ארצית פסח 2021 / בנים 10 - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית פסח 1 - 32 19/03/2021 09:00 FB

אמיר וול

-

בנימין קסל

2-6 2-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית פסח 1 - 32 19/03/2021 09:00

יהלי רובין

-

שמואל רסולי

5-7 3-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית פסח 1 - 32 19/03/2021 09:00

יותם מור

-

רז פולקמן

2-6 2-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית פסח 1 - 32 19/03/2021 09:00

מייקל סאנין

-

עידן טומס אורצקי

3-6 2-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית פסח 1 - 32 19/03/2021 09:00

רועי פלש

-

נדב כרמי

4-6 3-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית פסח 1 - 32 19/03/2021 09:00

רועי זילברברג

-

לירון אצלאן

2-6 3-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית פסח 1 - 32 19/03/2021 09:00

איתמר לוי וייס

-

בן וייס

6-4 6-2
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית פסח 1 - 32 19/03/2021 09:00 FB

שון ברטיקוב

-

אדם רודניק

7-5 6-2
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית פסח 1 - 32 19/03/2021 09:00 FB

יובל מרסה

-

ינאי עזרן

6-3 6-4
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית פסח 1 - 32 19/03/2021 09:00

סודי דבי ללום

-

יהונתן רפופורט

4-6 6-4 10-8
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית פסח 1 - 32 19/03/2021 09:00

אלון וול

-

ויזל בן

4-6 2-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית פסח 1 - 32 19/03/2021 09:00

שליו יהודה איצירן

-

ראם אלקיים

7-5 6-4
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית פסח 1 - 32 19/03/2021 09:00

עמית בדש

-

אופק קוימג'דסקי

7-6(2) 6-4
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית פסח 1 - 32 19/03/2021 09:00

עידו אשכל ברוק

-

דוב צוקרמן

3-6 2-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית פסח 1 - 32 19/03/2021 09:00

גיל-עד שליסר

-

עילאי ויזל

6-4 6-2
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 10 ארצית פסח 1 - 32 19/03/2021 09:00 FB

אופיר אדר סקלי

-

ליאל עמר

2-6 6-7(8)


 

 

 

נגמר בנים 10 ארצית פסח 17 - 32 19/03/2021 00:00 AR

בנימין קסל

-

ליאל עמר

6-3 6-3
נגמר בנים 10 ארצית פסח 17 - 32 19/03/2021 00:00 AR

שמואל רסולי

-

גיל-עד שליסר

6-2 6-3
נגמר בנים 10 ארצית פסח 17 - 32 19/03/2021 00:00 AR

רז פולקמן

-

דוב צוקרמן

3-6 4-6
נגמר בנים 10 ארצית פסח 17 - 32 19/03/2021 00:00 AR

עידן טומס אורצקי

-

עמית בדש

4-6 3-6
נגמר בנים 10 ארצית פסח 17 - 32 19/03/2021 00:00 AR

נדב כרמי

-

שליו יהודה איצירן

2-6 5-7
נגמר בנים 10 ארצית פסח 17 - 32 19/03/2021 00:00 AR

לירון אצלאן

-

ויזל בן

5-3 Ret
נגמר בנים 10 ארצית פסח 17 - 32 19/03/2021 00:00 AR

איתמר לוי וייס

-

סודי דבי ללום

2-6 2-6
נגמר בנים 10 ארצית פסח 17 - 32 19/03/2021 00:00 AR

שון ברטיקוב

-

יובל מרסה

4-6 3-6


 

 

 

נגמר בנים 10 ארצית פסח 1 - 16 20/03/2021 09:00 St

אמיר וול

-

אופיר אדר סקלי

2-6 3-6
נגמר בנים 10 ארצית פסח 1 - 16 20/03/2021 09:00 FB

יהלי רובין

-

עילאי ויזל

4-6 6-4 10-8
נגמר בנים 10 ארצית פסח 1 - 16 20/03/2021 09:00 St

יותם מור

-

עידו אשכל ברוק

2-6 2-6
נגמר בנים 10 ארצית פסח 1 - 16 20/03/2021 09:00 St

מייקל סאנין

-

אופק קוימג'דסקי

2-6 2-6
נגמר בנים 10 ארצית פסח 1 - 16 20/03/2021 09:00 St

רועי פלש

-

ראם אלקיים

3-6 7-6(6) 8-10
נגמר בנים 10 ארצית פסח 1 - 16 20/03/2021 09:00 St

רועי זילברברג

-

אלון וול

4-6 3-6
נגמר בנים 10 ארצית פסח 1 - 16 20/03/2021 09:00 FB

בן וייס

-

יהונתן רפופורט

4-6 4-6
נגמר בנים 10 ארצית פסח 1 - 16 20/03/2021 09:00 St

אדם רודניק

-

ינאי עזרן

4-6 3-6


 

 

 

נגמר בנים 10 ארצית פסח 17 - 32 21/03/2021 09:00 St

ליאל עמר

-

יהלי רובין

Walkover
נגמר בנים 10 ארצית פסח 17 - 32 21/03/2021 09:00 St

גיל-עד שליסר

-

אופיר אדר סקלי

6-2 6-3
נגמר בנים 10 ארצית פסח 17 - 32 21/03/2021 09:00 St

רז פולקמן

-

אופק קוימג'דסקי

2-6 6-3 6-10
נגמר בנים 10 ארצית פסח 17 - 32 21/03/2021 09:00 St

עידן טומס אורצקי

-

עידו אשכל ברוק

6-4 6-7(4) 1-10
נגמר בנים 10 ארצית פסח 17 - 32 21/03/2021 09:00 St

אלון וול

-

נדב כרמי

7-6(5) Ret
נגמר בנים 10 ארצית פסח 17 - 32 21/03/2021 09:00 St

ראם אלקיים

-

ויזל בן

4-6 6-2 13-15
נגמר בנים 10 ארצית פסח 17 - 32 21/03/2021 09:00 St

ינאי עזרן

-

איתמר לוי וייס

6-3 6-2
נגמר בנים 10 ארצית פסח 17 - 32 21/03/2021 09:00 St

יהונתן רפופורט

-

שון ברטיקוב

3-6 6-3 10-5


 

 

 

נגמר בנים 10 ארצית פסח 1 - 8 22/03/2021 11:30 NB

אמיר וול

-

אדם רודניק

2-6 2-6
נגמר בנים 10 ארצית פסח 1 - 8 22/03/2021 11:30 NB

עילאי ויזל

-

בן וייס

6-7(3) 5-7
נגמר בנים 10 ארצית פסח 1 - 8 22/03/2021 11:30 NB

יותם מור

-

רועי זילברברג

6-2 6-3
נגמר בנים 10 ארצית פסח 1 - 8 22/03/2021 11:30 NB

מייקל סאנין

-

רועי פלש

6-2 7-5


 

 

 

נגמר בנים 10 ארצית פסח 17 - 24 21/03/2021 00:00 AR

ליאל עמר

-

שון ברטיקוב

6-7(6) 6-4 111-9
נגמר בנים 10 ארצית פסח 17 - 24 21/03/2021 00:00 AR

אופיר אדר סקלי

-

איתמר לוי וייס

4-6 2-6
נגמר בנים 10 ארצית פסח 17 - 24 21/03/2021 00:00 AR

רז פולקמן

-

ראם אלקיים

6-3 6-4
נגמר בנים 10 ארצית פסח 17 - 24 21/03/2021 00:00 AR

עידן טומס אורצקי

-

נדב כרמי

6-4 6-2


 

 

 

נגמר בנים 10 ארצית פסח 1 - 4 25/03/2021 10:30 St

אמיר וול

-

רועי פלש

4-6 3-6
נגמר בנים 10 ארצית פסח 1 - 4 25/03/2021 11:30 NB

עילאי ויזל

-

רועי זילברברג

6-2 6-4


 

 

 

נגמר בנים 10 ארצית פסח 17 - 24 23/03/2021 10:00 NB

שון ברטיקוב

-

מייקל סאנין

6-7(4) 4-6
נגמר בנים 10 ארצית פסח 17 - 24 23/03/2021 10:00 NB

אופיר אדר סקלי

-

יותם מור

6-4 6-3
נגמר בנים 10 ארצית פסח 17 - 24 23/03/2021 10:00 NB

בן וייס

-

ראם אלקיים

4-6 6-4 12-10
נגמר בנים 10 ארצית פסח 17 - 24 23/03/2021 10:00 NB

אדם רודניק

-

נדב כרמי

5-7 4-6


 

 

 

נגמר בנים 10 ארצית פסח 3 - 4 26/03/2021 10:00 FB

רועי פלש

-

עילאי ויזל

5-7 6-7


 

 

 

נגמר בנים 10 ארצית פסח 1 - 2 26/03/2021 10:00 FB

אמיר וול

-

רועי זילברברג

2-6 3-6


 

 

 

נגמר בנים 10 ארצית פסח 17 - 20 25/03/2021 11:30 NB

שון ברטיקוב

-

אדם רודניק

4-6 4-6
נגמר בנים 10 ארצית פסח 17 - 20 25/03/2021 11:30 NB

יותם מור

-

ראם אלקיים

3-6 2-6


 

 

 

נגמר בנים 10 ארצית פסח 17 - 18 26/03/2021 11:00 NB

שון ברטיקוב

-

יותם מור

6-2 6-2