הדפס

אזורית חנוכה 2020 / בנות 10 אזור מרכז ב' - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

נגמר גולדן טניס נתניה בנות 10 אזור מרכז ב' 1 - 32 15/12/2020 08:00

רוני בילה פלדמן

-

מארי זייקוב

2-6 7-6 8-10


 

 

 

נגמר גולדן טניס נתניה בנות 10 אזור מרכז ב' 1 - 16 15/12/2020 08:00

אורין בן דוד|

-

אלינה פנקוב

Walkover
נגמר גולדן טניס נתניה בנות 10 אזור מרכז ב' 1 - 16 15/12/2020 08:00

נטלי וגר

-

ירדן אביב

4-6 3-6


 

 

 


 

 

 

נגמר גולדן טניס נתניה בנות 10 אזור מרכז ב' 1 - 16 15/12/2020 09:00 NB

מילה מולדובן

-

סשה קוגן

2-6 3-6
נגמר גולדן טניס נתניה בנות 10 אזור מרכז ב' 1 - 16 15/12/2020 09:00 St

שחר אשכנזי

-

טטיאנה צ'רטוב

2-6 3-6
נגמר גולדן טניס נתניה בנות 10 אזור מרכז ב' 1 - 16 15/12/2020 09:00 NB

נועה אליהו

-

דניאל מרגוליס

3-6 6-4 7-10
נגמר גולדן טניס נתניה בנות 10 אזור מרכז ב' 1 - 16 15/12/2020 10:00 NB

מיכל שרה נאמן

-

מיכל - פוני

6-0 6-0
נגמר גולדן טניס נתניה בנות 10 אזור מרכז ב' 1 - 16 15/12/2020 10:00 NB

חושן זריהן

-

אלינה ברזון

2-6 2-6
נגמר גולדן טניס נתניה בנות 10 אזור מרכז ב' 1 - 16 15/12/2020 10:00 NB

נוגה ליבר

-

רוני בילה פלדמן

5-7 6-4 7-10


 

 

 

נגמר בנות 10 אזור מרכז ב' 17 - 32 15/12/2020 10:00

דניאל מרגוליס

-

מארי זייקוב

5-7 4-6


 

 

 

נגמר בנות 10 אזור מרכז ב' 1 - 8 15/12/2020 11:00

מילה מולדובן

-

נועה אליהו

2-6 2-6
נגמר בנות 10 אזור מרכז ב' 1 - 8 15/12/2020 12:00

אלינה פנקוב

-

נטלי וגר

7-6 6-3
נגמר בנות 10 אזור מרכז ב' 1 - 8 15/12/2020 13:15

מיכל - פוני

-

חושן זריהן

6-3 6-4
נגמר בנות 10 אזור מרכז ב' 1 - 8 15/12/2020 13:45

שחר אשכנזי

-

נוגה ליבר

3-6 7-5 10-2


 

 

 

נגמר גולדן טניס נתניה בנות 10 אזור מרכז ב' 17 - 24 15/12/2020 09:17 NB

אורין בן דוד|

-

ירדן אביב

Walkover
נגמר גולדן טניס נתניה בנות 10 אזור מרכז ב' 17 - 24 18/12/2020 09:00 St

טטיאנה צ'רטוב

-

רוני בילה פלדמן

6-3 6-4
נגמר גולדן טניס נתניה בנות 10 אזור מרכז ב' 17 - 24 18/12/2020 10:00 NB

סשה קוגן

-

דניאל מרגוליס

0-6 3-6
נגמר גולדן טניס נתניה בנות 10 אזור מרכז ב' 17 - 24 18/12/2020 10:00 St

מיכל שרה נאמן

-

אלינה ברזון

6-3 4-6 6-10


 

 

 

נגמר כפר ויתקין בנות 10 אזור מרכז ב' 1 - 4 18/12/2020 13:00 NB

נוגה ליבר

-

נטלי וגר

6-2 6-3
נגמר כפר ויתקין בנות 10 אזור מרכז ב' 1 - 4 18/12/2020 14:00 NB

מילה מולדובן

-

חושן זריהן

6-4 3-6 11-9
נגמר גולדן טניס נתניה בנות 10 אזור מרכז ב' 1 - 2 18/12/2020 17:22 AR

חושן זריהן

-

נטלי וגר

7-5 6-3


 

 

 

נגמר כפר ויתקין בנות 10 אזור מרכז ב' 17 - 24 19/12/2020 09:00 NB

רוני בילה פלדמן

-

מיכל - פוני

7-5 3-6 5-10
נגמר כפר ויתקין בנות 10 אזור מרכז ב' 17 - 24 19/12/2020 09:00 NB

שחר אשכנזי

-

מיכל שרה נאמן

3-6 2-6
נגמר כפר ויתקין בנות 10 אזור מרכז ב' 17 - 24 19/12/2020 09:00 NB

נועה אליהו

-

ירדן אביב

6-2 6-4


 

 

 

נגמר גולדן טניס נתניה בנות 10 אזור מרכז ב' 3 - 4 19/12/2020 09:39 AR

מילה מולדובן

-

נוגה ליבר

3-6 6-3 11-13


 

 

 

נגמר כפר ויתקין בנות 10 אזור מרכז ב' 17 - 24 19/12/2020 10:00 NB

סשה קוגן

-

אלינה פנקוב

6-4 7-6


 

 

 

נגמר כפר ויתקין בנות 10 אזור מרכז ב' 17 - 20 19/12/2020 11:00 AR

רוני בילה פלדמן

-

ירדן אביב

4-6 3-6
נגמר כפר ויתקין בנות 10 אזור מרכז ב' 17 - 20 19/12/2020 11:00 AR

אלינה פנקוב

-

שחר אשכנזי

6-4 6-4


 

 

 

נגמר גולדן טניס נתניה בנות 10 אזור מרכז ב' 17 - 18 25/12/2020 13:00 St

רוני בילה פלדמן

-

שחר אשכנזי

6-4 6-7 10-5