הדפס

אזורית חנוכה 2020 / בנות 14 אזור מרכז א' - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

נגמר הפועל רמת אליהו בנות 14 אזור מרכז א' 1 - 16 13/12/2020 13:30 NB

שחב-לאופר עמית

-

רוזנברג נועם מיה

Walkover
נגמר הפועל רמת אליהו בנות 14 אזור מרכז א' 1 - 16 13/12/2020 13:30 NB

דניאלה אלטשולר

-

רומי ליסיצקי

Walkover
נגמר הפועל רמת אליהו בנות 14 אזור מרכז א' 1 - 16 14/12/2020 08:30

ניקול שבלוב

-

ניקול אסטרין

6-1 6-0
נגמר הפועל רמת אליהו בנות 14 אזור מרכז א' 1 - 16 14/12/2020 08:30

קגן מישל

-

סטפני סוקולוב

0-6 0-6
נגמר הפועל רמת אליהו בנות 14 אזור מרכז א' 1 - 16 14/12/2020 08:30

לירון טזזו

-

דומיניק רוזנק

7-6 7-5


 

 

 

נגמר הפועל רמת אליהו בנות 14 אזור מרכז א' 1 - 8 14/12/2020 10:00 NB

דנה רוז רוז הלשטוק

-

דניאלה אלטשולר

Walkover
נגמר הפועל רמת אליהו בנות 14 אזור מרכז א' 1 - 8 14/12/2020 10:00 NB

שחב-לאופר עמית

-

אליס גייכמן

6-1 6-2


 

 

 

נגמר הפועל רמת אליהו בנות 14 אזור מרכז א' 9 - 16 14/12/2020 11:00 NB

ניקול שבלוב

-

סטפני סוקולוב

0-6 2-6


 

 

 

נגמר הפועל רמת אליהו בנות 14 אזור מרכז א' 1 - 8 14/12/2020 11:00 NB

עמית צמרי

-

דומיניק רוזנק

0-6 1-6
נגמר הפועל רמת אליהו בנות 14 אזור מרכז א' 1 - 8 14/12/2020 11:00 NB

ניקול אסטרין

-

קגן מישל

6-1 6-3


 

 

 

נגמר הפועל רמת אליהו בנות 14 אזור מרכז א' 9 - 16 16/12/2020 17:23

לירון טזזו

-

דניאלה אלטשולר

Walkover


 

 

 

נגמר הפועל רמת אליהו בנות 14 אזור מרכז א' 1 - 4 18/12/2020 08:30

דנה רוז רוז הלשטוק

-

אליס גייכמן

6-3 6-4
נגמר הפועל רמת אליהו בנות 14 אזור מרכז א' 1 - 4 18/12/2020 08:30

עמית צמרי

-

קגן מישל

6-0 6-1


 

 

 

נגמר הפועל רמת אליהו בנות 14 אזור מרכז א' 9 - 16 18/12/2020 08:30

שחב-לאופר עמית

-

ניקול שבלוב

0-6 4-6
נגמר בנות 14 אזור מרכז א' 9 - 16 18/12/2020 08:30

ניקול אסטרין

-

רוזנברג נועם מיה

Walkover


 

 

 

נגמר הפועל רמת אליהו בנות 14 אזור מרכז א' 9 - 12 18/12/2020 10:00 NB

דומיניק רוזנק

-

ניקול אסטרין

Walkover
נגמר הפועל רמת אליהו בנות 14 אזור מרכז א' 9 - 12 18/12/2020 11:00 NB

לירון טזזו

-

שחב-לאופר עמית

6-4 2-6 10-8


 

 

 

נגמר הפועל רמת אליהו בנות 14 אזור מרכז א' 3 - 4 18/12/2020 13:30 NB

דנה רוז רוז הלשטוק

-

עמית צמרי

6-0 6-2


 

 

 

נגמר הפועל רמת אליהו בנות 14 אזור מרכז א' 1 - 2 18/12/2020 13:45 NB

אליס גייכמן

-

קגן מישל

6-0 6-3


 

 

 

נגמר הפועל רמת אליהו בנות 14 אזור מרכז א' 9 - 10 20/12/2020 17:00 NB

דומיניק רוזנק

-

שחב-לאופר עמית

6-3 7-6