הדפס

אזורית חנוכה 2020 / בנים 14 אזור צפון - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

נגמר מרה"ט חיפה בנים 14 אזור צפון רמה 1 1 - 32 11/12/2020 13:00

דביר אוסיפוב

-

שחר פינקלשטיין

6-2 3-6 2-10
נגמר מרה"ט חיפה בנים 14 אזור צפון רמה 1 1 - 32 12/12/2020 09:00

מעיין ארליך

-

יותם שני

1-6 0-6
נגמר מרה"ט חיפה בנים 14 אזור צפון רמה 1 1 - 32 12/12/2020 09:00

עידו רום

-

שחר פורטיס

1-6 2-6
נגמר מרה"ט חיפה בנים 14 אזור צפון רמה 1 1 - 32 12/12/2020 09:00

ליאור יעקב

-

צור נמר

1-6 1-6
נגמר מרה"ט חיפה בנים 14 אזור צפון רמה 1 1 - 32 12/12/2020 09:00

איתי טל

-

אנדריי ז'ורלביוב

1-6 1-6
נגמר מרה"ט חיפה בנים 14 אזור צפון רמה 1 1 - 32 12/12/2020 09:00

מנואל פלכטר

-

אביב אשור

6-7 0-6
נגמר מרה"ט חיפה בנים 14 אזור צפון רמה 1 1 - 32 12/12/2020 09:00

עידו סום

-

גדג' בארי

7-6 6-0
נגמר מרה"ט חיפה בנים 14 אזור צפון רמה 1 1 - 32 12/12/2020 09:00

יואב צולר

-

יניב עמרן

6-0 6-2
נגמר מרה"ט חיפה בנים 14 אזור צפון רמה 1 1 - 32 12/12/2020 09:00

יהלי כהן

-

קליין איתי

6-1 6-2
נגמר מרה"ט חיפה בנים 14 אזור צפון רמה 1 1 - 32 12/12/2020 09:00

ליעם ושצ'ינסקי

-

נאור גל-טורצ'ן

1-6 1-6
נגמר מרה"ט חיפה בנים 14 אזור צפון רמה 1 1 - 32 12/12/2020 09:00

אופיר קרזבום

-

עומר גל-טורצ'ן

2-6 0-6
נגמר מרה"ט חיפה בנים 14 אזור צפון רמה 1 1 - 32 12/12/2020 09:00

איתמר חיים יוסף

-

אופיר ערן

6-0 6-1
נגמר מרה"ט חיפה בנים 14 אזור צפון רמה 1 1 - 32 12/12/2020 09:00

מעיין ספיר

-

רון בורטניק

6-0 6-0
נגמר מרה"ט חיפה בנים 14 אזור צפון רמה 1 1 - 32 12/12/2020 09:00

מאור בוטבול

-

נתנאל קנטרוביץ

7-5 6-3
נגמר מרה"ט חיפה בנים 14 אזור צפון רמה 1 1 - 32 12/12/2020 09:00

גיא נצר

-

יהלי הראל

6-0 6-2
נגמר מרה"ט חיפה בנים 14 אזור צפון רמה 1 1 - 32 12/12/2020 09:00

דביר גרצמן

-

אדם ראפע

6-0 6-0


 

 

 

נגמר מרה"ט חיפה בנים 14 אזור צפון רמה 1 17 - 32 12/12/2020 11:30

יותם שני

-

דביר גרצמן

4-6 6-4 8-10
נגמר מרה"ט חיפה בנים 14 אזור צפון רמה 1 17 - 32 12/12/2020 11:30

שחר פורטיס

-

גיא נצר

6-0 6-7 4-10
נגמר מרה"ט חיפה בנים 14 אזור צפון רמה 1 17 - 32 12/12/2020 11:30

אנדריי ז'ורלביוב

-

מאור בוטבול

3-6 1-6
נגמר מרה"ט חיפה בנים 14 אזור צפון רמה 1 17 - 32 12/12/2020 11:30

אביב אשור

-

מעיין ספיר

0-6 1-6
נגמר מרה"ט חיפה בנים 14 אזור צפון רמה 1 17 - 32 12/12/2020 11:30

עידו סום

-

איתמר חיים יוסף

6-0 6-0
נגמר מרה"ט חיפה בנים 14 אזור צפון רמה 1 17 - 32 12/12/2020 11:30

יואב צולר

-

עומר גל-טורצ'ן

5-7 2-6
נגמר מרה"ט חיפה בנים 14 אזור צפון רמה 1 17 - 32 12/12/2020 11:30

יהלי כהן

-

נאור גל-טורצ'ן

1-6 6-4 1-10


 

 

 

נגמר מרה"ט חיפה בנים 14 אזור צפון רמה 1 1 - 16 12/12/2020 11:30

מעיין ארליך

-

אדם ראפע

1-6 0-6
נגמר מרה"ט חיפה בנים 14 אזור צפון רמה 1 1 - 16 12/12/2020 11:30

עידו רום

-

יהלי הראל

0-6 3-6
נגמר מרה"ט חיפה בנים 14 אזור צפון רמה 1 1 - 16 12/12/2020 11:30

איתי טל

-

נתנאל קנטרוביץ

0-6 1-6
נגמר מרה"ט חיפה בנים 14 אזור צפון רמה 1 1 - 16 12/12/2020 11:30

מנואל פלכטר

-

רון בורטניק

6-7 3-6
נגמר מרה"ט חיפה בנים 14 אזור צפון רמה 1 1 - 16 12/12/2020 11:30

גדג' בארי

-

אופיר ערן

4-6 2-6
נגמר מרה"ט חיפה בנים 14 אזור צפון רמה 1 1 - 16 12/12/2020 11:30

יניב עמרן

-

אופיר קרזבום

4-6 5-7
נגמר מרה"ט חיפה בנים 14 אזור צפון רמה 1 1 - 16 12/12/2020 11:30

קליין איתי

-

ליעם ושצ'ינסקי

6-7 0-6
נגמר מרה"ט חיפה בנים 14 אזור צפון רמה 1 1 - 16 13/12/2020 09:00

ליאור יעקב

-

דביר אוסיפוב

2-6 2-6


 

 

 

נגמר מרה"ט חיפה בנים 14 אזור צפון רמה 1 17 - 32 13/12/2020 11:30

צור נמר

-

שחר פינקלשטיין

7-5 6-2


 

 

 

נגמר בנים 14 אזור צפון רמה 1 1 - 8 13/12/2020 11:15

מעיין ארליך

-

קליין איתי

5-7 4-6
נגמר בנים 14 אזור צפון רמה 1 1 - 8 13/12/2020 11:21

איתי טל

-

מנואל פלכטר

1-6 5-7
נגמר בנים 14 אזור צפון רמה 1 1 - 8 13/12/2020 11:22

עידו רום

-

יניב עמרן

4-6 3-6
נגמר בנים 14 אזור צפון רמה 1 1 - 8 13/12/2020 11:49

ליאור יעקב

-

גדג' בארי

4-6 3-6


 

 

 

נגמר בנים 14 אזור צפון רמה 1 17 - 32 13/12/2020 11:53

יותם שני

-

יהלי הראל

6-0 6-0
נגמר בנים 14 אזור צפון רמה 1 17 - 32 13/12/2020 11:55

אופיר קרזבום

-

יהלי כהן

2-6 4-6
נגמר בנים 14 אזור צפון רמה 1 17 - 32 13/12/2020 11:57

אופיר ערן

-

אביב אשור

6-3 6-1
נגמר בנים 14 אזור צפון רמה 1 17 - 32 13/12/2020 11:58

אנדריי ז'ורלביוב

-

דביר אוסיפוב

2-6 4-6
נגמר בנים 14 אזור צפון רמה 1 17 - 32 13/12/2020 12:03

שחר פינקלשטיין

-

נתנאל קנטרוביץ

6-3 6-4
נגמר בנים 14 אזור צפון רמה 1 17 - 32 13/12/2020 12:03

רון בורטניק

-

איתמר חיים יוסף

4-6 0-6
נגמר בנים 14 אזור צפון רמה 1 17 - 32 13/12/2020 12:04

ליעם ושצ'ינסקי

-

יואב צולר

2-6 0-6
נגמר בנים 14 אזור צפון רמה 1 17 - 32 13/12/2020 12:05

שחר פורטיס

-

אדם ראפע

2-6 4-6


 

 

 

נגמר בנים 14 אזור צפון רמה 1 1 - 4 14/12/2020 13:03

מעיין ארליך

-

איתי טל

6-3 6-2
נגמר בנים 14 אזור צפון רמה 1 1 - 4 14/12/2020 13:06

עידו רום

-

ליאור יעקב

6-4 7-5


 

 

 

נגמר בנים 14 אזור צפון רמה 1 17 - 24 14/12/2020 13:09

אנדריי ז'ורלביוב

-

אביב אשור

5-7 4-6
נגמר בנים 14 אזור צפון רמה 1 17 - 24 14/12/2020 13:10

נתנאל קנטרוביץ

-

רון בורטניק

6-1 6-0
נגמר בנים 14 אזור צפון רמה 1 17 - 24 14/12/2020 13:13

שחר פורטיס

-

ליעם ושצ'ינסקי

7-5 6-0
נגמר בנים 14 אזור צפון רמה 1 17 - 24 14/12/2020 13:45

יהלי הראל

-

אופיר קרזבום

4-6 0-6
נגמר בנים 14 אזור צפון רמה 1 1 - 2 14/12/2020 13:18

איתי טל

-

ליאור יעקב

0-6 1-6


 

 

 

נגמר בנים 14 אזור צפון רמה 1 17 - 24 14/12/2020 13:19

יהלי הראל

-

מנואל פלכטר

6-7 3-6
נגמר בנים 14 אזור צפון רמה 1 17 - 24 14/12/2020 13:19

קליין איתי

-

אנדריי ז'ורלביוב

2-6 3-6
נגמר בנים 14 אזור צפון רמה 1 17 - 24 14/12/2020 13:20

יניב עמרן

-

רון בורטניק

4-6 3-6
נגמר בנים 14 אזור צפון רמה 1 17 - 24 14/12/2020 13:21

ליעם ושצ'ינסקי

-

גדג' בארי

0-6 0-6


 

 

 

נגמר בנים 14 אזור צפון רמה 1 3 - 4 15/12/2020 13:15

מעיין ארליך

-

עידו רום

2-6 2-6


 

 

 

נגמר בנים 14 אזור צפון רמה 1 17 - 20 18/12/2020 14:59

יהלי הראל

-

קליין איתי

6-2 6-2
נגמר בנים 14 אזור צפון רמה 1 17 - 20 18/12/2020 15:00

ליעם ושצ'ינסקי

-

יניב עמרן

6-3 6-1


 

 

 

נגמר בנים 14 אזור צפון רמה 1 17 - 18 18/12/2020 15:01

קליין איתי

-

יניב עמרן

2-6 6-4 10-12