הדפס

אזורית חנוכה 2020 / בנות 12 אזור צפון - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

נגמר מרה"ט חיפה בנות 12 אזור צפון 1 - 16 12/12/2020 11:30

רוני שאשא

-

ליזה גרוזמן

0-6 0-6
נגמר מרה"ט חיפה בנות 12 אזור צפון 1 - 16 12/12/2020 11:30

דניאלה פרמן

-

ג'סיקה שהלא

0-6 1-6
בהמתנה מרה"ט חיפה בנות 12 אזור צפון 1 - 16 12/12/2020 11:30

שילה סון שגיב

-

--

נגמר מרה"ט חיפה בנות 12 אזור צפון 1 - 16 12/12/2020 11:30

אופיר לוגסי

-

איה אייזנשטיין

6-0 6-0
נגמר מרה"ט חיפה בנות 12 אזור צפון 1 - 16 12/12/2020 11:30

אורי בן הרוש

-

אליקה יונית סודורוגין

6-1 6-1


 

 

 


 

 

 

נגמר מרה"ט חיפה בנות 12 אזור צפון 1 - 8 13/12/2020 11:00

מילנה וולינסקי

-

אליקה יונית סודורוגין

6-7 1-6
נגמר מרה"ט חיפה בנות 12 אזור צפון 1 - 8 13/12/2020 11:00

הילה לוי

-

איה אייזנשטיין

6-2 6-1
נגמר מרה"ט חיפה בנות 12 אזור צפון 1 - 8 13/12/2020 11:00

רוני שאשא

-

אמה קאופמן

6-1 6-2
נגמר מרה"ט חיפה בנות 12 אזור צפון 1 - 8 13/12/2020 11:00

דניאלה פרמן

-

שילה סון שגיב

4-6 6-2 8-10


 

 

 

נגמר בנות 12 אזור צפון 1 - 4 14/12/2020 16:35

מילנה וולינסקי

-

דניאלה פרמן

6-7 6-4 5-10
נגמר בנות 12 אזור צפון 1 - 4 14/12/2020 16:36

איה אייזנשטיין

-

אמה קאופמן

5-7 0-6


 

 

 

נגמר בנות 12 אזור צפון 9 - 16 14/12/2020 16:37

אורי בן הרוש

-

הילה לוי

6-0 6-0
נגמר בנות 12 אזור צפון 9 - 16 14/12/2020 16:38

רוני שאשא

-

ג'סיקה שהלא

6-0 6-0
נגמר בנות 12 אזור צפון 9 - 16 14/12/2020 16:39

שילה סון שגיב

-

ליזה גרוזמן

0-6 0-6
נגמר בנות 12 אזור צפון 9 - 16 14/12/2020 16:45

אופיר לוגסי

-

אליקה יונית סודורוגין

6-0 6-0


 

 

 

נגמר בנות 12 אזור צפון 3 - 4 14/12/2020 16:55

דניאלה פרמן

-

אמה קאופמן

1-6 6-1 8-10


 

 

 

נגמר בנות 12 אזור צפון 1 - 2 14/12/2020 16:56

מילנה וולינסקי

-

איה אייזנשטיין

3-6 1-6


 

 

 

נגמר בנות 12 אזור צפון 9 - 12 14/12/2020 16:59

הילה לוי

-

ג'סיקה שהלא

1-6 0-6
נגמר בנות 12 אזור צפון 9 - 12 14/12/2020 17:02

אליקה יונית סודורוגין

-

שילה סון שגיב

0-6 3-6


 

 

 

נגמר בנות 12 אזור צפון 9 - 10 14/12/2020 17:03

הילה לוי

-

אליקה יונית סודורוגין

2-6 5-7