הדפס

ארצית חנוכה 2020 / בנות 16 מוקדמות - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

Stage 1 (32 - 1)

נגמר מרכז הטניס יפו בנות 16 מוקדמות 1 - 32 04/12/2020 14:30 NB

נסימוב אופיר

-

טלי קוסטנקו

3-6 2-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנות 16 מוקדמות 1 - 32 05/12/2020 11:00 NB

אורן אדלמן

-

קולנברנר שי-לי

3-6 5-7
נגמר מרכז הטניס יפו בנות 16 מוקדמות 1 - 32 05/12/2020 11:00 NB

ענבר פוני

-

עמית עיני

3-6 2-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנות 16 מוקדמות 1 - 32 05/12/2020 11:00 NB

שי חלפון

-

קשת שמואלי‎

6-4 6-2
נגמר מרכז הטניס יפו בנות 16 מוקדמות 1 - 32 05/12/2020 11:00 NB

נקש מור

-

מיה חדד

6-3 6-0
נגמר מרכז הטניס יפו בנות 16 מוקדמות 1 - 32 05/12/2020 11:00 NB

רנד ענאן נג'אר

-

נופר ששון

1-6 0-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנות 16 מוקדמות 1 - 32 05/12/2020 11:00 NB

מיה בייטנר

-

מאי ברנס

6-0 6-1
נגמר מרכז הטניס יפו בנות 16 מוקדמות 1 - 32 05/12/2020 11:00 NB

דבורה גרצסקי

-

עמית ג'נח

Walkover
נגמר מרכז הטניס יפו בנות 16 מוקדמות 1 - 32 05/12/2020 11:00 NB

כריסטינה שהלא

-

מעיין גוטליב

2-6 0-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנות 16 מוקדמות 1 - 32 05/12/2020 11:30 NB

מלאני פלדמן

-

מורי גרילק

6-0 6-2
נגמר מרכז הטניס יפו בנות 16 מוקדמות 1 - 32 05/12/2020 11:30 NB

גלי עסיס

-

אביה הללי

4-6 6-4 7-10
נגמר מרכז הטניס יפו בנות 16 מוקדמות 1 - 32 05/12/2020 11:30 NB

הילה יחידי

-

אגם אשכנזי

6-7(6) 5-7

Stage 2 (16 - 1)

נגמר מרכז הטניס יפו בנות 16 מוקדמות 1 - 16 05/12/2020 00:00 AR

מורי גרילק

-

גלי עסיס

0-6 0-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנות 16 מוקדמות 1 - 16 05/12/2020 11:00 NB

נועה שוסטרמן

-

נסימוב אופיר

1-6 2-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנות 16 מוקדמות 1 - 16 06/12/2020 14:00 NB

אביב יצחקי

-

כריסטינה שהלא

5-7 2-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנות 16 מוקדמות 1 - 16 06/12/2020 14:00 NB

קולנברנר אופיר

-

הילה יחידי

0-6 0-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנות 16 מוקדמות 1 - 16 06/12/2020 14:00 NB

אורן אדלמן

-

עמית ג'נח

6-4 6-1
נגמר מרכז הטניס יפו בנות 16 מוקדמות 1 - 16 06/12/2020 14:00 NB

ענבר פוני

-

מאי ברנס

6-3 6-0
נגמר מרכז הטניס יפו בנות 16 מוקדמות 1 - 16 06/12/2020 14:00 NB

דניאלה מרגלית חמו

-

רנד ענאן נג'אר

Walkover
נגמר מרכז הטניס יפו בנות 16 מוקדמות 1 - 16 06/12/2020 14:00 NB

קשת שמואלי‎

-

מיה חדד

2-6 2-6

Stage 3 (8 - 1)

Stage 4 (4 - 1)

Stage 5 (2 - 1)