הדפס

אזורית חנוכה 2020 / בנים 14 אזור מרכז א' - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 אזור מרכז א' רמה 1 1 - 32 11/12/2020 12:00 NB

יהונתן מור חיים

-

מדהני יצחק ליעם

2-6 6-7(2)
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 אזור מרכז א' רמה 1 1 - 32 11/12/2020 13:00

אלדד עצמון

-

קריאולנסקי איתן

0-6(0) 0-6
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 אזור מרכז א' רמה 1 1 - 32 11/12/2020 14:30 NB

רון יקותיאלוב

-

יובל יוסף מגר

2-6 3-6
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 אזור מרכז א' רמה 1 1 - 32 11/12/2020 14:30 NB

דור זוהר

-

ליר בר נחום

6-2 6-0
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 אזור מרכז א' רמה 1 1 - 32 11/12/2020 14:30 NB

אורי טנא

-

אושרי ארבוב

6-2 6-4
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 אזור מרכז א' רמה 1 1 - 32 11/12/2020 15:30 NB

עידו מוזס

-

יעקב שלסברג

0-6 0-6
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 אזור מרכז א' רמה 1 1 - 32 11/12/2020 15:30 NB

אצלאן אריאל

-

יהונתן מאור אוחיון

0-6 0-6
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 אזור מרכז א' רמה 1 1 - 32 11/12/2020 15:30 NB

גיא שלום

-

עדי פיימן

2-6 3-6
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 אזור מרכז א' רמה 1 1 - 32 13/12/2020 08:30

בן לייפמן

-

אסף אהרוני

1-6 0-6
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 אזור מרכז א' רמה 1 1 - 32 13/12/2020 08:30

אדיר גלעד סיפרס

-

בני רוז'נסקי

6-2 6-2
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 אזור מרכז א' רמה 1 1 - 32 13/12/2020 08:30 St

חסדן ניר

-

רון ורד

3-6 2-6
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 אזור מרכז א' רמה 1 1 - 32 13/12/2020 08:30 St

עידן מריס

-

עופרי ליברשטיין

2-6 3-6
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 אזור מרכז א' רמה 1 1 - 32 13/12/2020 10:00 NB

הראל תרשיש

-

איתי בן חמו

6-0 6-0
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 אזור מרכז א' רמה 1 1 - 32 13/12/2020 10:00 NB

מגד נסים גרה

-

אורי הלל

6-1 6-2
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 אזור מרכז א' רמה 1 1 - 32 13/12/2020 10:00 NB

עומר כהנר

-

עומר אהרוני

7-5 6-1
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 אזור מרכז א' רמה 1 1 - 32 13/12/2020 10:00 NB

נעם נגל

-

עומר אשכל ברוק

7-6 6-2


 

 

 

נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 אזור מרכז א' רמה 1 17 - 32 11/12/2020 15:00 NB

קריאולנסקי איתן

-

אורי טנא

6-0 6-0
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 אזור מרכז א' רמה 1 17 - 32 13/12/2020 11:00 NB

אסף אהרוני

-

רון ורד

4-6 6-1 2-10


 

 

 

נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 אזור מרכז א' רמה 1 1 - 16 13/12/2020 11:00 NB

רון יקותיאלוב

-

עידן מריס

1-6 2-6
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 אזור מרכז א' רמה 1 1 - 16 13/12/2020 11:00 NB

בן לייפמן

-

חסדן ניר

6-1 6-3


 

 

 

נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 אזור מרכז א' רמה 1 17 - 32 13/12/2020 12:30 NB

הראל תרשיש

-

נעם נגל

Walkover
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 אזור מרכז א' רמה 1 17 - 32 13/12/2020 12:30 NB

מגד נסים גרה

-

עומר כהנר

Walkover


 

 

 

נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 אזור מרכז א' רמה 1 1 - 16 13/12/2020 12:30 NB

איתי בן חמו

-

עומר אשכל ברוק

6-0 6-3
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 אזור מרכז א' רמה 1 1 - 16 13/12/2020 12:30 NB

אורי הלל

-

עומר אהרוני

3-6 2-6
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 אזור מרכז א' רמה 1 1 - 16 13/12/2020 14:30 NB

אלדד עצמון

-

אושרי ארבוב

1-6 3-6
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 אזור מרכז א' רמה 1 1 - 16 13/12/2020 14:30 NB

עידו מוזס

-

גיא שלום

1-6 2-6
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 אזור מרכז א' רמה 1 1 - 16 13/12/2020 14:30 NB

יהונתן מור חיים

-

אצלאן אריאל

1-6 3-6


 

 

 

נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 אזור מרכז א' רמה 1 17 - 32 14/12/2020 08:30

מדהני יצחק ליעם

-

יהונתן מאור אוחיון

Walkover
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 אזור מרכז א' רמה 1 17 - 32 14/12/2020 08:30

אדיר גלעד סיפרס

-

דור זוהר

Walkover
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 אזור מרכז א' רמה 1 17 - 32 14/12/2020 09:30 NB

יעקב שלסברג

-

עדי פיימן

6-0 6-1


 

 

 

נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 אזור מרכז א' רמה 1 1 - 16 14/12/2020 11:00 NB

בני רוז'נסקי

-

ליר בר נחום

6-3 2-6 8-10


 

 

 

נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 אזור מרכז א' רמה 1 17 - 32 14/12/2020 12:30 NB

יובל יוסף מגר

-

עופרי ליברשטיין

6-1 6-2


 

 

 

נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 אזור מרכז א' רמה 1 17 - 32 14/12/2020 08:30

אורי טנא

-

איתי בן חמו

3-6 6-0 8-10


 

 

 

נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 אזור מרכז א' רמה 1 1 - 8 14/12/2020 12:30 NB

עומר אשכל ברוק

-

אורי הלל

7-5 4-6 6-10
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 אזור מרכז א' רמה 1 1 - 8 14/12/2020 12:30 NB

רון יקותיאלוב

-

חסדן ניר

1-6 2-6
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 אזור מרכז א' רמה 1 1 - 8 14/12/2020 12:30 NB

עידו מוזס

-

יהונתן מור חיים

0-6 1-6
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 אזור מרכז א' רמה 1 1 - 8 14/12/2020 14:00 NB

אלדד עצמון

-

בני רוז'נסקי

0-6 0-6


 

 

 

נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 אזור מרכז א' רמה 1 17 - 32 14/12/2020 14:00 NB

נעם נגל

-

אושרי ארבוב

6-0 6-1
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 אזור מרכז א' רמה 1 17 - 32 14/12/2020 14:00 NB

ליר בר נחום

-

עומר כהנר

2-6 3-6
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 אזור מרכז א' רמה 1 17 - 32 14/12/2020 14:00 NB

עומר אהרוני

-

אדיר גלעד סיפרס

7-6 6-7 10-3
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 אזור מרכז א' רמה 1 17 - 32 15/12/2020 08:30

עופרי ליברשטיין

-

גיא שלום

6-3 6-3
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 אזור מרכז א' רמה 1 17 - 32 15/12/2020 08:30

עדי פיימן

-

עידן מריס

3-6 7-5 10-8
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 אזור מרכז א' רמה 1 17 - 32 15/12/2020 08:30

אצלאן אריאל

-

אסף אהרוני

6-4 6-1
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 אזור מרכז א' רמה 1 17 - 32 15/12/2020 09:00

בן לייפמן

-

מדהני יצחק ליעם

3-6 0-6


 

 

 

נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 אזור מרכז א' רמה 1 1 - 4 15/12/2020 10:00 NB

אלדד עצמון

-

עידו מוזס

0-6 1-6
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 אזור מרכז א' רמה 1 1 - 4 15/12/2020 10:00 NB

עומר אשכל ברוק

-

רון יקותיאלוב

6-1 6-4


 

 

 

נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 אזור מרכז א' רמה 1 17 - 24 15/12/2020 11:30 NB

אורי טנא

-

אדיר גלעד סיפרס

3-6 0-6
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 אזור מרכז א' רמה 1 17 - 24 15/12/2020 11:30 NB

אושרי ארבוב

-

ליר בר נחום

6-7 4-6
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 אזור מרכז א' רמה 1 17 - 24 15/12/2020 11:30

גיא שלום

-

אסף אהרוני

4-6 1-6
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 אזור מרכז א' רמה 1 17 - 24 15/12/2020 13:21 St

עידן מריס

-

בן לייפמן

6-7 6-3 10-5


 

 

 

נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 אזור מרכז א' רמה 1 3 - 4 15/12/2020 13:00 St

עידו מוזס

-

עומר אשכל ברוק

1-6 0-6


 

 

 

נגמר בנים 14 אזור מרכז א' רמה 1 1 - 2 15/12/2020 14:00

אלדד עצמון

-

רון יקותיאלוב

5-7 6-2 11-9


 

 

 

נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 אזור מרכז א' רמה 1 17 - 24 18/12/2020 08:30

בני רוז'נסקי

-

בן לייפמן

1-6 1-6
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 אזור מרכז א' רמה 1 17 - 24 18/12/2020 10:00 NB

אורי טנא

-

יהונתן מור חיים

1-6 5-7
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 אזור מרכז א' רמה 1 17 - 24 18/12/2020 10:00 NB

אושרי ארבוב

-

חסדן ניר

Walkover
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 אזור מרכז א' רמה 1 17 - 24 18/12/2020 10:00 NB

אורי הלל

-

גיא שלום

6-2 3-6 2-10


 

 

 

נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 אזור מרכז א' רמה 1 17 - 20 18/12/2020 14:45 NB

אורי טנא

-

בני רוז'נסקי

6-0 6-3
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 אזור מרכז א' רמה 1 17 - 20 19/12/2020 10:30 NB

אושרי ארבוב

-

אורי הלל

6-0 6-1


 

 

 

נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 אזור מרכז א' רמה 1 17 - 18 19/12/2020 12:00 NB

בני רוז'נסקי

-

אורי הלל

4-6 2-6