שיקלי

-

דוב אדו צוקרמן צוקרמן

6-4 6-4
נגמר גולדן טניס נתניה בנים 10 אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 24 15/12/2020 11:00 NB

עמית בדש

-

רון נדיון

6-3 7-5
נגמר גולדן טניס נתניה בנים 10 אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 24 15/12/2020 13:00 NB

רן אידלמן

-

אסף צח

7-6 7-5
נגמר גולדן טניס נתניה בנים 10 אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 24 18/12/2020 09:00 St

עומרי ורדי

-

ויזל בן

5-7 6-7


 

 

 

נגמר כפר ויתקין בנים 10 אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 4 18/12/2020 13:00 NB

כפיר נייער

-

אייל פיין קליינמן

6-4 6-4
נגמר כפר ויתקין בנים 10 אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 4 18/12/2020 13:00 NB

רוני פוגל

-

דניאל הרמתי

4-6 4-6


 

 

 

נגמר גולדן טניס נתניה בנים 10 אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 24 15/12/2020 12:00 NB

דוב אדו צוקרמן צוקרמן

-

בן וייס

6-3 6-3


 

 

 

נגמר כפר ויתקין בנים 10 אזור מרכז ב' רמה 1 3 - 4 18/12/2020 08:55 AR

כפיר נייער

-

דניאל הרמתי

5-7 6-4 8-10


 

 

 

נגמר כפר ויתקין בנים 10 אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 2 18/12/2020 08:55 AR

אייל פיין קליינמן

-

רוני פוגל

7-6 3-6 5-10


 

 

 

נגמר כפר ויתקין בנים 10 אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 24 19/12/2020 08:00 NB

עומרי ורדי

-

ליאל עמר

0-6 0-6
נגמר כפר ויתקין בנים 10 אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 24 19/12/2020 08:00 NB

יונתן פייגובוים

-

אסף צח

6-3 3-6 5-10
נגמר כפר ויתקין בנים 10 אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 24 19/12/2020 08:00 NB

מארק פרטמן

-

רון נדיון

4-6 2-6


 

 

 

נגמר מכבי נתניה בנים 10 אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 20 25/12/2020 13:00 St

בן וייס

-

מארק פרטמן

4-6 5-7
נגמר מכבי נתניה בנים 10 אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 20 25/12/2020 13:00 St

עומרי ורדי

-

יונתן פייגובוים

4-6 4-6


 

 

 

נגמר מכבי נתניה בנים 10 אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 18 25/12/2020 09:25 AR

בן וייס

-

עומרי ורדי

6-2 6-2