הדפס

ארצית חנוכה 2020 / בנים 16 מוקדמות - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

Stage 1 (64 - 1)

נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 16 מוקדמות 1 - 64 12/03/2020 15:30 NB

אופק נריה חסין

-

רועי לשם

6-2 6-1
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 16 מוקדמות 1 - 64 12/03/2020 15:30 NB

ניב מזור

-

שוורץ ליאב

0-6 1-6
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 16 מוקדמות 1 - 64 12/03/2020 15:30 NB

גיא מוריאן

-

יותם שטרן-פרי

6-0 6-0
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 16 מוקדמות 1 - 64 03/12/2020 15:30 NB

שחף שמעון ביטון

-

מעין עופר

0-6 0-6
בהמתנה מ.ט עירוני רעננה בנים 16 מוקדמות 1 - 64 04/12/2020 14:30 NB

דן בן שימול

-

--

נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 16 מוקדמות 1 - 64 04/12/2020 14:30 NB

עידן לבסקי

-

עמית ויצמן

6-0 6-0
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 16 מוקדמות 1 - 64 04/12/2020 14:30 NB

עידן בן אליעזר

-

איתי כצמן

6-1 6-0
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 16 מוקדמות 1 - 64 04/12/2020 14:30 NB

ינאי גיבלי

-

רוי שמש

6-3 6-0
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 16 מוקדמות 1 - 64 04/12/2020 14:30 NB

נבו גופר

-

הילל טוביה

6-4 6-0
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 16 מוקדמות 1 - 64 04/12/2020 14:30 NB

נגבי אלון

-

דימנטוב עמית

3-6 0-6
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 16 מוקדמות 1 - 64 04/12/2020 14:30 NB

ליאור קנדה

-

רועי בונה

6-3 6-1
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 16 מוקדמות 1 - 64 04/12/2020 14:30 NB

דורון כהן

-

ליאב מורסיאנו

6-2 6-3
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 16 מוקדמות 1 - 64 04/12/2020 14:30 NB

סיני נחמני

-

סטוקנוב מקסים

3-6 4-6
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 16 מוקדמות 1 - 64 04/12/2020 16:00 NB

תומר כהן

-

עמית כרמי

1-6 0-6
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 16 מוקדמות 1 - 64 04/12/2020 16:00 NB

שחר אלרום

-

עודד מוסקט

0-6 0-6
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 16 מוקדמות 1 - 64 04/12/2020 16:00 NB

דביר אסרף

-

יותם קרמני

6-0 6-0
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 16 מוקדמות 1 - 64 04/12/2020 16:00 NB

מתן מלכה

-

טום סורין

6-1 6-2
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 16 מוקדמות 1 - 64 04/12/2020 16:00 NB

נדב שירי

-

יובל פולקמן

2-6 2-6
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 16 מוקדמות 1 - 64 04/12/2020 16:00 NB

שחר עמית

-

שליו זיני

2-6 3-6
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 16 מוקדמות 1 - 64 04/12/2020 16:00 NB

איתמר בנימין

-

שחר כהן

3-6 3-6
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 16 מוקדמות 1 - 64 04/12/2020 16:00 NB

איתמר לובוביקוב

-

מתן ברנשטיין

6-4 4-6 7-10
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 16 מוקדמות 1 - 64 04/12/2020 16:00 NB

אמיר פזי

-

ירין דלל

6-7(4) 3-6
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 16 מוקדמות 1 - 64 04/12/2020 16:00 NB

טים סקליאר

-

מעיין לוטן

2-6 4-6

Stage 2 (32 - 1)

נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 16 מוקדמות 1 - 32 05/12/2020 09:00 NB

אורי סמדר

-

איתמר בנימין

6-2 4-6 8-10
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 16 מוקדמות 1 - 32 05/12/2020 09:00 NB

רועי לשם

-

שחר עמית

6-3 6-0
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 16 מוקדמות 1 - 32 05/12/2020 10:00 NB

יואב גל

-

סיני נחמני

2-6 2-6
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 16 מוקדמות 1 - 32 05/12/2020 10:00 NB

זורי כהן

-

רועי בונה

3-6 0-4
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 16 מוקדמות 1 - 32 05/12/2020 10:00 NB

דן בן שימול

-

נגבי אלון

4-6 6-7(4)
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 16 מוקדמות 1 - 32 05/12/2020 10:00 NB

דניל בלינוב

-

איתי כצמן

5-7 7-6(4) 4-10
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 16 מוקדמות 1 - 32 05/12/2020 13:30 NB

שון מור

-

טים סקליאר

0-6
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 16 מוקדמות 1 - 32 05/12/2020 13:30 NB

גור ליבל

-

אמיר פזי

0-6 2-6
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 16 מוקדמות 1 - 32 05/12/2020 13:30 NB

הראל אליהו

-

ליאב מורסיאנו

3-6 0-6
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 16 מוקדמות 1 - 32 05/12/2020 13:30 NB

ליגל קירשנבוים

-

איתמר לובוביקוב

1-6 2-6
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 16 מוקדמות 1 - 32 05/12/2020 13:30 NB

תומר כהן

-

נדב שירי

3-6 2-6
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 16 מוקדמות 1 - 32 05/12/2020 13:30 NB

עמית ויצמן

-

הילל טוביה

0-6 1-6
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 16 מוקדמות 1 - 32 05/12/2020 13:30 NB

שחר אלרום

-

רוי שמש

6-0 3-0
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 16 מוקדמות 1 - 32 05/12/2020 15:00 NB

ירדן קאולי

-

יותם שטרן-פרי

1-6 1-6
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 16 מוקדמות 1 - 32 05/12/2020 15:00 NB

יותם קרמני

-

טום סורין

6-4 6-3
נגמר מ.ט עירוני רעננה בנים 16 מוקדמות 1 - 32 05/12/2020 15:00 NB

ניב מזור

-

שחף שמעון ביטון

3-6 6-0 5-10

Stage 3 (16 - 1)

נגמר בנים 16 מוקדמות 1 - 16 05/12/2020 17:30

יואב גל

-

דניל בלינוב

2-6 2-6
נגמר בנים 16 מוקדמות 1 - 16 05/12/2020 17:30

ירדן קאולי

-

ניב מזור

3-6 3-6
נגמר בנים 16 מוקדמות 1 - 16 05/12/2020 17:30

שון מור

-

טום סורין

3-6 5-7
נגמר בנים 16 מוקדמות 1 - 16 05/12/2020 17:30

גור ליבל

-

רוי שמש

3-6 1-6
נגמר בנים 16 מוקדמות 1 - 16 05/12/2020 17:30

הראל אליהו

-

עמית ויצמן

3-6 2-6
נגמר בנים 16 מוקדמות 1 - 16 05/12/2020 17:30

ליגל קירשנבוים

-

תומר כהן

2-6 4-6
נגמר בנים 16 מוקדמות 1 - 16 05/12/2020 17:30

אורי סמדר

-

שחר עמית

6-1 6-0
נגמר בנים 16 מוקדמות 1 - 16 05/12/2020 17:30

זורי כהן

-

דן בן שימול

2-6 1-6

Stage 4 (8 - 1)

Stage 5 (4 - 1)

Stage 6 (2 - 1)