ארצית פסח 2021 / בנים 18 - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנם 18 ארצית פסח 1 - 32 19/03/2021 13:00 NB

נתנאל בורנקוב

-

איתי כצמן

6-2 6-0
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנם 18 ארצית פסח 1 - 32 20/03/2021 10:00

איתי פייגין

-

אדריאן דניאל

3-6 3-6
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנם 18 ארצית פסח 1 - 32 20/03/2021 10:00

רז כץ

-

ירין דלל

1-6 1-6
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנם 18 ארצית פסח 1 - 32 20/03/2021 10:00

ירון מישור

-

זוהר פוגלמן

4-6 4-6
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנם 18 ארצית פסח 1 - 32 20/03/2021 10:00

עדי שמעוני

-

ליאם רגב

4-6 1-6
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנם 18 ארצית פסח 1 - 32 20/03/2021 10:00

דניאל שמש

-

מתן הראל ברנשטיין

0-6 1-6
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנם 18 ארצית פסח 1 - 32 21/03/2021 10:00

איל טולדנו

-

יואב בלוך

6-3 0-6 6-2
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנם 18 ארצית פסח 1 - 32 21/03/2021 10:00

יואב לוי

-

שחר אלרום

3-6 3-6
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנם 18 ארצית פסח 1 - 32 21/03/2021 10:00

אוריאן זוהר

-

אופק נריה חסין

0-6 0-6
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנם 18 ארצית פסח 1 - 32 21/03/2021 10:00

טום סורין

-

תומר נטפוב

0-6 6-7
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנם 18 ארצית פסח 1 - 32 21/03/2021 10:00

יהב לוי

-

אורי ברון

7-6 6-2
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנם 18 ארצית פסח 1 - 32 21/03/2021 10:00

דן בן שימול

-

רוי שמש

6-2 7-5
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנם 18 ארצית פסח 1 - 32 21/03/2021 10:00

יוני דנציס

-

יותם שטרן-פרי

1-6 1-6
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנם 18 ארצית פסח 1 - 32 21/03/2021 10:00

עמית ויצמן

-

רועי בונה

4-6 1-6
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנם 18 ארצית פסח 1 - 32 21/03/2021 13:00

עופר הכהן

-

יהב טולדנו

6-3 2-6 0-6
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנם 18 ארצית פסח 1 - 32 21/03/2021 14:00

איתמר טפירו

-

הראל אליהו

7-6 4-6 3-1 Ret


 

 

 


 

 

 

נגמר בנם 18 ארצית פסח 1 - 16 22/03/2021 10:00

איתי פייגין

-

דניאל שמש

6-7 3-6
נגמר בנם 18 ארצית פסח 1 - 16 22/03/2021 10:00

רז כץ

-

עדי שמעוני

1-6 1-6
נגמר בנם 18 ארצית פסח 1 - 16 22/03/2021 10:00

עופר הכהן

-

עמית ויצמן

2-6 1-6
נגמר בנם 18 ארצית פסח 1 - 16 22/03/2021 10:00

יואב בלוך

-

יוני דנציס

6-3 6-2
נגמר בנם 18 ארצית פסח 1 - 16 22/03/2021 10:00

יואב לוי

-

איתמר טפירו

4-6 3-6
נגמר בנם 18 ארצית פסח 1 - 16 22/03/2021 10:00

אוריאן זוהר

-

איתי כצמן

1-6 2-6
נגמר בנם 18 ארצית פסח 1 - 16 22/03/2021 10:00

טום סורין

-

רוי שמש

2-6 2-6
נגמר בנם 18 ארצית פסח 1 - 16 22/03/2021 10:00

אורי ברון

-

ירון מישור

2-6 1-6


 

 

 

נגמר בנם 18 ארצית פסח 1 - 8 23/03/2021 10:00

איתי פייגין

-

אורי ברון

6-3 4-6 6-4
נגמר בנם 18 ארצית פסח 1 - 8 23/03/2021 10:00

רז כץ

-

טום סורין

3-6 2-6
נגמר בנם 18 ארצית פסח 1 - 8 23/03/2021 10:00

עופר הכהן

-

אוריאן זוהר

6-1 3-6 6-4
נגמר בנם 18 ארצית פסח 1 - 8 23/03/2021 10:00

יוני דנציס

-

יואב לוי

7-6 6-1


 

 

 


 

 

 

נגמר בנם 18 ארצית פסח 1 - 4 24/03/2021 10:00

אורי ברון

-

יואב לוי

4-6 4-6
נגמר בנם 18 ארצית פסח 1 - 4 24/03/2021 10:00

רז כץ

-

אוריאן זוהר

2-6 2-6


 

 

 


 

 

 


 

 

 

נגמר בנם 18 ארצית פסח 3 - 4 26/03/2021 10:00 St

יואב לוי

-

אוריאן זוהר

3-6 3-6


 

 

 

נגמר בנם 18 ארצית פסח 1 - 2 26/03/2021 10:00 St

אורי ברון

-

רז כץ

7-6 6-3