הדפס

אזורית חנוכה 2020 / בנים 12 אזור מרכז א' - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

נגמר מועדון הטניס מכבים בנים 12 אזור מרכז א' רמה 1 1 - 32 11/12/2020 10:00

דור ברוידס

-

נועם חמרה

6-0 6-0
נגמר מועדון הטניס מכבים בנים 12 אזור מרכז א' רמה 1 1 - 32 11/12/2020 10:00

מיכאל גושצ'ין

-

אורי לוגסי

1-6 1-6
נגמר מועדון הטניס מכבים בנים 12 אזור מרכז א' רמה 1 1 - 32 11/12/2020 10:00

מימון ירין

-

עמית זינגר

0-6 2-6
נגמר מועדון הטניס מכבים בנים 12 אזור מרכז א' רמה 1 1 - 32 11/12/2020 11:15

ארבל הנזל

-

אדם גרמן

0-6 0-6
נגמר מועדון הטניס מכבים בנים 12 אזור מרכז א' רמה 1 1 - 32 11/12/2020 11:15

עידו גזי

-

עידן ולדימירסקי

3-6 1-6
נגמר מועדון הטניס מכבים בנים 12 אזור מרכז א' רמה 1 1 - 32 11/12/2020 11:15

יותם שניידר

-

דוד מזרחי

6-2 6-4
נגמר מועדון הטניס מכבים בנים 12 אזור מרכז א' רמה 1 1 - 32 11/12/2020 11:15

אלון גלבגיסר

-

ליאור הלשטוק

6-4 0-6 6-10
נגמר מועדון הטניס מכבים בנים 12 אזור מרכז א' רמה 1 1 - 32 11/12/2020 15:45

יעקב גרומן

-

יונתן תותי

2-6 6-7
נגמר מועדון הטניס מכבים בנים 12 אזור מרכז א' רמה 1 1 - 32 11/12/2020 15:45

יאיר כהן

-

אלון משה משה אשוש

6-1 2-6 3-10
נגמר מועדון הטניס מכבים בנים 12 אזור מרכז א' רמה 1 1 - 32 12/12/2020 08:30

טקצ'נקו מרטין

-

שהם אלפסי

3-6 4-6
נגמר מועדון הטניס מכבים בנים 12 אזור מרכז א' רמה 1 1 - 32 12/12/2020 08:30

איתמר פורטל

-

אגם יעקב ויטקובסקי

2-6 0-6
נגמר מועדון הטניס מכבים בנים 12 אזור מרכז א' רמה 1 1 - 32 12/12/2020 08:30

סקאי רג'יניאנו

-

עמית טובול

6-7 5-7
נגמר מועדון הטניס מכבים בנים 12 אזור מרכז א' רמה 1 1 - 32 12/12/2020 08:30

רום מלכה

-

נעם גיל

6-7 0-6
נגמר מועדון הטניס מכבים בנים 12 אזור מרכז א' רמה 1 1 - 32 12/12/2020 08:30

דן עיני

-

נועם כהן

6-1 6-1
נגמר מועדון הטניס מכבים בנים 12 אזור מרכז א' רמה 1 1 - 32 12/12/2020 08:30

פלג אזולאי

-

מקסים דמצ'וק

7-5 2-6 2-10
נגמר מועדון הטניס מכבים בנים 12 אזור מרכז א' רמה 1 1 - 32 12/12/2020 15:45 FB

שיפמן נועם

-

איתי קפוזה

3-6 3-6


 

 

 

נגמר מועדון הטניס מכבים בנים 12 אזור מרכז א' רמה 1 1 - 16 11/12/2020 12:45

נועם חמרה

-

מיכאל גושצ'ין

0-6 1-6
נגמר מועדון הטניס מכבים בנים 12 אזור מרכז א' רמה 1 1 - 16 11/12/2020 14:15

ארבל הנזל

-

אלון גלבגיסר

5-7 6-2 5-10
נגמר מועדון הטניס מכבים בנים 12 אזור מרכז א' רמה 1 1 - 16 11/12/2020 14:15

עידו גזי

-

דוד מזרחי

2-6 2-6
נגמר מועדון הטניס מכבים בנים 12 אזור מרכז א' רמה 1 1 - 16 12/12/2020 09:45

יעקב גרומן

-

יאיר כהן

6-0 6-2
נגמר מועדון הטניס מכבים בנים 12 אזור מרכז א' רמה 1 1 - 16 12/12/2020 11:30

טקצ'נקו מרטין

-

פלג אזולאי

0-6 1-6
נגמר מועדון הטניס מכבים בנים 12 אזור מרכז א' רמה 1 1 - 16 12/12/2020 11:30

איתמר פורטל

-

נועם כהן

6-3 6-4
נגמר מועדון הטניס מכבים בנים 12 אזור מרכז א' רמה 1 1 - 16 12/12/2020 11:30

סקאי רג'יניאנו

-

רום מלכה

2-6 4-6
נגמר מועדון הטניס מכבים בנים 12 אזור מרכז א' רמה 1 1 - 16 13/12/2020 08:30

שיפמן נועם

-

מימון ירין

4-6 4-6


 

 

 

נגמר מועדון הטניס מכבים בנים 12 אזור מרכז א' רמה 1 17 - 32 13/12/2020 14:00

אדם גרמן

-

ליאור הלשטוק

6-0 6-0
נגמר מועדון הטניס מכבים בנים 12 אזור מרכז א' רמה 1 17 - 32 13/12/2020 14:00

שהם אלפסי

-

מקסים דמצ'וק

0-6 0-6
נגמר מועדון הטניס מכבים בנים 12 אזור מרכז א' רמה 1 17 - 32 13/12/2020 14:00

יונתן תותי

-

אלון משה משה אשוש

5-7 3-6
נגמר מועדון הטניס מכבים בנים 12 אזור מרכז א' רמה 1 17 - 32 13/12/2020 14:00

עידן ולדימירסקי

-

יותם שניידר

6-0 6-0
נגמר מועדון הטניס מכבים בנים 12 אזור מרכז א' רמה 1 17 - 32 13/12/2020 14:00

אגם יעקב ויטקובסקי

-

דן עיני

3-6 2-6
נגמר מועדון הטניס מכבים בנים 12 אזור מרכז א' רמה 1 17 - 32 13/12/2020 14:00

דור ברוידס

-

אורי לוגסי

3-6 5-7
נגמר מועדון הטניס מכבים בנים 12 אזור מרכז א' רמה 1 17 - 32 13/12/2020 17:00

איתי קפוזה

-

עמית זינגר

2-6 4-6
נגמר מועדון הטניס מכבים בנים 12 אזור מרכז א' רמה 1 17 - 32 13/12/2020 17:00

עמית טובול

-

נעם גיל

6-7 6-3 7-10


 

 

 

נגמר מועדון טניס מכבים בנים 12 אזור מרכז א' רמה 1 1 - 8 12/12/2020 12:45

ארבל הנזל

-

נועם חמרה

6-0 6-2
נגמר מועדון טניס מכבים בנים 12 אזור מרכז א' רמה 1 1 - 8 12/12/2020 12:45

יאיר כהן

-

עידו גזי

6-1 7-6
נגמר מועדון טניס מכבים בנים 12 אזור מרכז א' רמה 1 1 - 8 13/12/2020 08:30

טקצ'נקו מרטין

-

נועם כהן

5-7 2-6
נגמר מועדון טניס מכבים בנים 12 אזור מרכז א' רמה 1 1 - 8 13/12/2020 11:30

שיפמן נועם

-

סקאי רג'יניאנו

4-6 6-3 5-10


 

 

 

נגמר מועדון טניס מכבים בנים 12 אזור מרכז א' רמה 1 17 - 32 14/12/2020 08:30

ליאור הלשטוק

-

מימון ירין

6-1 6-2
נגמר מועדון טניס מכבים בנים 12 אזור מרכז א' רמה 1 17 - 32 14/12/2020 08:30

שהם אלפסי

-

יעקב גרומן

4-6 2-6
נגמר מועדון טניס מכבים בנים 12 אזור מרכז א' רמה 1 17 - 32 14/12/2020 08:30

יונתן תותי

-

פלג אזולאי

0-6 0-6
נגמר מועדון טניס מכבים בנים 12 אזור מרכז א' רמה 1 17 - 32 14/12/2020 08:30

איתמר פורטל

-

יותם שניידר

6-0 6-0
נגמר מועדון טניס מכבים בנים 12 אזור מרכז א' רמה 1 17 - 32 14/12/2020 08:30

דוד מזרחי

-

אגם יעקב ויטקובסקי

5-7 7-6 11-9
נגמר מועדון טניס מכבים בנים 12 אזור מרכז א' רמה 1 17 - 32 14/12/2020 08:30

רום מלכה

-

דור ברוידס

7-6 6-3
נגמר מועדון טניס מכבים בנים 12 אזור מרכז א' רמה 1 17 - 32 14/12/2020 10:00

איתי קפוזה

-

אלון גלבגיסר

3-6 6-7
נגמר מועדון טניס מכבים בנים 12 אזור מרכז א' רמה 1 17 - 32 14/12/2020 10:00

מיכאל גושצ'ין

-

עמית טובול

6-2 6-4


 

 

 

נגמר מועדון טניס מכבים בנים 12 אזור מרכז א' רמה 1 1 - 4 13/12/2020 10:00

נועם חמרה

-

עידו גזי

1-6 1-6
נגמר מועדון טניס מכבים בנים 12 אזור מרכז א' רמה 1 1 - 4 14/12/2020 08:30

שיפמן נועם

-

טקצ'נקו מרטין

4-6 6-3 10-6


 

 

 

נגמר מועדון טניס מכבים בנים 12 אזור מרכז א' רמה 1 17 - 24 14/12/2020 11:30

מימון ירין

-

דור ברוידס

1-6 1-6
נגמר מועדון טניס מכבים בנים 12 אזור מרכז א' רמה 1 17 - 24 14/12/2020 11:30

יונתן תותי

-

יותם שניידר

7-6 6-1
נגמר מועדון טניס מכבים בנים 12 אזור מרכז א' רמה 1 17 - 24 14/12/2020 13:00

איתי קפוזה

-

עמית טובול

6-4 6-4
נגמר מועדון טניס מכבים בנים 12 אזור מרכז א' רמה 1 17 - 24 14/12/2020 13:00

שהם אלפסי

-

אגם יעקב ויטקובסקי

1-6 0-6


 

 

 

נגמר מועדון טניס מכבים בנים 12 אזור מרכז א' רמה 1 3 - 4 15/12/2020 10:00

עידו גזי

-

שיפמן נועם

3-6 6-2 10-6


 

 

 

נגמר מועדון טניס מכבים בנים 12 אזור מרכז א' רמה 1 17 - 24 15/12/2020 10:00

מימון ירין

-

יאיר כהן

0-6 2-6
נגמר מועדון טניס מכבים בנים 12 אזור מרכז א' רמה 1 17 - 24 15/12/2020 10:00

עמית טובול

-

נועם כהן

7-5 6-7 9-11
נגמר מועדון טניס מכבים בנים 12 אזור מרכז א' רמה 1 17 - 24 15/12/2020 10:00

סקאי רג'יניאנו

-

שהם אלפסי

2-6 6-2 9-11
נגמר מועדון טניס מכבים בנים 12 אזור מרכז א' רמה 1 17 - 24 15/12/2020 10:00

ארבל הנזל

-

יותם שניידר

4-6 7-6 8-10


 

 

 

נגמר מועדון טניס מכבים בנים 12 אזור מרכז א' רמה 1 1 - 2 15/12/2020 10:00

נועם חמרה

-

טקצ'נקו מרטין

0-6 0-6


 

 

 

נגמר מועדון טניס מכבים בנים 12 אזור מרכז א' רמה 1 17 - 20 15/12/2020 13:00

מימון ירין

-

ארבל הנזל

4-6 7-5 8-10
נגמר מועדון טניס מכבים בנים 12 אזור מרכז א' רמה 1 17 - 20 15/12/2020 13:00

עמית טובול

-

סקאי רג'יניאנו

3-6 6-3 10-8


 

 

 

נגמר מועדון טניס מכבים בנים 12 אזור מרכז א' רמה 1 17 - 18 18/12/2020 10:00

מימון ירין

-

סקאי רג'יניאנו

0-6 1-6