הדפס

אזורית חנוכה 2020 / בנות 12 אזור מרכז א' - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

נגמר מ. טניס בת ים בנות 12 אזור מרכז א' 1 - 32 13/12/2020 09:00

לורן לורן ברלין

-

ימית רחל ברקוביץ

Walkover
נגמר מ. טניס בת ים בנות 12 אזור מרכז א' 1 - 32 13/12/2020 09:00

אבני פרדמן מינו

-

אווה איגנוב

4-0 Ret
נגמר מ. טניס בת ים בנות 12 אזור מרכז א' 1 - 32 13/12/2020 09:00

מאיה להמן

-

שרון ששון

0-6 1-6
נגמר מ. טניס בת ים בנות 12 אזור מרכז א' 1 - 32 13/12/2020 09:00

רומי דנינו

-

ספיר וייסמן

Walkover


 

 

 

נגמר מ. טניס בת ים בנות 12 אזור מרכז א' 1 - 16 13/12/2020 09:00

עדי בורנקוב

-

דניאלה כהן

5-7 4-6
נגמר מ. טניס בת ים בנות 12 אזור מרכז א' 1 - 16 13/12/2020 09:00

ציפורקין רויה

-

ליה גמבורג

6-3 4-6 8-10


 

 

 


 

 

 

נגמר מ. טניס בת ים בנות 12 אזור מרכז א' 1 - 16 13/12/2020 12:00

שלי פריידין

-

אבדי לינוי

Walkover
נגמר מ. טניס בת ים בנות 12 אזור מרכז א' 1 - 16 13/12/2020 12:00

עמית אשכנזי

-

ספיר וייסמן

7-6 6-3
נגמר מ. טניס בת ים בנות 12 אזור מרכז א' 1 - 16 13/12/2020 12:00

עדי כרמל

-

מאיה להמן

6-0 6-1
נגמר מ. טניס בת ים בנות 12 אזור מרכז א' 1 - 16 13/12/2020 12:00

אגם בן שושן

-

שראלי עדן

6-1 6-2
נגמר מ. טניס בת ים בנות 12 אזור מרכז א' 1 - 16 13/12/2020 12:00

מאיה קוצר

-

אווה איגנוב

6-0 6-0
נגמר מ. טניס בת ים בנות 12 אזור מרכז א' 1 - 16 13/12/2020 12:00

מיי שרה משל

-

לורן לורן ברלין

2-6 1-6


 

 

 

נגמר בנות 12 אזור מרכז א' 17 - 32 13/12/2020 09:00

רומי דנינו

-

עדי כרמל

Walkover


 

 

 

נגמר בנות 12 אזור מרכז א' 1 - 8 13/12/2020 11:00

עדי בורנקוב

-

מיי שרה משל

3-6 3-6
נגמר בנות 12 אזור מרכז א' 1 - 8 13/12/2020 11:00

ספיר וייסמן

-

שראלי עדן

4-6 6-7


 

 

 

נגמר בנות 12 אזור מרכז א' 17 - 32 13/12/2020 11:00

שרון ששון

-

עמית אשכנזי

3-6 7-6 10-4
נגמר בנות 12 אזור מרכז א' 17 - 32 13/12/2020 11:00

לורן לורן ברלין

-

אבני פרדמן מינו

Walkover
נגמר בנות 12 אזור מרכז א' 17 - 32 13/12/2020 11:00

מאיה קוצר

-

ימית רחל ברקוביץ

Walkover


 

 

 

נגמר בנות 12 אזור מרכז א' 1 - 8 14/12/2020 09:00

אבדי לינוי

-

אווה איגנוב

7-6 6-1
נגמר בנות 12 אזור מרכז א' 1 - 8 14/12/2020 09:00

מאיה להמן

-

ציפורקין רויה

5-7 1-6


 

 

 

נגמר בנות 12 אזור מרכז א' 17 - 24 13/12/2020 11:00

שלי פריידין

-

מאיה קוצר

Walkover
נגמר בנות 12 אזור מרכז א' 17 - 24 13/12/2020 11:00

דניאלה כהן

-

לורן לורן ברלין

2-6 0-6
נגמר בנות 12 אזור מרכז א' 17 - 24 13/12/2020 11:00

עדי כרמל

-

ליה גמבורג

3-1 Ret
נגמר בנות 12 אזור מרכז א' 17 - 24 14/12/2020 09:00

עמית אשכנזי

-

אגם בן שושן

5-7 2-6


 

 

 

נגמר בנות 12 אזור מרכז א' 1 - 4 14/12/2020 11:00

עדי בורנקוב

-

מאיה להמן

6-0 6-0
נגמר בנות 12 אזור מרכז א' 1 - 4 14/12/2020 11:00

אווה איגנוב

-

ספיר וייסמן

1-6 2-6


 

 

 

נגמר בנות 12 אזור מרכז א' 17 - 24 14/12/2020 11:00

מאיה קוצר

-

ציפורקין רויה

6-4 6-3
נגמר בנות 12 אזור מרכז א' 17 - 24 14/12/2020 11:00

דניאלה כהן

-

שראלי עדן

6-2 6-3
נגמר בנות 12 אזור מרכז א' 17 - 24 14/12/2020 11:00

אבדי לינוי

-

ליה גמבורג

6-5 Ret
נגמר בנות 12 אזור מרכז א' 17 - 24 14/12/2020 11:00

מיי שרה משל

-

עמית אשכנזי

3-6 3-6


 

 

 

נגמר בנות 12 אזור מרכז א' 3 - 4 15/12/2020 10:00

עדי בורנקוב

-

ספיר וייסמן

6-2 3-6 2-10


 

 

 

נגמר בנות 12 אזור מרכז א' 1 - 2 15/12/2020 10:00

מאיה להמן

-

אווה איגנוב

3-6 2-1 Ret


 

 

 

נגמר בנות 12 אזור מרכז א' 17 - 20 15/12/2020 10:00

ציפורקין רויה

-

מיי שרה משל

6-3 7-6
נגמר בנות 12 אזור מרכז א' 17 - 20 15/12/2020 10:00

שראלי עדן

-

ליה גמבורג

6-0 6-0


 

 

 

נגמר בנות 12 אזור מרכז א' 17 - 18 15/12/2020 12:30

מיי שרה משל

-

ליה גמבורג

6-3 6-4