הדפס

אזורית חנוכה 2020 / בנים 12 אזור מרכז ב' - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

נגמר מכבי נתניה בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 32 11/12/2020 13:00 St

תומר רייך

-

ינון סיבוני

3-6 2-6
נגמר מכבי נתניה בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 32 11/12/2020 13:00 St

אנטוני אורן

-

עילי שטרייכמן

6-0 6-2
נגמר מכבי נתניה בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 32 11/12/2020 13:00 St

אור רבי

-

אוניל אורמן

1-6 4-6
נגמר מכבי נתניה בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 32 11/12/2020 13:00 St

טל גלפר

-

ורדי עידו

2-6 2-6
נגמר מכבי נתניה בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 32 11/12/2020 13:00 St

ויצמן עומר

-

יונתן רובין

6-3 6-1
נגמר מכבי נתניה בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 32 11/12/2020 13:00 St

אורי אקשטיין

-

דור שחם

6-1 6-3
נגמר מכבי נתניה בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 32 11/12/2020 13:00 St

אלון בר היימן

-

טל שוסטר

6-0 6-2
נגמר מכבי נתניה בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 32 11/12/2020 13:00 St

אורי דן

-

יונתן ברלס

1-6 3-6
נגמר מכבי נתניה בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 32 11/12/2020 13:00 St

ניתאי בן נחום

-

איתי רופ

2-6 6-2 9-11
נגמר מכבי נתניה בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 32 11/12/2020 13:00 St

אורי כהן חושן

-

יובל לב

6-0 6-0
נגמר מכבי נתניה בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 32 11/12/2020 13:00 St

סמואל גלר

-

ליהוא בן פרץ

1-6 1-6
נגמר מכבי נתניה בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 32 11/12/2020 14:30 NB

עידו בר דויד

-

סער איתם

1-6 1-6
נגמר מכבי נתניה בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 32 11/12/2020 14:30 NB

ליאל ציונית

-

הילל דקל

0-6 0-6
נגמר מכבי נתניה בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 32 11/12/2020 14:30 NB

לאון גרינברג

-

עומרי זילברברג

6-1 6-2
נגמר מכבי נתניה בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 32 11/12/2020 14:30 NB

ארנון הגלילי

-

יונתן שפייזמן

Walkover
נגמר מכבי נתניה בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 32 11/12/2020 14:30 NB

רז דולב

-

דן גולדמן

6-4 6-0


 

 

 

נגמר בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 16 12/12/2020 10:30 NB

תומר רייך

-

סמואל גלר

4-6 4-6
נגמר בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 16 12/12/2020 10:30 NB

עידו בר דויד

-

יובל לב

6-2 3-6 10-3
נגמר בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 16 12/12/2020 10:30 NB

עילי שטרייכמן

-

ניתאי בן נחום

5-7 4-6
נגמר בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 16 12/12/2020 10:30 NB

אור רבי

-

אורי דן

6-4 6-1
נגמר בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 16 12/12/2020 10:30 NB

טל גלפר

-

טל שוסטר

6-3 6-2
נגמר בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 16 12/12/2020 10:30 NB

ליאל ציונית

-

דן גולדמן

0-6 0-6
נגמר בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 16 12/12/2020 10:30 NB

עומרי זילברברג

-

יונתן שפייזמן

0-6 0-6
נגמר בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 16 12/12/2020 10:30 NB

יונתן רובין

-

דור שחם

6-3 6-4


 

 

 

נגמר בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 32 12/12/2020 13:30 NB

אנטוני אורן

-

איתי רופ

4-6 6-2 10-6
נגמר בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 32 12/12/2020 13:30 NB

אוניל אורמן

-

יונתן ברלס

6-3 4-6 11-9
נגמר בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 32 12/12/2020 13:30 NB

ורדי עידו

-

אלון בר היימן

1-6 5-7
נגמר בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 32 12/12/2020 13:30 NB

הילל דקל

-

רז דולב

1-6 1-6
נגמר בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 32 12/12/2020 13:30 NB

ויצמן עומר

-

אורי אקשטיין

2-6 0-6
נגמר בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 32 12/12/2020 17:40

לאון גרינברג

-

ארנון הגלילי

Walkover
נגמר בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 32 13/12/2020 08:30 St

ינון סיבוני

-

ליהוא בן פרץ

3-6 6-2 10-7
נגמר בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 32 13/12/2020 08:30 St

סער איתם

-

אורי כהן חושן

0-6 0-6


 

 

 

נגמר בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 32 12/12/2020 16:30

דן גולדמן

-

ורדי עידו

Walkover
נגמר בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 32 12/12/2020 17:00

יונתן ברלס

-

ניתאי בן נחום

1-6 0-6
נגמר בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 32 12/12/2020 17:15

טל גלפר

-

הילל דקל

1-6 1-6
נגמר בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 32 12/12/2020 18:34

איתי רופ

-

אור רבי

7-5 6-3
נגמר בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 32 12/12/2020 18:55

יונתן שפייזמן

-

ויצמן עומר

6-7 1-6


 

 

 

נגמר בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 8 13/12/2020 08:30 St

תומר רייך

-

דור שחם

6-2 6-2
נגמר בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 8 13/12/2020 08:30 St

יובל לב

-

עומרי זילברברג

4-6 6-4 3-10
נגמר בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 8 13/12/2020 08:30 St

עילי שטרייכמן

-

ליאל ציונית

6-3 6-0
נגמר בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 8 13/12/2020 08:30 St

אורי דן

-

טל שוסטר

6-2 6-3


 

 

 

נגמר בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 32 13/12/2020 08:30 St

יונתן רובין

-

לאון גרינברג

Walkover
נגמר בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 32 13/12/2020 10:00 AR

ליהוא בן פרץ

-

עידו בר דויד

6-1 6-0
נגמר בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 32 13/12/2020 10:00 AR

סער איתם

-

סמואל גלר

1-6 6-4 3-10


 

 

 

נגמר בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 24 עדיין לא נקבע

עידו בר דויד

-

יונתן שפייזמן

6-7 1-6
נגמר בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 24 13/12/2020 11:30 NB

אור רבי

-

טל גלפר

2-6 0-6
נגמר בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 24 13/12/2020 11:30 NB

יונתן ברלס

-

ורדי עידו

2-6 0-6


 

 

 

נגמר בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 4 14/12/2020 08:30 St

דור שחם

-

טל שוסטר

6-1 6-1
נגמר בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 4 14/12/2020 08:30 St

יובל לב

-

ליאל ציונית

1-6 7-5 10-6


 

 

 

נגמר בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 24 14/12/2020 08:30 St

סער איתם

-

לאון גרינברג

2-6 0-6


 

 

 

נגמר בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 24 14/12/2020 08:30 St

עידו בר דויד

-

אורי דן

2-6 3-6
נגמר בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 24 14/12/2020 08:30 St

עומרי זילברברג

-

אור רבי

1-6 0-6
נגמר בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 24 14/12/2020 08:30 St

תומר רייך

-

יונתן ברלס

6-3 6-2
נגמר בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 24 14/12/2020 10:00 NB

סער איתם

-

עילי שטרייכמן

1-6 2-6


 

 

 

נגמר בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 1 3 - 4 14/12/2020 12:49

דור שחם

-

יובל לב

6-1 6-0


 

 

 

נגמר בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 2 14/12/2020 13:03

טל שוסטר

-

ליאל ציונית

1-6 6-0 10-3


 

 

 

נגמר בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 20 14/12/2020 12:40

עידו בר דויד

-

יונתן ברלס

2-6 2-6
נגמר בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 20 15/12/2020 08:30 St

סער איתם

-

עומרי זילברברג

4-6 6-2 10-7


 

 

 

נגמר בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 18 15/12/2020 09:30 AR

עידו בר דויד

-

עומרי זילברברג

6-7 2-6