הדפס

אזורית חנוכה 2020 / בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 2 - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

נגמר מכבי נתניה בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 2 1 - 32 11/12/2020 13:00 St

אריאל בן ציון

-

מיכאל לוי וייס

5-7 5-7
נגמר מכבי נתניה בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 2 1 - 32 11/12/2020 14:30 NB

עומר ברעם

-

אלון ג’ורג׳י

6-0 6-0
נגמר מכבי נתניה בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 2 1 - 32 11/12/2020 14:30 NB

אופק נתן כרמי

-

עומר אפרים

0-6 1-6
נגמר מכבי נתניה בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 2 1 - 32 11/12/2020 14:30 NB

מייק סטולר

-

איתן עזרן

6-1 6-1
נגמר מכבי נתניה בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 2 1 - 32 11/12/2020 16:00 NB

עידו ברקוביץ

-

ארד שמש

Walkover
נגמר מכבי נתניה בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 2 1 - 32 11/12/2020 16:00 NB

אביב יעקב

-

איתי שוורץ

6-2 4-6 12-10
נגמר מכבי נתניה בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 2 1 - 32 11/12/2020 16:00 NB

עדן בר

-

קדם קבסו

5-7 5-7
נגמר מכבי נתניה בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 2 1 - 32 11/12/2020 16:00 NB

דניאל חבלובסקי-פרנקל

-

שחר צ'רקס

2-6 1-6
נגמר מכבי נתניה בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 2 1 - 32 11/12/2020 16:00 NB

נועם ברקן

-

טל רוט חיות

Walkover
נגמר מכבי נתניה בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 2 1 - 32 11/12/2020 16:00 NB

גיא צור

-

וורלמוב מיכאל

6-2 6-0
נגמר מכבי נתניה בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 2 1 - 32 11/12/2020 16:00 NB

יהלי אוריה

-

אמיר זלבסקי

6-4 4-6 11-9
נגמר מכבי נתניה בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 2 1 - 32 11/12/2020 16:00 NB

נבו גולן

-

גרנס עידו

6-2 6-7 7-10


 

 

 


 

 

 

נגמר מכבי נתניה בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 2 17 - 32 12/12/2020 09:00 St

עידו ברקוביץ

-

יהלי אוריה

Walkover


 

 

 

נגמר מכבי נתניה בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 2 17 - 32 12/12/2020 09:00 St

עומר ברעם

-

עומר אפרים

Walkover


 

 

 

נגמר מכבי נתניה בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 2 1 - 16 12/12/2020 09:00 St

עמית חיימי

-

איתן עזרן

5-7 6-4 7-10


 

 

 

נגמר מכבי נתניה בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 2 1 - 16 12/12/2020 09:00 St

רום בראון

-

נבו גולן

1-6 0-6


 

 

 

נגמר מכבי נתניה בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 2 1 - 16 12/12/2020 09:00 St

ארד שמש

-

אמיר זלבסקי

1-6 1-6


 

 

 

נגמר מכבי נתניה בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 2 1 - 16 12/12/2020 09:00 St

נעם גיל

-

טל רוט חיות

6-0 6-1


 

 

 

נגמר מכבי נתניה בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 2 1 - 16 12/12/2020 09:00 St

עומרי קליד

-

דניאל חבלובסקי-פרנקל

3-6 0-6


 

 

 

נגמר מכבי נתניה בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 2 1 - 16 12/12/2020 09:00 St

אלון ג’ורג׳י

-

אופק נתן כרמי

6-2 7-6


 

 

 

נגמר מכבי נתניה בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 2 17 - 32 12/12/2020 10:30 NB

מיכאל לוי וייס

-

גיא צור

Walkover


 

 

 

נגמר מכבי נתניה בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 2 1 - 16 12/12/2020 10:30 NB

איתי שוורץ

-

עדן בר

6-4 6-1


 

 

 


 

 

 


 

 

 


 

 

 

נגמר מכבי נתניה בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 2 17 - 32 12/12/2020 13:30 NB

אביב יעקב

-

קדם קבסו

6-4 6-3


 

 

 

נגמר מכבי נתניה בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 2 1 - 16 13/12/2020 08:30 St

אריאל בן ציון

-

וורלמוב מיכאל

6-0 6-0


 

 

 

נגמר בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 2 17 - 32 12/12/2020 13:30 NB

מייק סטולר

-

נבו גולן

Walkover


 

 

 

נגמר בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 2 17 - 32 12/12/2020 13:30 NB

יהלי אוריה

-

אריאל בן ציון

Walkover


 

 

 

נגמר בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 2 17 - 32 12/12/2020 13:30 NB

דניאל חבלובסקי-פרנקל

-

נועם ברקן

Walkover


 

 

 

נגמר בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 2 17 - 32 12/12/2020 13:30 NB

נעם גיל

-

שחר צ'רקס

Walkover


 

 

 

נגמר בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 2 17 - 32 12/12/2020 15:00 NB

גרנס עידו

-

איתן עזרן

Walkover


 

 

 

נגמר בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 2 17 - 32 12/12/2020 15:45

אלון ג’ורג׳י

-

קדם קבסו

Walkover


 

 

 

נגמר בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 2 17 - 32 12/12/2020 17:30

מיכאל לוי וייס

-

אמיר זלבסקי

Walkover


 

 

 

נגמר בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 2 17 - 32 12/12/2020 18:00

איתי שוורץ

-

עומר אפרים

Walkover


 

 

 

נגמר בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 2 1 - 8 13/12/2020 08:30 St

עמית חיימי

-

אופק נתן כרמי

3-6 5-7


 

 

 

נגמר בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 2 1 - 8 13/12/2020 08:30 FB

רום בראון

-

עדן בר

1-6 2-6


 

 

 

נגמר בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 2 1 - 8 13/12/2020 08:30 St

ארד שמש

-

עומרי קליד

1-6 1-6


 

 

 

נגמר בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 2 1 - 8 13/12/2020 10:00 AR

וורלמוב מיכאל

-

טל רוט חיות

4-6 6-3 4-10


 

 

 

נגמר בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 2 17 - 24 עדיין לא נקבע

יהלי אוריה

-

נעם גיל

6-2 6-0


 

 

 

נגמר בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 2 17 - 24 12/12/2020 17:33

מיכאל לוי וייס

-

נועם ברקן

Walkover


 

 

 

נגמר בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 2 17 - 24 12/12/2020 17:36

איתן עזרן

-

קדם קבסו

Walkover


 

 

 

נגמר בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 2 17 - 24 12/12/2020 19:48

מייק סטולר

-

עומר אפרים

Walkover


 

 

 

נגמר בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 2 1 - 4 14/12/2020 10:00 NB

עמית חיימי

-

וורלמוב מיכאל

6-0 7-5


 

 

 

נגמר בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 2 1 - 4 14/12/2020 10:00 NB

רום בראון

-

ארד שמש

6-2 6-1


 

 

 

נגמר בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 2 17 - 20 14/12/2020 10:00 NB

מייק סטולר

-

מיכאל לוי וייס

6-3 6-1


 

 

 

נגמר בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 2 17 - 20 14/12/2020 10:00 NB

קדם קבסו

-

נעם גיל

6-1 6-2


 

 

 

נגמר בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 2 3 - 4 14/12/2020 14:28

עמית חיימי

-

רום בראון

6-3 6-4


 

 

 

נגמר בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 2 1 - 2 14/12/2020 15:03

וורלמוב מיכאל

-

ארד שמש

5-7 6-2 10-6


 

 

 

נגמר בנים 12 אזור מרכז ב' רמה 2 17 - 18 14/12/2020 14:05

מיכאל לוי וייס

-

נעם גיל

6-3 6-3