הדפס

אזורית חנוכה 2020 / בנים 14 אזור מרכז ב' - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

נגמר קאנטרי קלאב כפר סבא בנים 14 אזור מרכז ב' רמה 2 1 - 32 11/12/2020 13:00

אריאל בן דוד

-

יואב יגלום

2-6 0-6
נגמר קאנטרי קלאב כפר סבא בנים 14 אזור מרכז ב' רמה 2 1 - 32 11/12/2020 13:00

לואי רוט

-

גיא פוקס

0-6 1-6
נגמר קאנטרי קלאב כפר סבא בנים 14 אזור מרכז ב' רמה 2 1 - 32 11/12/2020 13:00

אייל שטאובר

-

עידו סגלוביץ

0-6 0-1
נגמר קאנטרי קלאב כפר סבא בנים 14 אזור מרכז ב' רמה 2 1 - 32 11/12/2020 13:00

עמרי וייס

-

רותם ענתבי

6-0 6-2
נגמר קאנטרי קלאב כפר סבא בנים 14 אזור מרכז ב' רמה 2 1 - 32 11/12/2020 13:00

נועם צ'למינסקי

-

דניאל הרצנו

6-3 6-3
נגמר קאנטרי קלאב כפר סבא בנים 14 אזור מרכז ב' רמה 2 1 - 32 11/12/2020 13:00

ניצן מידן

-

ליוק ליוק פראנץ

0-6 0-6
נגמר קאנטרי קלאב כפר סבא בנים 14 אזור מרכז ב' רמה 2 1 - 32 11/12/2020 13:00

ירדן וייס

-

עדי ווגנר ארב

4-6 3-6
נגמר קאנטרי קלאב כפר סבא בנים 14 אזור מרכז ב' רמה 2 1 - 32 11/12/2020 13:00

שחר צוקרמן

-

אוהד ריס

6-2 6-4
נגמר קאנטרי קלאב כפר סבא בנים 14 אזור מרכז ב' רמה 2 1 - 32 11/12/2020 14:30

עידו שלאין

-

זיו דולב

2-6 4-6
נגמר קאנטרי קלאב כפר סבא בנים 14 אזור מרכז ב' רמה 2 1 - 32 11/12/2020 14:30

רפאל מרסה יהב

-

יוני בן נון

0-6 0-6
נגמר קאנטרי קלאב כפר סבא בנים 14 אזור מרכז ב' רמה 2 1 - 32 11/12/2020 14:30

לזניק אלון

-

יותם פרי

2-6 1-6
נגמר קאנטרי קלאב כפר סבא בנים 14 אזור מרכז ב' רמה 2 1 - 32 11/12/2020 14:30

יהונתן ליצ'י

-

פול שיפר

6-0 6-0
נגמר קאנטרי קלאב כפר סבא בנים 14 אזור מרכז ב' רמה 2 1 - 32 11/12/2020 14:30

עילאי שמעוני

-

גיא מגן

6-3 6-4
נגמר קאנטרי קלאב כפר סבא בנים 14 אזור מרכז ב' רמה 2 1 - 32 11/12/2020 14:30

איתמר פנטי

-

אורי איתן

6-3 6-4
נגמר קאנטרי קלאב כפר סבא בנים 14 אזור מרכז ב' רמה 2 1 - 32 11/12/2020 14:30

אדם גרינברג

-

נועם מור

1-6 2-6
נגמר קאנטרי קלאב כפר סבא בנים 14 אזור מרכז ב' רמה 2 1 - 32 11/12/2020 14:30

עילי שורץ

-

עומרי שיפמן

7-6 3-6 12-10


 

 

 

נגמר קאנטרי קלאב כפר סבא בנים 14 אזור מרכז ב' רמה 2 17 - 32 12/12/2020 16:00

יואב יגלום

-

שחר צוקרמן

6-0 6-1
נגמר קאנטרי קלאב כפר סבא בנים 14 אזור מרכז ב' רמה 2 17 - 32 12/12/2020 16:00

זיו דולב

-

עילי שורץ

6-2 6-1
נגמר קאנטרי קלאב כפר סבא בנים 14 אזור מרכז ב' רמה 2 17 - 32 12/12/2020 16:00

יוני בן נון

-

נועם מור

6-0 6-0
נגמר קאנטרי קלאב כפר סבא בנים 14 אזור מרכז ב' רמה 2 17 - 32 12/12/2020 16:00

גיא פוקס

-

עדי ווגנר ארב

6-4 6-4
נגמר קאנטרי קלאב כפר סבא בנים 14 אזור מרכז ב' רמה 2 17 - 32 12/12/2020 16:00

עידו סגלוביץ

-

ליוק ליוק פראנץ

0-6 0-6
נגמר קאנטרי קלאב כפר סבא בנים 14 אזור מרכז ב' רמה 2 17 - 32 12/12/2020 16:00

יותם פרי

-

איתמר פנטי

1-6 2-6
נגמר קאנטרי קלאב כפר סבא בנים 14 אזור מרכז ב' רמה 2 17 - 32 12/12/2020 16:00

יהונתן ליצ'י

-

עילאי שמעוני

6-0 6-0
נגמר קאנטרי קלאב כפר סבא בנים 14 אזור מרכז ב' רמה 2 17 - 32 12/12/2020 16:00

עמרי וייס

-

נועם צ'למינסקי

2-6 3-6


 

 

 

נגמר קאנטרי קלאב כפר סבא בנים 14 אזור מרכז ב' רמה 2 1 - 16 12/12/2020 16:00

אריאל בן דוד

-

אוהד ריס

5-7 2-6
נגמר קאנטרי קלאב כפר סבא בנים 14 אזור מרכז ב' רמה 2 1 - 16 12/12/2020 16:00

עידו שלאין

-

עומרי שיפמן

0-6 0-6
נגמר קאנטרי קלאב כפר סבא בנים 14 אזור מרכז ב' רמה 2 1 - 16 12/12/2020 16:00

רפאל מרסה יהב

-

אדם גרינברג

3-6 2-6
נגמר קאנטרי קלאב כפר סבא בנים 14 אזור מרכז ב' רמה 2 1 - 16 12/12/2020 16:00

לואי רוט

-

ירדן וייס

4-6 2-6
נגמר קאנטרי קלאב כפר סבא בנים 14 אזור מרכז ב' רמה 2 1 - 16 12/12/2020 16:00

אייל שטאובר

-

ניצן מידן

4-6 3-6
נגמר קאנטרי קלאב כפר סבא בנים 14 אזור מרכז ב' רמה 2 1 - 16 12/12/2020 16:00

לזניק אלון

-

אורי איתן

0-6 0-6
נגמר קאנטרי קלאב כפר סבא בנים 14 אזור מרכז ב' רמה 2 1 - 16 12/12/2020 16:00

פול שיפר

-

גיא מגן

6-3 7-5
נגמר קאנטרי קלאב כפר סבא בנים 14 אזור מרכז ב' רמה 2 1 - 16 12/12/2020 16:00

רותם ענתבי

-

דניאל הרצנו

0-6 1-6


 

 

 

נגמר בנים 14 אזור מרכז ב' רמה 2 1 - 8 13/12/2020 12:18

רפאל מרסה יהב

-

לזניק אלון

6-4 7-5


 

 

 

נגמר בנים 14 אזור מרכז ב' רמה 2 17 - 32 13/12/2020 12:20

שחר צוקרמן

-

עומרי שיפמן

0-6 1-6
נגמר בנים 14 אזור מרכז ב' רמה 2 17 - 32 13/12/2020 12:20

פול שיפר

-

עמרי וייס

0-6 0-6
נגמר בנים 14 אזור מרכז ב' רמה 2 17 - 32 13/12/2020 12:21

אורי איתן

-

עידו סגלוביץ

6-0 6-0
נגמר בנים 14 אזור מרכז ב' רמה 2 17 - 32 13/12/2020 12:22

נועם מור

-

ירדן וייס

6-1 6-3
נגמר בנים 14 אזור מרכז ב' רמה 2 17 - 32 13/12/2020 12:22

עדי ווגנר ארב

-

אדם גרינברג

4-6 4-6
נגמר בנים 14 אזור מרכז ב' רמה 2 17 - 32 13/12/2020 12:23

ניצן מידן

-

יותם פרי

6-1 6-2
נגמר בנים 14 אזור מרכז ב' רמה 2 17 - 32 13/12/2020 12:24

דניאל הרצנו

-

עילאי שמעוני

6-0 6-0
נגמר בנים 14 אזור מרכז ב' רמה 2 17 - 32 13/12/2020 12:25

עילי שורץ

-

אוהד ריס

7-6 6-1


 

 

 

נגמר בנים 14 אזור מרכז ב' רמה 2 1 - 8 13/12/2020 15:27

אריאל בן דוד

-

רותם ענתבי

6-3 6-4
נגמר בנים 14 אזור מרכז ב' רמה 2 1 - 8 13/12/2020 15:27

עידו שלאין

-

גיא מגן

2-6 5-7
נגמר בנים 14 אזור מרכז ב' רמה 2 1 - 8 13/12/2020 15:27

לואי רוט

-

אייל שטאובר

3-6 6-4 11-9


 

 

 

נגמר בנים 14 אזור מרכז ב' רמה 2 1 - 4 עדיין לא נקבע

רותם ענתבי

-

אייל שטאובר

4-6 2-6
נגמר בנים 14 אזור מרכז ב' רמה 2 1 - 4 עדיין לא נקבע

עידו שלאין

-

לזניק אלון

4-6 3-6


 

 

 

נגמר בנים 14 אזור מרכז ב' רמה 2 17 - 24 עדיין לא נקבע

שחר צוקרמן

-

פול שיפר

6-1 6-0
נגמר בנים 14 אזור מרכז ב' רמה 2 17 - 24 עדיין לא נקבע

ירדן וייס

-

יותם פרי

5-7 6-7
נגמר בנים 14 אזור מרכז ב' רמה 2 17 - 24 13/12/2020 10:14

אוהד ריס

-

עילאי שמעוני

6-3 4-6 8-10
נגמר בנים 14 אזור מרכז ב' רמה 2 17 - 24 13/12/2020 12:31

עדי ווגנר ארב

-

עידו סגלוביץ

6-1 2-6 4-10


 

 

 

נגמר בנים 14 אזור מרכז ב' רמה 2 3 - 4 14/12/2020 10:15

אייל שטאובר

-

לזניק אלון

4-6 2-6


 

 

 

נגמר בנים 14 אזור מרכז ב' רמה 2 17 - 24 14/12/2020 10:15

פול שיפר

-

לואי רוט

0-6 0-6
נגמר בנים 14 אזור מרכז ב' רמה 2 17 - 24 14/12/2020 10:15

אוהד ריס

-

רפאל מרסה יהב

7-6 3-6 10-8
נגמר בנים 14 אזור מרכז ב' רמה 2 17 - 24 14/12/2020 10:15

גיא מגן

-

ירדן וייס

6-0 6-0
נגמר בנים 14 אזור מרכז ב' רמה 2 17 - 24 14/12/2020 10:15

אריאל בן דוד

-

עדי ווגנר ארב

3-6 0-6


 

 

 

נגמר בנים 14 אזור מרכז ב' רמה 2 1 - 2 14/12/2020 10:15

רותם ענתבי

-

עידו שלאין

1-6 4-6


 

 

 

נגמר בנים 14 אזור מרכז ב' רמה 2 17 - 20 15/12/2020 10:17

פול שיפר

-

אריאל בן דוד

6-4 4-6 13-11
נגמר בנים 14 אזור מרכז ב' רמה 2 17 - 20 15/12/2020 10:17

רפאל מרסה יהב

-

ירדן וייס

4-6 3-6


 

 

 

נגמר בנים 14 אזור מרכז ב' רמה 2 17 - 18 15/12/2020 10:17

אריאל בן דוד

-

רפאל מרסה יהב

6-7 0-6