הדפס

אזורית חנוכה 2020 / בנים 12 אזור מרכז א' רמה 2 - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

נגמר מועדון הטניס מכבים בנים 12 אזור מרכז א' רמה 2 1 - 32 11/12/2020 08:30

קויטיגר אורון

-

שמואל אור שאול

6-0 6-1
נגמר מועדון הטניס מכבים בנים 12 אזור מרכז א' רמה 2 1 - 32 11/12/2020 08:30

אסתי שויער

-

יונתן אלפנט

2-6 2-6
נגמר מועדון הטניס מכבים בנים 12 אזור מרכז א' רמה 2 1 - 32 11/12/2020 10:00

רועי שויער

-

נדב יגל

4-6 5-7
נגמר מועדון הטניס מכבים בנים 12 אזור מרכז א' רמה 2 1 - 32 11/12/2020 12:45

נועם דיכטר

-

איתי טריסטר

6-4 5-7 10-5
נגמר מועדון הטניס מכבים בנים 12 אזור מרכז א' רמה 2 1 - 32 11/12/2020 14:15

איתי מזרחי

-

פיודור פיודור גרום גרום

0-6 0-6
נגמר מועדון הטניס מכבים בנים 12 אזור מרכז א' רמה 2 1 - 32 11/12/2020 14:15

ליאם דוד גרשקוביץ'

-

עידו רגב

7-5 5-7 10-8
נגמר מועדון הטניס מכבים בנים 12 אזור מרכז א' רמה 2 1 - 32 11/12/2020 14:15

פלדמן עמית

-

עידו שרווין

4-6 0-6
נגמר מועדון הטניס מכבים בנים 12 אזור מרכז א' רמה 2 1 - 32 11/12/2020 15:45

הלל פפרברג

-

רז מזרחי

2-6 2-6
נגמר מועדון הטניס מכבים בנים 12 אזור מרכז א' רמה 2 1 - 32 11/12/2020 15:45

יותם לוריא

-

איתמר סמוכיאן

6-3 6-2
נגמר מועדון הטניס מכבים בנים 12 אזור מרכז א' רמה 2 1 - 32 11/12/2020 15:45

ים אורן

-

נועם בצלאל

3-6 4-6


 

 

 

נגמר מועדון הטניס מכבים בנים 12 אזור מרכז א' רמה 2 1 - 16 11/12/2020 12:45

ראם עמוס מיורקס

-

רועי שויער

4-6 4-6


 

 

 

נגמר מועדון הטניס מכבים בנים 12 אזור מרכז א' רמה 2 1 - 16 11/12/2020 12:45

שמואל אור שאול

-

אסתי שויער

3-6 5-7


 

 

 

נגמר מועדון הטניס מכבים בנים 12 אזור מרכז א' רמה 2 1 - 16 11/12/2020 15:45

מיקי זלצמן

-

איתי טריסטר

6-4 3-6 9-11


 

 

 


 

 

 


 

 

 


 

 

 


 

 

 


 

 

 


 

 

 

נגמר מועדון הטניס מכבים בנים 12 אזור מרכז א' רמה 2 1 - 16 12/12/2020 09:45

גלעד אברמוב-קינן

-

פלדמן עמית

6-0 6-0


 

 

 

נגמר מועדון הטניס מכבים בנים 12 אזור מרכז א' רמה 2 1 - 16 12/12/2020 09:45

הלל פפרברג

-

ים אורן

6-2 7-6


 

 

 

נגמר מועדון הטניס מכבים בנים 12 אזור מרכז א' רמה 2 1 - 16 12/12/2020 09:45

איתמר שניידר

-

איתמר סמוכיאן

2-6 2-6


 

 

 

נגמר מועדון הטניס מכבים בנים 12 אזור מרכז א' רמה 2 1 - 16 12/12/2020 09:45

עילי סוריאנו

-

עידו רגב

6-0 6-0


 

 

 

נגמר מועדון הטניס מכבים בנים 12 אזור מרכז א' רמה 2 1 - 16 12/12/2020 09:45

לוי עילי

-

איתי מזרחי

3-6 4-6


 

 

 

נגמר מועדון הטניס מכבים בנים 12 אזור מרכז א' רמה 2 17 - 32 13/12/2020 12:45

רז מזרחי

-

נועם בצלאל

6-3 6-4


 

 

 

נגמר מועדון הטניס מכבים בנים 12 אזור מרכז א' רמה 2 17 - 32 13/12/2020 12:45

קויטיגר אורון

-

יונתן אלפנט

6-3 6-1


 

 

 

נגמר מועדון טניס מכבים בנים 12 אזור מרכז א' רמה 2 1 - 8 12/12/2020 12:45 St

פלדמן עמית

-

לוי עילי

3-6 2-6


 

 

 

נגמר מועדון טניס מכבים בנים 12 אזור מרכז א' רמה 2 1 - 8 12/12/2020 12:45 St

מיקי זלצמן

-

שמואל אור שאול

6-3 4-6 7-10


 

 

 

נגמר מועדון טניס מכבים בנים 12 אזור מרכז א' רמה 2 1 - 8 12/12/2020 12:45 St

איתמר שניידר

-

עידו רגב

2-6 3-6


 

 

 

נגמר מועדון טניס מכבים בנים 12 אזור מרכז א' רמה 2 1 - 8 13/12/2020 08:30 St

ים אורן

-

ראם עמוס מיורקס

6-4 6-4


 

 

 

נגמר מועדון טניס מכבים בנים 12 אזור מרכז א' רמה 2 17 - 32 13/12/2020 12:45 St

עידו שרווין

-

איתי טריסטר

0-6 0-6


 

 

 

נגמר מועדון טניס מכבים בנים 12 אזור מרכז א' רמה 2 17 - 32 13/12/2020 12:45 St

יותם לוריא

-

הלל פפרברג

0-6 0-6


 

 

 

נגמר מועדון טניס מכבים בנים 12 אזור מרכז א' רמה 2 17 - 32 13/12/2020 12:45 St

רועי שויער

-

ליאם דוד גרשקוביץ'

6-0 6-0


 

 

 

נגמר מועדון טניס מכבים בנים 12 אזור מרכז א' רמה 2 17 - 32 13/12/2020 12:45 St

אסתי שויער

-

פיודור פיודור גרום גרום

6-0 6-0


 

 

 

נגמר מועדון טניס מכבים בנים 12 אזור מרכז א' רמה 2 17 - 32 13/12/2020 15:15 St

נועם דיכטר

-

גלעד אברמוב-קינן

0-6 0-6


 

 

 

נגמר מועדון טניס מכבים בנים 12 אזור מרכז א' רמה 2 17 - 32 13/12/2020 15:15 St

נועם בצלאל

-

איתמר סמוכיאן

0-6 0-6


 

 

 

נגמר מועדון טניס מכבים בנים 12 אזור מרכז א' רמה 2 17 - 32 13/12/2020 15:15 St

עילי סוריאנו

-

נדב יגל

6-0 6-0


 

 

 

נגמר מועדון טניס מכבים בנים 12 אזור מרכז א' רמה 2 17 - 32 13/12/2020 15:15 St

איתי מזרחי

-

יונתן אלפנט

0-6 0-6


 

 

 

נגמר מועדון טניס מכבים בנים 12 אזור מרכז א' רמה 2 1 - 4 13/12/2020 11:30

פלדמן עמית

-

איתמר שניידר

6-0 6-1


 

 

 

נגמר מועדון טניס מכבים בנים 12 אזור מרכז א' רמה 2 1 - 4 13/12/2020 11:30

מיקי זלצמן

-

ראם עמוס מיורקס

4-6 3-6


 

 

 

נגמר מועדון טניס מכבים בנים 12 אזור מרכז א' רמה 2 17 - 24 14/12/2020 10:00

עידו שרווין

-

פיודור פיודור גרום גרום

0-6 0-6


 

 

 

נגמר מועדון טניס מכבים בנים 12 אזור מרכז א' רמה 2 17 - 24 14/12/2020 10:00

נועם דיכטר

-

איתי מזרחי

1-6 3-6


 

 

 

נגמר מועדון טניס מכבים בנים 12 אזור מרכז א' רמה 2 17 - 24 14/12/2020 10:00

נועם בצלאל

-

נדב יגל

6-4 2-6 4-10


 

 

 

נגמר מועדון טניס מכבים בנים 12 אזור מרכז א' רמה 2 17 - 24 14/12/2020 10:00

יותם לוריא

-

ליאם דוד גרשקוביץ'

6-0 6-0


 

 

 

נגמר מועדון טניס מכבים בנים 12 אזור מרכז א' רמה 2 3 - 4 14/12/2020 14:30

פלדמן עמית

-

ראם עמוס מיורקס

6-7 3-6


 

 

 

נגמר מועדון טניס מכבים בנים 12 אזור מרכז א' רמה 2 1 - 2 14/12/2020 14:30

איתמר שניידר

-

מיקי זלצמן

4-6 6-7


 

 

 

נגמר בנים 12 אזור מרכז א' רמה 2 17 - 20 15/12/2020 11:30

עידו שרווין

-

ליאם דוד גרשקוביץ'

2-6 2-6


 

 

 

נגמר בנים 12 אזור מרכז א' רמה 2 17 - 20 15/12/2020 11:30

נועם דיכטר

-

נועם בצלאל

6-4 7-6


 

 

 

נגמר מועדון הטניס מכבים בנים 12 אזור מרכז א' רמה 2 17 - 18 15/12/2020 12:00

עידו שרווין

-

נועם בצלאל

3-6 6-4 5-10