הדפס

ארצית חנוכה 2020 / בנים 18 מוקדמות - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

Stage 1 (32 - 1)

נגמר מרכז הטניס יפו בנים 18 מוקדמות 1 - 32 03/12/2020 15:00 NB

יואב מוסקוביץ

-

איתי גרינבאום

7-5 6-4
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 18 מוקדמות 1 - 32 05/12/2020 12:30 NB

גלי שני

-

ניתאי אטיאס

Walkover
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 18 מוקדמות 1 - 32 05/12/2020 12:30 NB

יהב טולדנו

-

ניילוב מארק

7-5(4) 6-3
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 18 מוקדמות 1 - 32 05/12/2020 12:30 NB

גבי לוצקי

-

יוני לוי

0-6 0-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 18 מוקדמות 1 - 32 05/12/2020 12:30 NB

יהונתן גריל

-

נועם יעקובוביץ

Walkover
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 18 מוקדמות 1 - 32 05/12/2020 12:30 NB

לוקסנבורג בן

-

קאי עמרמי

Walkover
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 18 מוקדמות 1 - 32 05/12/2020 12:30 NB

ורד סלום

-

אביבי רועי

Walkover
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 18 מוקדמות 1 - 32 05/12/2020 12:30 NB

דניס קוזלוב

-

אלעד וייסבלט

0-6 1-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 18 מוקדמות 1 - 32 05/12/2020 12:30 NB

איתי קויאטק

-

שון קמישב

6-1 6-0
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 18 מוקדמות 1 - 32 05/12/2020 12:30 NB

‫מקסים דונייה‬‎

-

ברק מויאל

4-6 4-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 18 מוקדמות 1 - 32 05/12/2020 12:30 NB

ענבר עובדיה

-

יונתן יער

Walkover
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 18 מוקדמות 1 - 32 05/12/2020 12:30 NB

תמיר שטרנברג

-

דניאל שמש

Walkover
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 18 מוקדמות 1 - 32 05/12/2020 12:30 NB

עומרי פז

-

דניאל יצחקי

6-2 6-1
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 18 מוקדמות 1 - 32 05/12/2020 12:30 NB

ליאם רגב

-

ערן לוי

0-6 0-6

Stage 2 (16 - 1)

נגמר מרכז הטניס יפו בנים 18 מוקדמות 1 - 16 04/12/2020 14:30 NB

לב לביאטוב

-

איתי גרינבאום

4-6 1-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 18 מוקדמות 1 - 16 06/12/2020 13:00

עופר הכהן

-

ליאם רגב

2-6 3-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 18 מוקדמות 1 - 16 06/12/2020 13:00

ניילוב מארק

-

דניאל שמש

4-6 6-4 6-10
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 18 מוקדמות 1 - 16 06/12/2020 13:00

נועם יעקובוביץ

-

‫מקסים דונייה‬‎

6-1 6-1
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 18 מוקדמות 1 - 16 06/12/2020 13:00

קאי עמרמי

-

שון קמישב

6-1 6-3
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 18 מוקדמות 1 - 16 06/12/2020 14:00 NB

ניתאי אטיאס

-

דניאל יצחקי

6-1 6-0
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 18 מוקדמות 1 - 16 06/12/2020 14:00 NB

גבי לוצקי

-

יונתן יער

5-7 4-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 18 מוקדמות 1 - 16 06/12/2020 16:00 NB

אביבי רועי

-

דניס קוזלוב

6-3 6-3

Stage 3 (8 - 1)

Stage 4 (4 - 1)

Stage 5 (2 - 1)