הדפס

ארצית פסח 2021 / בנים 12 - לוח משחקים ותוצאות

Stage 1

מחזור 1
נגמר מרכז הטניס יפו בית 1 - 19/03/2021 10:00 NB

דן ברנד

-

איתמר פורטל

0-6 0-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית 1 - 19/03/2021 10:00 NB

טל שוסטר

-

דור שחם

1-6 0-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית 2 - 19/03/2021 10:00 NB

אופיר קרמיש

-

איתי רופ

2-6 0-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית 2 - 19/03/2021 10:00 NB

סגלוביץ אוהד

-

עמית טובול

6-1 2-6 2-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית 3 - 19/03/2021 10:00 NB

יונתן ברק

-

אנטוני אורן

0-6 1-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית 3 - 19/03/2021 10:30 NB

דוד רבינוביץ

-

עידן רקוביצקי

4-6 2-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית 4 - 19/03/2021 10:30 NB

רן ברגר

-

אורי דן

0-6 0-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית 4 - 19/03/2021 10:30 NB

גל כהן

-

יונתן רובין

0-6 0-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית 5 - 19/03/2021 10:30 NB

אלעד אלנר

-

סקאי רג'יניאנו

4-6 2-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית 5 - 19/03/2021 12:00 NB

עידו בר דויד

-

רון כהן

1-6 1-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית 6 - 19/03/2021 12:00 NB

ריי שתווי אונגר

-

אסף שטיינברג

2-6 1-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית 6 - 19/03/2021 12:00 NB

תומר רייך

-

אריאל מויאל

1-6 2-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית 7 - 19/03/2021 12:00 NB

ניצן סוויסה

-

איתמר שניידר

0-6 0-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית 7 - 19/03/2021 12:00 NB

יונתן שגס

-

ליאו קדוש

6-0 6-0
נגמר מרכז הטניס יפו בית 8 - 19/03/2021 12:00 NB

עמית קינן

-

נעם גיל

6-3 4-6 5-7
נגמר מרכז הטניס יפו בית 8 - 19/03/2021 12:00 NB

‫אורי אבי‬‎טן

-

מתן אמסלם

6-2 7-6(4)
מחזור 2
נגמר בית 1 - 20/03/2021 12:30 NB

דן ברנד

-

טל שוסטר

0-6 0-6
נגמר בית 1 - 20/03/2021 13:00 NB

איתמר פורטל

-

דור שחם

6-3 6-3
נגמר בית 2 - 20/03/2021 13:00 NB

איתי רופ

-

עמית טובול

6-4 4-6 6-3
נגמר בית 2 - 20/03/2021 13:00 NB

אופיר קרמיש

-

סגלוביץ אוהד

4-6 3-6
נגמר בית 3 - 20/03/2021 13:00 NB

אנטוני אורן

-

עידן רקוביצקי

6-4 3-6 2-6
נגמר בית 3 - 20/03/2021 13:00 NB

יונתן ברק

-

דוד רבינוביץ

4-6 1-6
נגמר בית 4 - 20/03/2021 13:00 NB

אורי דן

-

יונתן רובין

4-6 1-6
נגמר בית 4 - 20/03/2021 13:00 NB

רן ברגר

-

גל כהן

3-6 4-6
נגמר בית 5 - 20/03/2021 12:30 NB

סקאי רג'יניאנו

-

רון כהן

2-6 0-6
נגמר בית 5 - 20/03/2021 12:30 NB

אלעד אלנר

-

עידו בר דויד

3-6 3-6
נגמר בית 6 - 20/03/2021 12:30 NB

אסף שטיינברג

-

אריאל מויאל

1-6 1-6
נגמר בית 6 - 20/03/2021 12:30 NB

ריי שתווי אונגר

-

תומר רייך

1-6 0-6
נגמר בית 7 - 20/03/2021 12:30 NB

איתמר שניידר

-

ליאו קדוש

2-6 1-6
נגמר בית 7 - 20/03/2021 13:00 NB

ניצן סוויסה

-

יונתן שגס

Walkover
נגמר בית 8 - 20/03/2021 12:30 NB

נעם גיל

-

מתן אמסלם

6-3 7-5
נגמר בית 8 - 20/03/2021 12:30 NB

עמית קינן

-

‫אורי אבי‬‎טן

6-4 4-6 7-5
מחזור 3
נגמר בית 1 - 21/03/2021 10:00 NB

דור שחם

-

דן ברנד

6-0 6-0
נגמר בית 1 - 21/03/2021 11:30 NB

טל שוסטר

-

איתמר פורטל

0-6 0-6
נגמר בית 2 - 21/03/2021 10:00 NB

סגלוביץ אוהד

-

איתי רופ

4-6 6-7(4)
נגמר בית 2 - 21/03/2021 10:00 NB

עמית טובול

-

אופיר קרמיש

6-1 6-0
נגמר בית 3 - 21/03/2021 10:00 NB

דוד רבינוביץ

-

אנטוני אורן

3-6 1-6
נגמר בית 3 - 21/03/2021 10:00 NB

עידן רקוביצקי

-

יונתן ברק

6-0 6-1
נגמר בית 4 - 21/03/2021 10:00 NB

גל כהן

-

אורי דן

2-6 1-6
נגמר בית 4 - 21/03/2021 11:30 NB

יונתן רובין

-

רן ברגר

6-0 6-0
נגמר בית 5 - 21/03/2021 11:30 NB

עידו בר דויד

-

סקאי רג'יניאנו

7-5 6-3
נגמר בית 5 - 21/03/2021 11:30 NB

רון כהן

-

אלעד אלנר

6-1 6-3
נגמר בית 6 - 21/03/2021 11:30 NB

תומר רייך

-

אסף שטיינברג

2-6 4-6
נגמר בית 6 - 21/03/2021 11:30 NB

אריאל מויאל

-

ריי שתווי אונגר

6-0 6-0
נגמר בית 7 - 21/03/2021 11:30 NB

יונתן שגס

-

איתמר שניידר

Walkover
נגמר בית 7 - 21/03/2021 11:30 NB

ליאו קדוש

-

ניצן סוויסה

6-0 6-0
נגמר בית 8 - 21/03/2021 11:00 NB

‫אורי אבי‬‎טן

-

נעם גיל

2-6 6-7(13)
נגמר בית 8 - 21/03/2021 11:00 NB

מתן אמסלם

-

עמית קינן

6-7(4) 6-4 5-7

בנים 12 פלייאוף פסח

הגרלה ראשית

Stage 1 (16 - 1)

נגמר בנים 12 פלייאוף פסח 1 - 16 22/03/2021 10:00 NB

דן ברנד

-

דוד רבינוביץ

2-6 0-6
נגמר בנים 12 פלייאוף פסח 1 - 16 22/03/2021 10:00 NB

ניצן סוויסה

-

‫אורי אבי‬‎טן

0-6 0-6
נגמר בנים 12 פלייאוף פסח 1 - 16 22/03/2021 10:30 NB

אופיר קרמיש

-

גל כהן

6-4 6-2
נגמר בנים 12 פלייאוף פסח 1 - 16 22/03/2021 10:30 NB

יונתן ברק

-

סקאי רג'יניאנו

3-6 3-6
נגמר בנים 12 פלייאוף פסח 1 - 16 22/03/2021 10:30 NB

רן ברגר

-

תומר רייך

0-6 0-6
נגמר בנים 12 פלייאוף פסח 1 - 16 22/03/2021 10:30 NB

אלעד אלנר

-

סגלוביץ אוהד

3-6 7-6(6) 4-6
נגמר בנים 12 פלייאוף פסח 1 - 16 22/03/2021 10:30 NB

מתן אמסלם

-

טל שוסטר

6-1 Dis
נגמר בנים 12 פלייאוף פסח 1 - 16 22/03/2021 10:30 NB

ריי שתווי אונגר

-

איתמר שניידר

0-6 0-6

Stage 2 (8 - 1)

נגמר בנים 12 פלייאוף פסח 1 - 8 22/03/2021 00:00 AR

דן ברנד

-

ניצן סוויסה

2-6 3-6
נגמר בנים 12 פלייאוף פסח 1 - 8 22/03/2021 00:00 AR

גל כהן

-

ריי שתווי אונגר

4-6 0-6
נגמר בנים 12 פלייאוף פסח 1 - 8 22/03/2021 00:00 AR

יונתן ברק

-

טל שוסטר

2-6 4-6
נגמר בנים 12 פלייאוף פסח 1 - 8 22/03/2021 00:00 AR

רן ברגר

-

אלעד אלנר

2-6 4-6

Stage 3 (4 - 1)

נגמר בנים 12 פלייאוף פסח 1 - 4 25/03/2021 10:30 St

דן ברנד

-

רן ברגר

1-6 3-6
נגמר בנים 12 פלייאוף פסח 1 - 4 25/03/2021 10:30 St

גל כהן

-

יונתן ברק

6-0 6-0

Stage 4 (2 - 1)

נגמר בנים 12 פלייאוף פסח 1 - 2 26/03/2021 10:00 St

דן ברנד

-

יונתן ברק

3-6 2-6
נגמר בנים 12 פלייאוף פסח 3 - 4 26/03/2021 10:00 St

רן ברגר

-

גל כהן

0-6 4-6