הדפס

אזורית חנוכה 2020 / בנים 16 אזור מרכז ב' - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

נגמר בית ברל בנים 16 אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 32 13/12/2020 08:00

יובל פולקמן

-

שחר כהן

6-3 4-6 10-3
נגמר בית ברל בנים 16 אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 32 13/12/2020 08:00

אדר כץ

-

נדב שירי

6-2 6-0
נגמר בית ברל בנים 16 אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 32 13/12/2020 08:00

עדי דינר

-

טל סיגלר

5-7 2-6
נגמר בית ברל בנים 16 אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 32 13/12/2020 08:00

ליאור קנדה

-

עודד האזה

1-6 1-6
נגמר בית ברל בנים 16 אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 32 13/12/2020 09:30

נגבי אלון

-

עמית כרמי

0-6 0-6
נגמר בית ברל בנים 16 אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 32 13/12/2020 09:30

אופק נריה חסין

-

עידו אלון

1-6 3-6
נגמר בית ברל בנים 16 אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 32 13/12/2020 09:30

מיכאל סיומה הרשלום

-

גיא מוריאן

6-1 6-1
נגמר בית ברל בנים 16 אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 32 13/12/2020 09:30

איתי אלמגור

-

דורון כהן

7-6(5) 2-6 10-7
נגמר בית ברל בנים 16 אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 32 13/12/2020 11:00

אופק ליבוביץ'

-

דימנטוב עמית

3-6 3-6
נגמר בית ברל בנים 16 אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 32 13/12/2020 11:00

עידו משה

-

עילי בוקסר

6-3 6-3


 

 

 

נגמר בית ברל בנים 16 אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 16 13/12/2020 11:00

דן בן שימול

-

ליאור קנדה

Walkover


 

 

 

נגמר בית ברל בנים 16 אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 16 13/12/2020 11:00

הילל טוביה

-

שחר כהן

2-6 6-2 5-10


 

 

 


 

 

 


 

 

 


 

 

 


 

 

 


 

 

 


 

 

 

נגמר בית ברל בנים 16 אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 16 13/12/2020 12:30

נגבי אלון

-

דורון כהן

1-6 1-6


 

 

 

נגמר בית ברל בנים 16 אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 16 13/12/2020 12:30

אורי ביטרן

-

עדי דינר

7-6(5) 0-6 8-10


 

 

 

נגמר בית ברל בנים 16 אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 16 13/12/2020 12:30

ניב מזור

-

נדב שירי

4-6 3-6


 

 

 

נגמר בית ברל בנים 16 אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 16 13/12/2020 12:30

איתמר בנימין

-

גיא מוריאן

2-6 1-6


 

 

 

נגמר בית ברל בנים 16 אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 16 13/12/2020 14:00

רועי לשם

-

עילי בוקסר

0-6 0-6


 

 

 

נגמר בית ברל בנים 16 אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 16 13/12/2020 14:00

אופק נריה חסין

-

אופק ליבוביץ'

6-7 0-6


 

 

 

נגמר בית ברל בנים 16 אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 32 14/12/2020 08:00

עמית כרמי

-

איתי אלמגור

Walkover


 

 

 

נגמר בית ברל בנים 16 אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 32 14/12/2020 08:00

עידו אלון

-

דימנטוב עמית

6-4 7-5


 

 

 


 

 

 

נגמר בנים 16 אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 32 14/12/2020 08:00

עודד האזה

-

עילי בוקסר

Walkover


 

 

 

נגמר בנים 16 אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 32 14/12/2020 08:00

אופק ליבוביץ'

-

יובל פולקמן

Walkover


 

 

 

נגמר בנים 16 אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 8 14/12/2020 09:30

ליאור קנדה

-

הילל טוביה

6-3 5-7 10-6


 

 

 

נגמר בנים 16 אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 32 14/12/2020 09:30

טל סיגלר

-

דורון כהן

6-0 6-1


 

 

 

נגמר בנים 16 אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 32 14/12/2020 09:30

גיא מוריאן

-

אדר כץ

3-6 6-2 11-13


 

 

 

נגמר בנים 16 אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 32 14/12/2020 09:30

נדב שירי

-

מיכאל סיומה הרשלום

Walkover


 

 

 

נגמר בנים 16 אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 8 14/12/2020 11:00

רועי לשם

-

אופק נריה חסין

2-6 2-6


 

 

 

נגמר בנים 16 אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 8 14/12/2020 11:00

נגבי אלון

-

איתמר בנימין

4-6 2-6


 

 

 

נגמר בנים 16 אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 8 14/12/2020 11:00

אורי ביטרן

-

ניב מזור

6-0 7-6


 

 

 

נגמר בנים 16 אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 32 14/12/2020 11:00

שחר כהן

-

דימנטוב עמית

0-6 0-6


 

 

 

נגמר בנים 16 אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 32 14/12/2020 12:00

עמית כרמי

-

עדי דינר

2-6 5-7


 

 

 

נגמר בנים 16 אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 24 14/12/2020 13:00

עודד האזה

-

אופק ליבוביץ'

6-0 6-3


 

 

 

נגמר בנים 16 אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 24 14/12/2020 13:00

עמית כרמי

-

נדב שירי

Walkover


 

 

 

נגמר בנים 16 אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 24 14/12/2020 13:00

דורון כהן

-

גיא מוריאן

3-6 4-6


 

 

 

נגמר בנים 16 אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 4 14/12/2020 14:30

הילל טוביה

-

ניב מזור

6-0 6-2


 

 

 

נגמר בנים 16 אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 4 14/12/2020 14:30

רועי לשם

-

נגבי אלון

3-6 5-7


 

 

 

נגמר בנים 16 אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 24 14/12/2020 14:30

עידו משה

-

שחר כהן

6-2 6-0


 

 

 

נגמר בנים 16 אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 20 15/12/2020 08:00

אופק ליבוביץ'

-

דורון כהן

3-6 0-6


 

 

 

נגמר בנים 16 אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 20 15/12/2020 08:00

שחר כהן

-

עמית כרמי

2-6 0-6


 

 

 

נגמר בנים 16 אזור מרכז ב' רמה 1 3 - 4 15/12/2020 09:30

הילל טוביה

-

נגבי אלון

Walkover


 

 

 

נגמר בנים 16 אזור מרכז ב' רמה 1 1 - 2 15/12/2020 10:30

ניב מזור

-

רועי לשם

6-1 6-4


 

 

 

נגמר בנים 16 אזור מרכז ב' רמה 1 17 - 18 15/12/2020 11:00

אופק ליבוביץ'

-

שחר כהן

1-6 4-6