הדפס

אזורית חנוכה 2020 / בנות 12 אזור מרכז ב' - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

נגמר מכבי נתניה בנות 12 אזור מרכז ב' 1 - 32 12/12/2020 09:00

דניאל נעים

-

אילי קנדה

Walkover
נגמר מכבי נתניה בנות 12 אזור מרכז ב' 1 - 32 12/12/2020 09:00

גל חכם

-

רומי קנדה

1-6 1-6
נגמר מכבי נתניה בנות 12 אזור מרכז ב' 1 - 32 12/12/2020 09:00

ענבר חנוך

-

נעם יסמין טיטלבוים

5-7 5-7
נגמר מכבי נתניה בנות 12 אזור מרכז ב' 1 - 32 12/12/2020 09:00

שי חכם

-

גלי גתי

2-6 7-5 10-6


 

 

 


 

 

 

נגמר מכבי נתניה בנות 12 אזור מרכז ב' 1 - 16 12/12/2020 09:00 St

הילה נאורי

-

עדי דביקו

2-6 1-6
נגמר מכבי נתניה בנות 12 אזור מרכז ב' 1 - 16 12/12/2020 09:00 St

ברזילי עמית

-

אביגיל רוזנסקי

Walkover
נגמר מכבי נתניה בנות 12 אזור מרכז ב' 1 - 16 12/12/2020 09:00 St

מיכל שוורץ

-

מיה כהן

0-6 3-6
נגמר מכבי נתניה בנות 12 אזור מרכז ב' 1 - 16 12/12/2020 09:00 St

ליאן איצירן

-

יעל צמח

6-2 6-2
נגמר מכבי נתניה בנות 12 אזור מרכז ב' 1 - 16 12/12/2020 12:00 NB

שוקרון לינוי

-

גלי גתי

1-6 1-6
נגמר מכבי נתניה בנות 12 אזור מרכז ב' 1 - 16 12/12/2020 12:00 NB

ניקול יונטוב

-

ענבר חנוך

0-6 0-6
נגמר מכבי נתניה בנות 12 אזור מרכז ב' 1 - 16 12/12/2020 12:00 NB

נלי שאול

-

גל חכם

2-6 3-6
נגמר מכבי נתניה בנות 12 אזור מרכז ב' 1 - 16 12/12/2020 12:00 NB

ליאור גנקין

-

אילי קנדה

2-6 2-6


 

 

 

נגמר בנות 12 אזור מרכז ב' 17 - 32 12/12/2020 14:00

גל חכם

-

דניאל נעים

0-6 0-6
נגמר בנות 12 אזור מרכז ב' 17 - 32 12/12/2020 17:15

אילי קנדה

-

רומי קנדה

6-4 6-1
נגמר בנות 12 אזור מרכז ב' 17 - 32 13/12/2020 08:30 St

שי חכם

-

ענבר חנוך

2-6 0-6
נגמר בנות 12 אזור מרכז ב' 17 - 32 13/12/2020 08:30 St

נעם יסמין טיטלבוים

-

גלי גתי

6-3 6-3


 

 

 

נגמר בנות 12 אזור מרכז ב' 1 - 8 13/12/2020 11:30 NB

הילה נאורי

-

ליאור גנקין

4-6 2-6
נגמר בנות 12 אזור מרכז ב' 1 - 8 13/12/2020 11:30 NB

אביגיל רוזנסקי

-

נלי שאול

3-6 5-7
נגמר בנות 12 אזור מרכז ב' 1 - 8 13/12/2020 11:30 NB

שוקרון לינוי

-

יעל צמח

6-1 6-2
נגמר בנות 12 אזור מרכז ב' 1 - 8 13/12/2020 11:30 NB

ניקול יונטוב

-

מיכל שוורץ

6-3 6-2


 

 

 

נגמר בנות 12 אזור מרכז ב' 17 - 24 12/12/2020 14:45

ברזילי עמית

-

גל חכם

6-0 6-0
נגמר בנות 12 אזור מרכז ב' 17 - 24 13/12/2020 10:00 AR

עדי דביקו

-

רומי קנדה

4-6 2-6
נגמר בנות 12 אזור מרכז ב' 17 - 24 13/12/2020 10:00 AR

שי חכם

-

מיה כהן

7-6 2-6 10-8
נגמר בנות 12 אזור מרכז ב' 17 - 24 13/12/2020 10:00 AR

גלי גתי

-

ליאן איצירן

6-0 6-1


 

 

 

נגמר בנות 12 אזור מרכז ב' 1 - 4 14/12/2020 08:30 St

הילה נאורי

-

מיכל שוורץ

2-6 6-2 14-12
נגמר בנות 12 אזור מרכז ב' 1 - 4 14/12/2020 08:30

אביגיל רוזנסקי

-

יעל צמח

6-0 6-1


 

 

 

נגמר בנות 12 אזור מרכז ב' 17 - 24 14/12/2020 08:30 St

גל חכם

-

ניקול יונטוב

7-5 4-1
נגמר בנות 12 אזור מרכז ב' 17 - 24 14/12/2020 08:30 St

עדי דביקו

-

שוקרון לינוי

6-0 6-0
נגמר בנות 12 אזור מרכז ב' 17 - 24 14/12/2020 08:30 St

נלי שאול

-

מיה כהן

4-6 3-6
נגמר בנות 12 אזור מרכז ב' 17 - 24 14/12/2020 08:30 St

ליאור גנקין

-

ליאן איצירן

6-0 6-1


 

 

 

נגמר בנות 12 אזור מרכז ב' 3 - 4 14/12/2020 12:18

הילה נאורי

-

אביגיל רוזנסקי

6-4 6-1


 

 

 

נגמר בנות 12 אזור מרכז ב' 1 - 2 14/12/2020 13:05

מיכל שוורץ

-

יעל צמח

7-5 6-0


 

 

 

נגמר בנות 12 אזור מרכז ב' 17 - 20 14/12/2020 12:42

ניקול יונטוב

-

ליאן איצירן

6-1 6-3
נגמר בנות 12 אזור מרכז ב' 17 - 20 14/12/2020 12:55

שוקרון לינוי

-

נלי שאול

3-6 6-7


 

 

 

נגמר בנות 12 אזור מרכז ב' 17 - 18 15/12/2020 08:30 St

ליאן איצירן

-

שוקרון לינוי

2-6 4-6