הדפס

ארצית חנוכה 2020 / בנים 14 מוקדמות - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

Stage 1 (64 - 1)

נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 14 מוקדמות 1 - 64 04/12/2020 10:00

עידו שלאין

-

זיו דולב

1-6 1-6
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 14 מוקדמות 1 - 64 04/12/2020 10:00

עמית לוי

-

עמרי וייס

1-6 1-6
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 14 מוקדמות 1 - 64 04/12/2020 10:00

קליין איתי

-

אייל שטאובר

7-5
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 14 מוקדמות 1 - 64 04/12/2020 10:00

יהונתן מור חיים

-

אושרי ארבוב

6-0 6-3
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 14 מוקדמות 1 - 64 04/12/2020 10:00

ליעד בנימין בנימין בנימין בנימין לוי

-

אופק סיון

6-0 6-2
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 14 מוקדמות 1 - 64 04/12/2020 10:00

איתמר פנטי

-

עדי פיימן

6-4 6-2
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 14 מוקדמות 1 - 64 04/12/2020 10:00

אורי טנא

-

טנוס כריסטיאן טנוס

6-2 5-7 10-7
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 14 מוקדמות 1 - 64 04/12/2020 10:00

לואי רוט

-

שחר פינקלשטיין

0-6 0-2
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 14 מוקדמות 1 - 64 04/12/2020 10:00

ליאור יעקב

-

עומר כהנר

6-4 0-6 12-10
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 14 מוקדמות 1 - 64 04/12/2020 10:00

רון יקותיאלוב

-

ירדן וייס

3-6 3-6
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 14 מוקדמות 1 - 64 04/12/2020 11:00 NB

דביר אוסיפוב

-

רותם ענתבי

6-0 6-3
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 14 מוקדמות 1 - 64 04/12/2020 11:00 NB

בן לייפמן

-

ניצן מידן

6-3 2-6 10-5
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 14 מוקדמות 1 - 64 04/12/2020 11:00 NB

אוריאן מזרחי

-

יונתן נוימן

0-6 0-6
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 14 מוקדמות 1 - 64 04/12/2020 11:00 NB

עומרי שיפמן

-

אורי הלל

6-2 6-4
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 14 מוקדמות 1 - 64 04/12/2020 11:00 NB

יהונתן מאור אוחיון

-

איתן כהן

6-0 6-0
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 14 מוקדמות 1 - 64 04/12/2020 11:30 NB

הראל תרשיש

-

אנדריי ז'ורלביוב

2-6 1-6
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 14 מוקדמות 1 - 64 04/12/2020 11:30 NB

גיא פוקס

-

לזניק אלון

6-1 6-0
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 14 מוקדמות 1 - 64 04/12/2020 11:30 NB

יניב עמרן

-

אורצקי סטיבן

6-4 6-4
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 14 מוקדמות 1 - 64 04/12/2020 11:30 NB

עומר אשכל ברוק

-

נתנאל קנטרוביץ

7-6(5) 7-6(5)
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 14 מוקדמות 1 - 64 04/12/2020 11:30 NB

פול שיפר

-

מנואל פלכטר

1-6 6-2 12-10
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 14 מוקדמות 1 - 64 04/12/2020 12:30 NB

גדג' בארי

-

אלדד עצמון

2-6 2-6
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 14 מוקדמות 1 - 64 04/12/2020 12:30 NB

בני רוז'נסקי

-

אדם גרינברג

0-6 1-6
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 14 מוקדמות 1 - 64 04/12/2020 12:30 NB

מעין פורמן

-

יגל בן ישראל

6-0 6-0
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 14 מוקדמות 1 - 64 04/12/2020 13:00 NB

מעיין ארליך

-

מגד נסים גרה

5-7 4-6
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 14 מוקדמות 1 - 64 04/12/2020 13:00 NB

ליעם ושצ'ינסקי

-

עידו רום

6-1 6-0
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 14 מוקדמות 1 - 64 04/12/2020 13:00 NB

עידו מוזס

-

אופיר קרזבום

1-6 1-6
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 14 מוקדמות 1 - 64 04/12/2020 13:00 NB

חסדן ניר

-

רועי מזרחי

0-6 0-6
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 14 מוקדמות 1 - 64 04/12/2020 13:00 NB

רפאל מרסה יהב

-

דניאל הרצנו

2-6 2-6
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 14 מוקדמות 1 - 64 04/12/2020 13:00 NB

רועי פריינטי

-

עדי ווגנר ארב

2-6 2-6
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 14 מוקדמות 1 - 64 04/12/2020 13:00 NB

סרבסטין שקד

-

עידו סום

4-6 3-6
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 14 מוקדמות 1 - 64 04/12/2020 14:30 NB

יותם פרי

-

רון קזקביץ

6-2 6-0
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 14 מוקדמות 1 - 64 04/12/2020 14:30 NB

עילאי שמעוני

-

שחר צוקרמן

1-6 1-6

Stage 2 (32 - 1)

נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 14 מוקדמות 1 - 32 05/12/2020 09:00

עידו שלאין

-

רון יקותיאלוב

2-6 3-6
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 14 מוקדמות 1 - 32 05/12/2020 09:00

הראל תרשיש

-

מנואל פלכטר

2-6 4-6
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 14 מוקדמות 1 - 32 05/12/2020 09:00

לזניק אלון

-

איתן כהן

0-6 0-6
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 14 מוקדמות 1 - 32 05/12/2020 09:00

עמית לוי

-

עומר כהנר

0-6 2-6
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 14 מוקדמות 1 - 32 05/12/2020 09:00

אייל שטאובר

-

לואי רוט

7-5 6-3
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 14 מוקדמות 1 - 32 05/12/2020 09:00

אושרי ארבוב

-

טנוס כריסטיאן טנוס

6-3 6-4
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 14 מוקדמות 1 - 32 05/12/2020 09:00

רותם ענתבי

-

אורי הלל

0-6 2-6
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 14 מוקדמות 1 - 32 05/12/2020 09:00

ניצן מידן

-

אוריאן מזרחי

6-0 6-2
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 14 מוקדמות 1 - 32 05/12/2020 09:00

אופק סיון

-

עדי פיימן

4-6 2-6
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 14 מוקדמות 1 - 32 05/12/2020 10:00 NB

גדג' בארי

-

סרבסטין שקד

5-7 6-3 13-15
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 14 מוקדמות 1 - 32 05/12/2020 10:00 NB

מעיין ארליך

-

רועי פריינטי

6-0 6-0
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 14 מוקדמות 1 - 32 05/12/2020 10:00 NB

עידו רום

-

רפאל מרסה יהב

5-7 7-6(4) 10-6
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 14 מוקדמות 1 - 32 05/12/2020 10:00 NB

בני רוז'נסקי

-

יגל בן ישראל

6-1 6-2
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 14 מוקדמות 1 - 32 05/12/2020 10:00 NB

עידו מוזס

-

חסדן ניר

6-3 6-4
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 14 מוקדמות 1 - 32 05/12/2020 10:30 NB

רון קזקביץ

-

עילאי שמעוני

4-6 5-7

Stage 3 (16 - 1)

נגמר בנים 14 מוקדמות 1 - 16 06/12/2020 14:00 NB

עידו שלאין

-

אופק סיון

7-6(0) 6-1
נגמר בנים 14 מוקדמות 1 - 16 06/12/2020 14:00 NB

הראל תרשיש

-

אורצקי סטיבן

6-3 7-6(1)
נגמר בנים 14 מוקדמות 1 - 16 06/12/2020 14:00 NB

לזניק אלון

-

אוריאן מזרחי

7-5 2-6 10-7
נגמר בנים 14 מוקדמות 1 - 16 06/12/2020 14:00 NB

עמית לוי

-

רותם ענתבי

6-4 2-6 8-10
נגמר בנים 14 מוקדמות 1 - 16 06/12/2020 14:00 NB

לואי רוט

-

טנוס כריסטיאן טנוס

6-0 6-2
נגמר בנים 14 מוקדמות 1 - 16 06/12/2020 14:30 NB

רון קזקביץ

-

חסדן ניר

2-6 4-6
נגמר בנים 14 מוקדמות 1 - 16 06/12/2020 14:30 NB

גדג' בארי

-

יגל בן ישראל

6-0 6-1
נגמר בנים 14 מוקדמות 1 - 16 06/12/2020 14:30 NB

רועי פריינטי

-

רפאל מרסה יהב

2-6 4-6

Stage 4 (8 - 1)

Stage 5 (4 - 1)

Stage 6 (2 - 1)