הדפס

ארצית פסח 2021 / בנים 16 - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנים 16 ארצית פסח 1 - 32 19/03/2021 11:30 NB

עידו סמימיאן

-

יונתן לידר

2-6 0-6
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנים 16 ארצית פסח 1 - 32 19/03/2021 11:30 NB

אריאל משולם

-

שי סרפתי

2-6 0-6
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנים 16 ארצית פסח 1 - 32 20/03/2021 10:00

גור טרכטנברג

-

אורי סמדר

2-6 1-6
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנים 16 ארצית פסח 1 - 32 20/03/2021 10:00

בן שתווי אונגר

-

דניל בלינוב

1-6 3-6
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנים 16 ארצית פסח 1 - 32 20/03/2021 10:00

עמית שמש

-

שון מור

0-6 2-6
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנים 16 ארצית פסח 1 - 32 20/03/2021 10:00

הלל אשוש

-

יותם קרמני

2-6 1-6
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנים 16 ארצית פסח 1 - 32 20/03/2021 10:00

טים וייסמן

-

ליגל קירשנבוים

4-6 3-6
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנים 16 ארצית פסח 1 - 32 20/03/2021 10:00

תומר כהן

-

סיני נחמני

5-7 4-6
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנים 16 ארצית פסח 1 - 32 20/03/2021 10:00

אופק סיון

-

אייל שומילוב

6-1 6-2
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנים 16 ארצית פסח 1 - 32 20/03/2021 10:00

אורי האוזר

-

איתי כהן

6-2 6-1
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנים 16 ארצית פסח 1 - 32 20/03/2021 10:00

עידו נדב

-

זורי כהן

6-0 6-2
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנים 16 ארצית פסח 1 - 32 20/03/2021 10:00

ירדן קאולי

-

יוסי סקובלו

3-6 2-6
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנים 16 ארצית פסח 1 - 32 20/03/2021 10:00

סיימון לוי

-

גור ליבל

2-6 5-7
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנים 16 ארצית פסח 1 - 32 20/03/2021 10:00

שחר עמית

-

נגבי אלון

1-6 1-6
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנים 16 ארצית פסח 1 - 32 20/03/2021 10:00

ניב מזור

-

מעיין לוטן

1-6 0-6
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנים 16 ארצית פסח 1 - 32 20/03/2021 10:00

זאק חביף

-

יואב גל

6-4 6-4


 

 

 

נגמר בנים 16 ארצית פסח 17 - 32 19/03/2021 12:00

יונתן לידר

-

שי סרפתי

6-2 3-6 4-10


 

 

 

נגמר בנים 16 ארצית פסח 1 - 16 19/03/2021 12:00

עידו סמימיאן

-

אריאל משולם

2-6 2-6


 

 

 

נגמר בנים 16 ארצית פסח 17 - 32 20/03/2021 12:00

אורי סמדר

-

זאק חביף

1-6 3-6
נגמר בנים 16 ארצית פסח 17 - 32 20/03/2021 12:00

דניל בלינוב

-

מעיין לוטן

1-6 3-6
נגמר בנים 16 ארצית פסח 17 - 32 20/03/2021 12:00

שון מור

-

נגבי אלון

6-4 1-6 10-6
נגמר בנים 16 ארצית פסח 17 - 32 20/03/2021 12:00

יותם קרמני

-

גור ליבל

6-2 6-2
נגמר בנים 16 ארצית פסח 17 - 32 20/03/2021 12:00

ליגל קירשנבוים

-

יוסי סקובלו

6-2 7-6
נגמר בנים 16 ארצית פסח 17 - 32 20/03/2021 12:00

סיני נחמני

-

עידו נדב

1-6 1-6
נגמר בנים 16 ארצית פסח 17 - 32 20/03/2021 12:00

אופק סיון

-

אורי האוזר

6-3 6-1


 

 

 

נגמר בנים 16 ארצית פסח 1 - 16 20/03/2021 12:00

גור טרכטנברג

-

יואב גל

2-6 1-6
נגמר בנים 16 ארצית פסח 1 - 16 20/03/2021 12:00

בן שתווי אונגר

-

ניב מזור

6-3 2-6 7-5
נגמר בנים 16 ארצית פסח 1 - 16 20/03/2021 12:00

עמית שמש

-

שחר עמית

6-4 6-1
נגמר בנים 16 ארצית פסח 1 - 16 20/03/2021 12:00

הלל אשוש

-

סיימון לוי

6-4 6-1
נגמר בנים 16 ארצית פסח 1 - 16 20/03/2021 12:00

טים וייסמן

-

ירדן קאולי

6-1 6-0
נגמר בנים 16 ארצית פסח 1 - 16 20/03/2021 12:00

תומר כהן

-

זורי כהן

6-3 6-4
נגמר בנים 16 ארצית פסח 1 - 16 20/03/2021 12:00

אייל שומילוב

-

איתי כהן

2-6 1-6


 

 

 

נגמר בנים 16 ארצית פסח 17 - 32 21/03/2021 10:00 FB

דניל בלינוב

-

עמית שמש

7-6 6-3
נגמר בנים 16 ארצית פסח 17 - 32 21/03/2021 11:00 NB

אורי סמדר

-

אריאל משולם

2-6 3-6
נגמר בנים 16 ארצית פסח 17 - 32 21/03/2021 11:00 NB

נגבי אלון

-

בן שתווי אונגר

6-1 6-4
נגמר בנים 16 ארצית פסח 17 - 32 21/03/2021 11:00 NB

טים וייסמן

-

גור ליבל

6-7 2-6 8-10
נגמר בנים 16 ארצית פסח 17 - 32 21/03/2021 11:00 NB

תומר כהן

-

אורי האוזר

6-3 6-1
נגמר בנים 16 ארצית פסח 17 - 32 21/03/2021 11:30 NB

יונתן לידר

-

יואב גל

2-6 6-2 8-10
נגמר בנים 16 ארצית פסח 17 - 32 21/03/2021 11:30 NB

הלל אשוש

-

יוסי סקובלו

6-4 6-2
נגמר בנים 16 ארצית פסח 17 - 32 21/03/2021 11:30 NB

איתי כהן

-

סיני נחמני

3-6 2-6


 

 

 

נגמר בנים 16 ארצית פסח 1 - 8 21/03/2021 13:00 NB

גור טרכטנברג

-

אייל שומילוב

6-0 6-3
נגמר בנים 16 ארצית פסח 1 - 8 21/03/2021 13:00 NB

עידו סמימיאן

-

זורי כהן

5-7 2-6
נגמר בנים 16 ארצית פסח 1 - 8 21/03/2021 13:00 NB

ניב מזור

-

ירדן קאולי

3-6 6-3 6-1
נגמר בנים 16 ארצית פסח 1 - 8 21/03/2021 13:00 NB

שחר עמית

-

סיימון לוי

2-6 3-6


 

 

 

נגמר בנים 16 ארצית פסח 17 - 24 22/03/2021 10:00

אורי סמדר

-

אורי האוזר

2-6 6-7 2-10
נגמר בנים 16 ארצית פסח 17 - 24 22/03/2021 10:00

יונתן לידר

-

איתי כהן

6-4 6-1
נגמר בנים 16 ארצית פסח 17 - 24 22/03/2021 10:00

עמית שמש

-

יוסי סקובלו

2-6 0-6
נגמר בנים 16 ארצית פסח 17 - 24 22/03/2021 10:00

בן שתווי אונגר

-

טים וייסמן

3-6 2-6


 

 

 

נגמר בנים 16 ארצית פסח 1 - 4 24/03/2021 10:00

אייל שומילוב

-

שחר עמית

6-3 3-6 6-4
נגמר בנים 16 ארצית פסח 1 - 4 24/03/2021 10:00

עידו סמימיאן

-

ירדן קאולי

0-6 1-6


 

 

 

נגמר בנים 16 ארצית פסח 17 - 24 23/03/2021 10:00

אורי סמדר

-

סיימון לוי

6-0 6-3
נגמר בנים 16 ארצית פסח 17 - 24 23/03/2021 10:00

איתי כהן

-

ניב מזור

4-6 6-0 10-12
נגמר בנים 16 ארצית פסח 17 - 24 23/03/2021 10:00

זורי כהן

-

עמית שמש

4-6 3-6
נגמר בנים 16 ארצית פסח 17 - 24 23/03/2021 10:00

גור טרכטנברג

-

בן שתווי אונגר

2-6 4-6


 

 

 

נגמר בנים 16 ארצית פסח 1 - 2 23/03/2021 10:00 St

שחר עמית

-

עידו סמימיאן

1-6 2-6


 

 

 

נגמר בנים 16 ארצית פסח 3 - 4 26/03/2021 10:00 St

אייל שומילוב

-

ירדן קאולי

7-5 1-6 6-3


 

 

 

נגמר בנים 16 ארצית פסח 17 - 20 24/03/2021 10:00

סיימון לוי

-

גור טרכטנברג

6-0 6-2
נגמר בנים 16 ארצית פסח 17 - 20 24/03/2021 10:00

איתי כהן

-

זורי כהן

2-6 6-4 10-5


 

 

 

נגמר בנים 16 ארצית פסח 17 - 18 25/03/2021 10:00

גור טרכטנברג

-

זורי כהן

3-6 3-6