הדפס

ארצית חנוכה 2020 / בנים 12 מוקדמות - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

Stage 1 (64 - 1)

נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 64 03/12/2020 13:00

שפירא יונתן

-

אדם גרמן

0-6 6-7(3)
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 64 03/12/2020 13:00

תומר זרקו

-

איתי קפוזה

0-6 0-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 64 03/12/2020 13:00

הילל דקל

-

עידו אבישר

6-0 6-1
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 64 03/12/2020 13:00

שיפמן נועם

-

דן גולדמן

1-6 1-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 64 03/12/2020 13:00

סקאי רג'יניאנו

-

טל גלפר

Walkover
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 64 03/12/2020 13:00 FB

אוהד כהן

-

ליאור הלשטוק

1-6 1-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 64 03/12/2020 13:00

תומר טיקטינסקי

-

עידו בר דויד

6-1 2-6 7-10
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 64 03/12/2020 13:00

אור רבי

-

איתמר פורטל

6-4 6-0
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 64 03/12/2020 13:00 FB

עמית טובול

-

ברונפמן אייל

6-3 7-6(4)
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 64 03/12/2020 13:00

אנטוני אורן

-

נעם גיל

5-7 2-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 64 03/12/2020 13:00

רון כהן

-

זייה איסמאילוב

7-6(3) 1-6 5-10
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 64 03/12/2020 13:00

דן עיני

-

דן אייזנשטיין

2-6 6-1 5-10
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 64 03/12/2020 13:00 FB

יובל לב

-

יונתן שפייזמן

7-5 7-5
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 64 03/12/2020 13:00

עומרי זילברברג

-

מימון ירין

3-2 Ret
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 64 03/12/2020 14:00 NB

איתי קילימניק

-

דוד מדו

6-3 6-1
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 64 03/12/2020 14:00 NB

ויצמן עומר

-

ארבל הנזל

4-6 3-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 64 03/12/2020 14:00 NB

ורדי עידו

-

תומר רייך

6-2 6-1
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 64 03/12/2020 14:00 NB

איתמר פבלוביץ

-

אורי אקשטיין

1-6 1-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 64 03/12/2020 14:00 NB

אורי דן

-

ליאל ציונית

6-4 5-7 8-10
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 64 03/12/2020 14:00 NB

איתי רופ

-

מיכאל גושצ'ין

1-6 2-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 64 03/12/2020 14:00 NB

נועם חמרה

-

סער לאלזארי

0-6 0-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 64 03/12/2020 14:00 NB

יעקב גרומן

-

יאיר דיין

6-4 6-0
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 64 03/12/2020 14:00 NB

יונתן רובין

-

רום מלכה

1-6 1-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 64 03/12/2020 14:30 NB

חגי שליסר

-

עילי שטרייכמן

6-2 1-6 8-10
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 64 03/12/2020 14:30 NB

גיא עמיר

-

יותם שניידר

3-6 2-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 64 03/12/2020 14:30 NB

עמית זינגר

-

דור שחם

6-1 6-0
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 64 03/12/2020 15:00 NB

סער איתם

-

יונתן חמד

Walkover
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 64 03/12/2020 15:00 NB

איתן בועז בועז רוי

-

ים דרור

6-0 6-0
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 64 03/12/2020 15:00 NB

ויזל יונתן

-

ארנון הגלילי

2-6 1-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 64 03/12/2020 15:00 NB

אהרון ליפשיץ

-

יונתן ברלס

6-1 6-3
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 64 03/12/2020 15:00 NB

טל שוסטר

-

יאיר כהן

1-6 3-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 64 03/12/2020 15:00 NB

נועם כהן

-

אלון גלבגיסר

2-6 7-6(5) 10-6

Stage 2 (32 - 1)

נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 32 04/12/2020 13:00

שפירא יונתן

-

מימון ירין

6-2 6-2
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 32 04/12/2020 13:00

סער איתם

-

אלון גלבגיסר

3-6 0-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 32 04/12/2020 13:00

דוד מדו

-

יונתן רובין

3-6 3-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 32 04/12/2020 13:00

ויצמן עומר

-

יונתן שפייזמן

7-6(2) 6-2
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 32 04/12/2020 13:00

תומר רייך

-

יאיר דיין

0-6 0-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 32 04/12/2020 13:00

חגי שליסר

-

דור שחם

6-2 6-2
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 32 04/12/2020 13:00 FB

עידו אבישר

-

דן עיני

1-6 1-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 32 04/12/2020 13:00

ים דרור

-

גיא עמיר

6-4 4-6 7-10
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 32 04/12/2020 13:00

איתמר פבלוביץ

-

נועם חמרה

1-6 3-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 32 04/12/2020 13:00 FB

טל גלפר

-

אנטוני אורן

2-6 3-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 32 04/12/2020 13:00

אוהד כהן

-

ברונפמן אייל

1-6 3-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 32 04/12/2020 13:00

אורי דן

-

איתי רופ

3-6 6-4 10-8
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 32 04/12/2020 13:00

ויזל יונתן

-

יונתן ברלס

3-6 3-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 32 04/12/2020 14:00 NB

שיפמן נועם

-

רון כהן

6-2 6-2
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 32 04/12/2020 14:00 NB

תומר טיקטינסקי

-

איתמר פורטל

0-6 0-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 32 04/12/2020 15:00 NB

תומר זרקו

-

טל שוסטר

4-6 1-6

Stage 3 (16 - 1)

נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 16 05/12/2020 14:00 NB

סער איתם

-

ויזל יונתן

6-3 6-3
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 16 05/12/2020 14:00 NB

דוד מדו

-

איתי רופ

2-6 2-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 16 05/12/2020 14:00 NB

יונתן שפייזמן

-

אוהד כהן

6-3 6-3
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 16 05/12/2020 14:00 NB

תומר זרקו

-

טל גלפר

0-6 1-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 16 05/12/2020 14:00 NB

תומר רייך

-

איתמר פבלוביץ

6-2 6-0
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 16 05/12/2020 14:00 NB

דור שחם

-

ים דרור

6-1 6-1
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 16 05/12/2020 14:00 NB

עידו אבישר

-

רון כהן

2-6 1-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 16 06/12/2020 13:00

מימון ירין

-

תומר טיקטינסקי

6-0 6-1

Stage 4 (8 - 1)

Stage 5 (4 - 1)

Stage 6 (2 - 1)