הדפס

אזורית חנוכה 2020 / בנים 16 אזור צפון - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

נגמר מרה"ט חיפה בנים 16 אזור צפון 1 - 32 11/12/2020 14:00

עידו לנץ

-

שי שקד

0-6 0-6
נגמר מרה"ט חיפה בנים 16 אזור צפון 1 - 32 11/12/2020 14:00

מעיין לוטן

-

גל קורן

4-6 2-6
נגמר מרה"ט חיפה בנים 16 אזור צפון 1 - 32 11/12/2020 14:00

גל איתי

-

גיל רון

2-6 1-6
נגמר מרה"ט חיפה בנים 16 אזור צפון 1 - 32 11/12/2020 14:00

ליאב סיידון

-

סיני נחמני

6-1 6-0
נגמר מרה"ט חיפה בנים 16 אזור צפון 1 - 32 11/12/2020 14:00

שליו זיני

-

שחף שמעון ביטון

6-4 6-2
נגמר מרה"ט חיפה בנים 16 אזור צפון 1 - 32 11/12/2020 14:00

מתן ברנשטיין

-

עידן ויניצקי

6-0 6-0
נגמר מרה"ט חיפה בנים 16 אזור צפון 1 - 32 11/12/2020 14:00

אורי קאושנסקי

-

אמיר פזי

6-1 6-1


 

 

 


 

 

 


 

 

 


 

 

 


 

 

 


 

 

 


 

 

 


 

 

 


 

 

 

נגמר מרה"ט חיפה בנים 16 אזור צפון 1 - 16 12/12/2020 10:00

אורי סמדר

-

ינאי גיבלי

6-0 6-0


 

 

 

נגמר מרה"ט חיפה בנים 16 אזור צפון 1 - 16 12/12/2020 10:00

שחר אלרום

-

אמיר פזי

3-6 2-6


 

 

 

נגמר מרה"ט חיפה בנים 16 אזור צפון 1 - 16 12/12/2020 10:00

ליאב מורסיאנו

-

עידן ויניצקי

2-6 7-5 10-1


 

 

 

נגמר מרה"ט חיפה בנים 16 אזור צפון 1 - 16 12/12/2020 10:00

רוי שמש

-

שחף שמעון ביטון

3-6 0-6


 

 

 

נגמר מרה"ט חיפה בנים 16 אזור צפון 1 - 16 12/12/2020 10:00

יותם קרמני

-

סיני נחמני

0-6 0-6


 

 

 

נגמר מרה"ט חיפה בנים 16 אזור צפון 1 - 16 12/12/2020 10:00

רועי בונה

-

גל איתי

4-6 2-6


 

 

 

נגמר מרה"ט חיפה בנים 16 אזור צפון 1 - 16 12/12/2020 10:00

מתן מלכה

-

מעיין לוטן

1-6 2-6


 

 

 

נגמר מרה"ט חיפה בנים 16 אזור צפון 1 - 16 12/12/2020 10:00

מעין עופר

-

עידו לנץ

2-6 3-6


 

 

 


 

 

 


 

 

 


 

 

 


 

 

 


 

 

 


 

 

 


 

 

 


 

 

 

נגמר בנים 16 אזור צפון 1 - 8 12/12/2020 13:30

ינאי גיבלי

-

מעין עופר

5-7 0-6


 

 

 

נגמר בנים 16 אזור צפון 1 - 8 12/12/2020 13:30

שחר אלרום

-

מתן מלכה

6-0 6-3


 

 

 

נגמר בנים 16 אזור צפון 1 - 8 12/12/2020 13:30

עידן ויניצקי

-

רועי בונה

6-1 6-3


 

 

 

נגמר בנים 16 אזור צפון 1 - 8 12/12/2020 13:30

רוי שמש

-

יותם קרמני

4-6 6-3 7-10


 

 

 


 

 

 


 

 

 


 

 

 


 

 

 

נגמר בנים 16 אזור צפון 1 - 4 14/12/2020 17:31

ינאי גיבלי

-

רוי שמש

0-6 2-6


 

 

 

נגמר בנים 16 אזור צפון 1 - 4 14/12/2020 17:33

מתן מלכה

-

רועי בונה

6-0 6-1


 

 

 


 

 

 


 

 

 

נגמר בנים 16 אזור צפון 3 - 4 14/12/2020 17:34

רוי שמש

-

מתן מלכה

1-6 5-7


 

 

 

נגמר בנים 16 אזור צפון 1 - 2 14/12/2020 17:36

ינאי גיבלי

-

רועי בונה

2-6 6-3 7-10