ארצית פסח 2021 / בנים 14 - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנים 14 ארצית פסח 1 - 32 19/03/2021 10:00

אילן מנשה

-

אביתר אוחנה

1-6 2-6
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנים 14 ארצית פסח 1 - 32 19/03/2021 10:00 FB

איתי עזרא

-

אורי הלל

6-2 6-2
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנים 14 ארצית פסח 1 - 32 19/03/2021 10:00

עומר שחר

-

עידו רום

1-6 2-6
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנים 14 ארצית פסח 1 - 32 19/03/2021 10:00

ליעם כהן

-

בני רוזינסקי

4-6 7-5 1-6
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנים 14 ארצית פסח 1 - 32 19/03/2021 10:00

אלדד עצמון

-

חן כוגן

3-6 0-6
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנים 14 ארצית פסח 1 - 32 19/03/2021 10:00

אוריה עופר

-

עילי שיטרית

5-7 6-2 5-7
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנים 14 ארצית פסח 1 - 32 19/03/2021 10:00 FB

נועם חיימוביץ

-

אייל שטאובר

6-3 1-6 2-6
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנים 14 ארצית פסח 1 - 32 19/03/2021 10:00

ירדן וייס

-

איתמר ורטהיימר

6-0 6-2
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנים 14 ארצית פסח 1 - 32 19/03/2021 10:00

רפאל מרסה יהב

-

עומר שמיאן

2-6 3-6
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנים 14 ארצית פסח 1 - 32 19/03/2021 10:00 FB

אוריאן מזרחי

-

רון יקותיאלוב

7-5 6-4
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנים 14 ארצית פסח 1 - 32 19/03/2021 10:00

ליאור יעקב

-

שניר מורג

6-3 6-1
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנים 14 ארצית פסח 1 - 32 19/03/2021 10:00

עומר אשכל ברוק

-

נעם ישעיהו

6-3 6-0
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנים 14 ארצית פסח 1 - 32 19/03/2021 10:00

עופרי ליברשטיין

-

אילאי חיים

6-3 6-4
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנים 14 ארצית פסח 1 - 32 19/03/2021 10:00

מתן רוז'נסקי

-

בן לייפמן

3-6 7-6 6-3
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנים 14 ארצית פסח 1 - 32 19/03/2021 10:00 FB

פול שיפר

-

הראל תרשיש

3-6 6-3 4-6
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנים 14 ארצית פסח 1 - 32 19/03/2021 10:00

ליעד חסון

-

מנואל פלכטר

3-6 6-3 4-6


 

 

 

נגמר בנים 14 ארצית פסח 17 - 32 19/03/2021 10:45

איתי עזרא

-

הראל תרשיש

1-6 7-6 6-10
נגמר בנים 14 ארצית פסח 17 - 32 19/03/2021 13:00

עילי שיטרית

-

ליאור יעקב

2-6 4-6


 

 

 

נגמר בנים 14 ארצית פסח 1 - 16 19/03/2021 14:15

אורי הלל

-

פול שיפר

7-6 3-6 2-6
נגמר בנים 14 ארצית פסח 1 - 16 19/03/2021 16:40

אילן מנשה

-

ליעד חסון

0-6 3-6


 

 

 

נגמר בנים 14 ארצית פסח 17 - 32 19/03/2021 16:45

אביתר אוחנה

-

מנואל פלכטר

2-6 5-7
נגמר בנים 14 ארצית פסח 17 - 32 19/03/2021 16:45

עידו רום

-

מתן רוז'נסקי

7-6 6-2
נגמר בנים 14 ארצית פסח 17 - 32 19/03/2021 16:45

בני רוזינסקי

-

עופרי ליברשטיין

4-6 5-7
נגמר בנים 14 ארצית פסח 17 - 32 19/03/2021 16:45

חן כוגן

-

עומר אשכל ברוק

3-6 6-3 5-10
נגמר בנים 14 ארצית פסח 17 - 32 19/03/2021 16:45

אייל שטאובר

-

אוריאן מזרחי

5-7 0-6
נגמר בנים 14 ארצית פסח 17 - 32 19/03/2021 16:45

ירדן וייס

-

עומר שמיאן

3-6 3-6


 

 

 

נגמר בנים 14 ארצית פסח 1 - 16 19/03/2021 16:45

עומר שחר

-

בן לייפמן

0-6 0-6
נגמר בנים 14 ארצית פסח 1 - 16 19/03/2021 16:45

אלדד עצמון

-

נעם ישעיהו

6-7 1-2 Dis
נגמר בנים 14 ארצית פסח 1 - 16 19/03/2021 16:45

אוריה עופר

-

שניר מורג

3-6 3-6
נגמר בנים 14 ארצית פסח 1 - 16 19/03/2021 16:45

נועם חיימוביץ

-

רון יקותיאלוב

3-6 6-3 5-7
נגמר בנים 14 ארצית פסח 1 - 16 19/03/2021 16:45

איתמר ורטהיימר

-

רפאל מרסה יהב

4-6 3-6
נגמר בנים 14 ארצית פסח 1 - 16 19/03/2021 17:00

ליעם כהן

-

אילאי חיים

6-3 6-2


 

 

 

נגמר בנים 14 ארצית פסח 17 - 32 20/03/2021 11:30 NB

אביתר אוחנה

-

פול שיפר

6-0 6-1
נגמר בנים 14 ארצית פסח 17 - 32 20/03/2021 11:30 NB

איתי עזרא

-

ליעד חסון

5-7 3-6
נגמר בנים 14 ארצית פסח 17 - 32 20/03/2021 11:30 NB

בני רוזינסקי

-

בן לייפמן

3-6 5-7
נגמר בנים 14 ארצית פסח 17 - 32 20/03/2021 11:30 NB

שניר מורג

-

חן כוגן

4-6 6-3 7-10
נגמר בנים 14 ארצית פסח 17 - 32 20/03/2021 11:30

אלדד עצמון

-

עילי שיטרית

Walkover
נגמר בנים 14 ארצית פסח 17 - 32 20/03/2021 11:30 NB

רפאל מרסה יהב

-

אייל שטאובר

7-6 3-6 7-10
נגמר בנים 14 ארצית פסח 17 - 32 20/03/2021 11:30 NB

רון יקותיאלוב

-

ירדן וייס

Walkover
נגמר בנים 14 ארצית פסח 17 - 32 21/03/2021 10:00

מתן רוז'נסקי

-

ליעם כהן

6-2 6-2


 

 

 

נגמר בנים 14 ארצית פסח 1 - 8 21/03/2021 11:30 NB

אילן מנשה

-

איתמר ורטהיימר

1-6 3-6
נגמר בנים 14 ארצית פסח 1 - 8 21/03/2021 11:30 NB

אורי הלל

-

נועם חיימוביץ

1-6 2-6
נגמר בנים 14 ארצית פסח 1 - 8 21/03/2021 11:30 NB

עומר שחר

-

אוריה עופר

3-6 2-6
נגמר בנים 14 ארצית פסח 1 - 8 21/03/2021 11:30 NB

אילאי חיים

-

נעם ישעיהו

6-7 7-5 3-6


 

 

 

נגמר בנים 14 ארצית פסח 17 - 24 21/03/2021 13:00 NB

פול שיפר

-

ירדן וייס

6-4 1-6 10-12
נגמר בנים 14 ארצית פסח 17 - 24 21/03/2021 13:00 NB

איתי עזרא

-

רפאל מרסה יהב

4-6 3-6
נגמר בנים 14 ארצית פסח 17 - 24 21/03/2021 13:00 NB

ליעם כהן

-

עילי שיטרית

2-6 2-6
נגמר בנים 14 ארצית פסח 17 - 24 21/03/2021 13:00 NB

בני רוזינסקי

-

שניר מורג

6-2 6-0


 

 

 

נגמר בנים 14 ארצית פסח 1 - 4 24/03/2021 10:00

אילן מנשה

-

אילאי חיים

1-6 0-6
נגמר בנים 14 ארצית פסח 1 - 4 24/03/2021 10:00

אורי הלל

-

עומר שחר

6-4 6-0


 

 

 

נגמר בנים 14 ארצית פסח 17 - 24 23/03/2021 11:00 NB

פול שיפר

-

נעם ישעיהו

6-2 7-5
נגמר בנים 14 ארצית פסח 17 - 24 23/03/2021 11:00 NB

איתי עזרא

-

אוריה עופר

5-7 5-7
נגמר בנים 14 ארצית פסח 17 - 24 23/03/2021 11:00 NB

נועם חיימוביץ

-

ליעם כהן

2-6 3-6
נגמר בנים 14 ארצית פסח 17 - 24 23/03/2021 11:00 NB

איתמר ורטהיימר

-

שניר מורג

3-6 6-7


 

 

 

נגמר בנים 14 ארצית פסח 3 - 4 26/03/2021 10:00

אילאי חיים

-

אורי הלל

7-5 6-3


 

 

 

נגמר בנים 14 ארצית פסח 1 - 2 26/03/2021 10:00

אילן מנשה

-

עומר שחר

2-6 2-6


 

 

 

נגמר בנים 14 ארצית פסח 17 - 20 25/03/2021 10:00

נעם ישעיהו

-

איתמר ורטהיימר

7-5 6-4
נגמר בנים 14 ארצית פסח 17 - 20 25/03/2021 10:00

איתי עזרא

-

נועם חיימוביץ

5-7 3-6


 

 

 

נגמר בנים 14 ארצית פסח 17 - 18 26/03/2021 11:00 NB

איתמר ורטהיימר

-

איתי עזרא

6-3 2-6 6-10