הדפס

אזורית חנוכה 2020 / בנים 10 אזור מרכז ב' רמה 2 - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

נגמר גולדן טניס נתניה בנים 10 אזור מרכז ב' רמה 2 1 - 32 11/12/2020 12:00 NB

שליו יהודה איצירן

-

שמואל רסולי

4-6 5-7
נגמר בנים 10 אזור מרכז ב' רמה 2 1 - 32 11/12/2020 12:00 NB

קורן אושר אושר בניטה

-

עמרי רן

2-6 2-6


 

 

 

נגמר גולדן טניס נתניה בנים 10 אזור מרכז ב' רמה 2 1 - 16 11/12/2020 12:00 FB

איתמר לוי וייס

-

עמית אנגלהרד

3-6 2-6


 

 

 

נגמר גולדן טניס נתניה בנים 10 אזור מרכז ב' רמה 2 1 - 16 11/12/2020 12:00 NB

יונתן נתיב

-

פלג פוליטי

2-6 4-6


 

 

 

נגמר גולדן טניס נתניה בנים 10 אזור מרכז ב' רמה 2 1 - 16 11/12/2020 13:00 NB

אדם נתנאל שנער

-

איתי פרלוב

6-3 6-2


 

 

 

נגמר גולדן טניס נתניה בנים 10 אזור מרכז ב' רמה 2 1 - 16 11/12/2020 13:00 NB

ירון פרדר

-

נדב קראוס

6-3 6-2


 

 

 

נגמר גולדן טניס נתניה בנים 10 אזור מרכז ב' רמה 2 1 - 16 11/12/2020 13:00 NB

דניאל יעקב רסולי

-

עומרי ברוש

7-5 6-3


 

 

 


 

 

 


 

 

 


 

 

 


 

 

 


 

 

 


 

 

 


 

 

 


 

 

 

נגמר גולדן טניס נתניה בנים 10 אזור מרכז ב' רמה 2 1 - 16 11/12/2020 14:00 NB

אדם אשרף שיח יוסף

-

נדב כרמי

6-2 6-3


 

 

 

נגמר גולדן טניס נתניה בנים 10 אזור מרכז ב' רמה 2 1 - 16 11/12/2020 14:00 NB

מעיין רון

-

קורן אושר אושר בניטה

6-2 6-4


 

 

 

נגמר גולדן טניס נתניה בנים 10 אזור מרכז ב' רמה 2 1 - 16 11/12/2020 14:00 NB

אדם יגלום

-

שליו יהודה איצירן

6-2 6-0


 

 

 


 

 

 


 

 

 


 

 

 


 

 

 


 

 

 

נגמר גולדן טניס נתניה בנים 10 אזור מרכז ב' רמה 2 1 - 8 14/12/2020 08:00 St

נדב כרמי

-

שליו יהודה איצירן

6-4 2-6 10-5


 

 

 

נגמר גולדן טניס נתניה בנים 10 אזור מרכז ב' רמה 2 1 - 8 14/12/2020 08:00 St

איתי פרלוב

-

קורן אושר אושר בניטה

6-2 6-4


 

 

 

נגמר גולדן טניס נתניה בנים 10 אזור מרכז ב' רמה 2 1 - 8 14/12/2020 08:00 St

איתמר לוי וייס

-

יונתן נתיב

2-6 7-5 10-6


 

 

 

נגמר גולדן טניס נתניה בנים 10 אזור מרכז ב' רמה 2 1 - 8 14/12/2020 08:00 FB

נדב קראוס

-

עומרי ברוש

6-2 6-2


 

 

 


 

 

 

נגמר גולדן טניס נתניה בנים 10 אזור מרכז ב' רמה 2 17 - 32 14/12/2020 09:00

אדם יגלום

-

עמרי רן

Ret


 

 

 

נגמר גולדן טניס נתניה בנים 10 אזור מרכז ב' רמה 2 17 - 32 14/12/2020 09:00 NB

מעיין רון

-

שמואל רסולי

4-6 6-3 15-13


 

 

 

נגמר גולדן טניס נתניה בנים 10 אזור מרכז ב' רמה 2 17 - 24 14/12/2020 09:00 NB

אדם אשרף שיח יוסף

-

עמרי רן

3-6 2-6


 

 

 

נגמר גולדן טניס נתניה בנים 10 אזור מרכז ב' רמה 2 17 - 24 14/12/2020 09:00 NB

עמית אנגלהרד

-

פלג פוליטי

4-6 2-6


 

 

 

נגמר גולדן טניס נתניה בנים 10 אזור מרכז ב' רמה 2 17 - 24 14/12/2020 10:00 NB

ירון פרדר

-

דניאל יעקב רסולי

6-3 7-6


 

 

 

נגמר גולדן טניס נתניה בנים 10 אזור מרכז ב' רמה 2 17 - 24 14/12/2020 11:00 NB

אדם נתנאל שנער

-

שמואל רסולי

6-4 3-6 15-13


 

 

 

נגמר גולדן טניס נתניה בנים 10 אזור מרכז ב' רמה 2 1 - 4 14/12/2020 11:15 AR

שליו יהודה איצירן

-

עומרי ברוש

4-6 5-7


 

 

 

נגמר גולדן טניס נתניה בנים 10 אזור מרכז ב' רמה 2 1 - 4 14/12/2020 11:15 AR

קורן אושר אושר בניטה

-

יונתן נתיב

2-6 4-6


 

 

 

נגמר גולדן טניס נתניה בנים 10 אזור מרכז ב' רמה 2 1 - 2 15/12/2020 08:30

שליו יהודה איצירן

-

קורן אושר אושר בניטה

7-6 6-4 10-8


 

 

 

נגמר גולדן טניס נתניה בנים 10 אזור מרכז ב' רמה 2 3 - 4 17/12/2020 00:00

עומרי ברוש

-

יונתן נתיב

6-2 6-2


 

 

 

נגמר כפר ויתקין בנים 10 אזור מרכז ב' רמה 2 17 - 20 18/12/2020 14:00 NB

שמואל רסולי

-

עמית אנגלהרד

2-6 3-6


 

 

 

נגמר כפר ויתקין בנים 10 אזור מרכז ב' רמה 2 17 - 20 18/12/2020 14:00 NB

אדם אשרף שיח יוסף

-

דניאל יעקב רסולי

3-6 2-6


 

 

 

נגמר בנים 10 אזור מרכז ב' רמה 2 17 - 18 18/12/2020 08:57 AR

שמואל רסולי

-

אדם אשרף שיח יוסף

7-6 6-7 6-10