הדפס

ארצית חנוכה 2020 / בנים 10 מוקדמות - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

Stage 1 (64 - 1)

בהמתנה מ.ט עירוני רעננה בנים 10 מוקדמות 1 - 64 03/12/2020 13:00

--

-

שלף אזולאי

נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 10 מוקדמות 1 - 64 03/12/2020 13:00

עומר ענב

-

עומרי ורדי

6-3 7-6(3)
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 10 מוקדמות 1 - 64 03/12/2020 13:00

גיל-עד שליסר

-

איתמר אוחנה

2-6 6-7(2)
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 10 מוקדמות 1 - 64 03/12/2020 13:00

אופיר אדר סקלי

-

איילון שניידרמן

4-6 2-6
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 10 מוקדמות 1 - 64 03/12/2020 13:00

תם נרדיני

-

רון נדיון

4-6 4-6
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 10 מוקדמות 1 - 64 03/12/2020 13:00

נדב חביבי

-

אריאל ברם

6-0 6-0
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 10 מוקדמות 1 - 64 03/12/2020 13:00

רן אידלמן

-

גבריאל זינגמן

2-6 3-6
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 10 מוקדמות 1 - 64 03/12/2020 13:00

עידו שליסר

-

איתמר לוי וייס

6-7(2) 4-6
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 10 מוקדמות 1 - 64 03/12/2020 13:00

דניאל הרמתי

-

עידו אשכל ברוק

2-6 3-6
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 10 מוקדמות 1 - 64 03/12/2020 13:00

רז פולקמן

-

דניאל מולר

6-3 6-3
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 10 מוקדמות 1 - 64 03/12/2020 13:00

אופק קוימג'דסקי

-

הראל לזר לזר לזר טננבאום

2-6 2-6
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 10 מוקדמות 1 - 64 03/12/2020 13:00

בן וייס

-

אורי טיגמן

6-4 4-6 6-10
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 10 מוקדמות 1 - 64 03/12/2020 13:00

נתנאל מרדכי רוזן

-

ראם אלקיים

4-6 6-4 12-10
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 10 מוקדמות 1 - 64 03/12/2020 14:00

שליו יהודה איצירן

-

ויזל בן

6-4 4-6 9-11
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 10 מוקדמות 1 - 64 03/12/2020 14:00

רוני פוגל

-

יונתן פייגובוים

6-2 6-7(3) 3-10
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 10 מוקדמות 1 - 64 03/12/2020 14:00

יונתן הורביץ

-

יהונתן רפופורט

2-6 3-6
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 10 מוקדמות 1 - 64 03/12/2020 14:00

אורי מילר

-

נדב ושצ'ינסקי

3-6 4-6
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 10 מוקדמות 1 - 64 03/12/2020 14:30

יונתן ג׳אן

-

שון ברטיקוב

2-6 2-6
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 10 מוקדמות 1 - 64 03/12/2020 14:30

עידן טומס אורצקי

-

לירון אצלאן

0-6 0-6

Stage 2 (32 - 1)

נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 10 מוקדמות 1 - 32 03/12/2020 15:00 NB

בן מלכה

-

רן אידלמן

2-6 2-6
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 10 מוקדמות 1 - 32 03/12/2020 15:00 AR

שליו יהודה איצירן

-

אורי מילר

6-7(5) 6-4 7-10
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 10 מוקדמות 1 - 32 03/12/2020 15:00 AR

ליאל עמר

-

גיל-עד שליסר

6-7(6) 2-6
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 10 מוקדמות 1 - 32 05/12/2020 15:00 NB

מארק פרטמן

-

ראם אלקיים

6-4 6-4
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 10 מוקדמות 1 - 32 05/12/2020 15:00 NB

מייקל סאנין

-

בן וייס

6-3 4-6 8-10
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 10 מוקדמות 1 - 32 05/12/2020 15:00 NB

עילאי ויזל

-

אופק קוימג'דסקי

6-7(6) 4-6
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 10 מוקדמות 1 - 32 05/12/2020 15:00 NB

בן דוד דוד אלקיים

-

דניאל מולר

6-4 6-4
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 10 מוקדמות 1 - 32 05/12/2020 15:00 NB

דניאל שמלה

-

דניאל הרמתי

6-2 2-6 10-6
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 10 מוקדמות 1 - 32 05/12/2020 15:00 AR

בנימין קסל

-

עידו שליסר

6-2 7-5
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 10 מוקדמות 1 - 32 05/12/2020 15:00 NB

אדם רודניק

-

אריאל ברם

2-6 3-6
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 10 מוקדמות 1 - 32 05/12/2020 15:00 NB

כפיר נייער

-

תם נרדיני

7-6(5) 3-6 3-10
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 10 מוקדמות 1 - 32 05/12/2020 15:00 NB

אייל פיין קליינמן

-

אופיר אדר סקלי

6-4 3-6 11-9
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 10 מוקדמות 1 - 32 05/12/2020 15:00 NB

שלף אזולאי

-

עומרי ורדי

2-6 3-6
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 10 מוקדמות 1 - 32 05/12/2020 17:00 NB

איתי הרשקוביץ

-

עידן טומס אורצקי

2-6 2-6
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 10 מוקדמות 1 - 32 05/12/2020 17:00 NB

יותם מור

-

יונתן הורביץ

6-3 6-3
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 10 מוקדמות 1 - 32 05/12/2020 17:00 NB

יונתן ג׳אן

-

רוני פוגל

6-4 2-6 10-12

Stage 3 (16 - 1)

נגמר בנים 10 מוקדמות 1 - 16 06/12/2020 13:00

ראם אלקיים

-

שלף אזולאי

6-2 6-4
נגמר בנים 10 מוקדמות 1 - 16 06/12/2020 13:00 FB

מייקל סאנין

-

ליאל עמר

6-7 3-6
נגמר בנים 10 מוקדמות 1 - 16 06/12/2020 13:00 FB

עילאי ויזל

-

אופיר אדר סקלי

4-6 7-6 10-6
נגמר בנים 10 מוקדמות 1 - 16 06/12/2020 13:00

דניאל מולר

-

כפיר נייער

4-6 4-6
נגמר בנים 10 מוקדמות 1 - 16 06/12/2020 13:00 St

עידו שליסר

-

שליו יהודה איצירן

3-6 3-6
נגמר בנים 10 מוקדמות 1 - 16 06/12/2020 13:00

בן מלכה

-

אדם רודניק

5-7 3-6
נגמר בנים 10 מוקדמות 1 - 16 06/12/2020 14:00 NB

איתי הרשקוביץ

-

יונתן ג׳אן

6-3 6-4
נגמר בנים 10 מוקדמות 1 - 16 06/12/2020 14:30 NB

דניאל הרמתי

-

יונתן הורביץ

6-2 6-4

Stage 4 (8 - 1)

Stage 5 (4 - 1)

Stage 6 (2 - 1)