הדפס

אזורית חנוכה 2020 / בנים 12 אזור צפון - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

נגמר מרה"ט חיפה בנים 12 אזור צפון 1 - 32 12/12/2020 10:00

איתמר אשור

-

דן אייזנשטיין

1-6 1-6
נגמר מרה"ט חיפה בנים 12 אזור צפון 1 - 32 12/12/2020 10:00

יאיר דיין

-

יואב רובין

6-2 6-2
נגמר מרה"ט חיפה בנים 12 אזור צפון 1 - 32 12/12/2020 10:00

נועם טרבלסי

-

שון שמידוב

0-6 0-6
נגמר מרה"ט חיפה בנים 12 אזור צפון 1 - 32 12/12/2020 10:00

אנדריי ספוטקין

-

תומר משעולי

6-0 6-4
נגמר מרה"ט חיפה בנים 12 אזור צפון 1 - 32 12/12/2020 10:00

איתן בועז בועז רוי

-

זייה איסמאילוב

6-0 6-4
נגמר מרה"ט חיפה בנים 12 אזור צפון 1 - 32 12/12/2020 10:00

אדיב חזאן

-

ליאור ורניק

2-6 0-6
נגמר מרה"ט חיפה בנים 12 אזור צפון 1 - 32 12/12/2020 10:00

מנור קאופמן

-

עומר פרלמן

2-6 4-6
נגמר מרה"ט חיפה בנים 12 אזור צפון 1 - 32 12/12/2020 10:00

איתמר רונן

-

מתן בורושוק

6-4 1-6 5-10


 

 

 


 

 

 

נגמר מרה"ט חיפה בנים 12 אזור צפון 1 - 16 12/12/2020 13:00

ניצן סוויסה

-

איתמר רונן

0-6 1-6
נגמר מרה"ט חיפה בנים 12 אזור צפון 1 - 16 12/12/2020 13:00

שפירא יונתן

-

מנור קאופמן

2-6 1-6
נגמר מרה"ט חיפה בנים 12 אזור צפון 1 - 16 12/12/2020 13:00

אהרון ליפשיץ

-

אדיב חזאן

7-5 6-1
נגמר מרה"ט חיפה בנים 12 אזור צפון 1 - 16 12/12/2020 13:00

ברונפמן אייל

-

זייה איסמאילוב

1-6 1-6
נגמר מרה"ט חיפה בנים 12 אזור צפון 1 - 16 12/12/2020 13:00

איתי קילימניק

-

תומר משעולי

2-6 0-6
נגמר מרה"ט חיפה בנים 12 אזור צפון 1 - 16 12/12/2020 13:00

רון כהן

-

יואב רובין

6-7 7-6 8-10
נגמר מרה"ט חיפה בנים 12 אזור צפון 1 - 16 12/12/2020 13:00

גיא עמיר

-

איתמר אשור

2-6 0-6
נגמר מרה"ט חיפה בנים 12 אזור צפון 1 - 16 13/12/2020 09:00

חגי שליסר

-

נועם טרבלסי

2-6 4-6


 

 

 

נגמר בנים 12 אזור צפון 1 - 8 13/12/2020 19:42

ניצן סוויסה

-

גיא עמיר

3-6 1-6
נגמר בנים 12 אזור צפון 1 - 8 13/12/2020 19:45

ברונפמן אייל

-

איתי קילימניק

6-0 6-2
נגמר בנים 12 אזור צפון 1 - 8 13/12/2020 19:48

אדיב חזאן

-

חגי שליסר

6-7 2-6
נגמר בנים 12 אזור צפון 1 - 8 13/12/2020 19:49

שפירא יונתן

-

רון כהן

6-4 6-1


 

 

 

נגמר בנים 12 אזור צפון 17 - 32 13/12/2020 19:51

מתן בורושוק

-

מנור קאופמן

4-6 1-6
נגמר בנים 12 אזור צפון 17 - 32 13/12/2020 19:52

יואב רובין

-

דן אייזנשטיין

0-6 4-6
נגמר בנים 12 אזור צפון 17 - 32 13/12/2020 19:54

איתן בועז בועז רוי

-

אהרון ליפשיץ

6-4 7-5
נגמר בנים 12 אזור צפון 17 - 32 13/12/2020 19:54

נועם טרבלסי

-

אנדריי ספוטקין

7-6 1-6 5-10
נגמר בנים 12 אזור צפון 17 - 32 13/12/2020 19:55

ליאור ורניק

-

זייה איסמאילוב

6-7 3-6
נגמר בנים 12 אזור צפון 17 - 32 13/12/2020 19:56

תומר משעולי

-

שון שמידוב

0-6 0-6
נגמר בנים 12 אזור צפון 17 - 32 13/12/2020 19:58

עומר פרלמן

-

איתמר רונן

6-2 6-1
נגמר בנים 12 אזור צפון 17 - 32 13/12/2020 19:58

איתמר אשור

-

יאיר דיין

2-6 3-6


 

 

 

נגמר בנים 12 אזור צפון 17 - 24 13/12/2020 20:05

מתן בורושוק

-

יואב רובין

5-7 6-0 13-11
נגמר בנים 12 אזור צפון 17 - 24 13/12/2020 20:07

אהרון ליפשיץ

-

נועם טרבלסי

6-0 3-6 6-10
נגמר בנים 12 אזור צפון 17 - 24 13/12/2020 20:08

ליאור ורניק

-

תומר משעולי

2-6 1-6
נגמר בנים 12 אזור צפון 17 - 24 13/12/2020 20:09

איתמר רונן

-

איתמר אשור

6-2 6-3


 

 

 

נגמר בנים 12 אזור צפון 1 - 4 14/12/2020 20:01

ניצן סוויסה

-

איתי קילימניק

3-6 0-6
נגמר בנים 12 אזור צפון 1 - 4 14/12/2020 20:02

רון כהן

-

אדיב חזאן

6-1 6-1


 

 

 

נגמר בנים 12 אזור צפון 3 - 4 14/12/2020 20:11

איתי קילימניק

-

רון כהן

1-6 1-6


 

 

 

נגמר בנים 12 אזור צפון 1 - 2 14/12/2020 20:12

ניצן סוויסה

-

אדיב חזאן

1-6 2-6


 

 

 

נגמר בנים 12 אזור צפון 17 - 24 14/12/2020 20:16

יואב רובין

-

ברונפמן אייל

0-6 0-6
נגמר בנים 12 אזור צפון 17 - 24 14/12/2020 20:18

גיא עמיר

-

אהרון ליפשיץ

6-0 6-0
נגמר בנים 12 אזור צפון 17 - 24 14/12/2020 20:20

איתמר אשור

-

חגי שליסר

6-2 6-3
נגמר בנים 12 אזור צפון 17 - 24 14/12/2020 20:23

שפירא יונתן

-

ליאור ורניק

6-4 6-4


 

 

 

נגמר בנים 12 אזור צפון 17 - 20 14/12/2020 20:21

יואב רובין

-

אהרון ליפשיץ

4-6 0-6
נגמר בנים 12 אזור צפון 17 - 20 14/12/2020 20:25

חגי שליסר

-

ליאור ורניק

0-6 0-6


 

 

 

נגמר בנים 12 אזור צפון 17 - 18 14/12/2020 20:29

יואב רובין

-

חגי שליסר

6-6