הדפס

ארצית פסח 2021 / בנות 12 - לוח משחקים ותוצאות

Stage 1

מחזור 1
נגמר מרכז הטניס יפו בית 1 - 20/03/2021 10:00 NB

מילנה וולינסקי

-

עמית אבגי

6-0 6-2
נגמר מרכז הטניס יפו בית 1 - 20/03/2021 10:00 NB

קארין אוליניצקי

-

איה אייזנשטיין

3-6 1-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית 2 - 20/03/2021 10:00 NB

אלין אמסלם

-

מיי שרה משל

0-6 1-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית 2 - 20/03/2021 10:00 NB

ליזה ריכטרמן

-

עדי כרמל

0-6 0-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית 3 - 19/03/2021 10:00 NB

ליהיא אקוקה

-

צירטוב יוליה

1-6 0-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית 3 - 20/03/2021 10:00 NB

הילה בוהדנה

-

עופרי בר

6-0 6-2
נגמר מרכז הטניס יפו בית 4 - 20/03/2021 10:00 NB

מאיה פישמן

-

אווה איגנוב

1-4 Ret
נגמר מרכז הטניס יפו בית 4 - 20/03/2021 10:00 NB

שירה דביר

-

מאיה דובינסקי

2-6 2-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית 5 - 20/03/2021 10:00 NB

מישל הלופגיל

-

שי גרשטין

1-6 0-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית 5 - 20/03/2021 10:00 NB

מיקה שוסטר

-

ליאור גנקין

1-6 1-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית 6 - 20/03/2021 10:00 NB

גפן מגיד

-

מיכל קוסטנקו

1-6 4-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית 6 - 20/03/2021 10:00 NB

אמה קאופמן

-

שולמן מישל

7-5 7-5
נגמר מרכז הטניס יפו בית 7 - 20/03/2021 11:00 NB

הופמן עמית

-

מישל רודמן

0-6 1-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית 7 - 20/03/2021 11:00 NB

עדן מנור

-

ניקול פודלסניוק

1-6 1-6
נגמר מרכז הטניס יפו בית 8 - 20/03/2021 11:00 NB

נעמי קלי

-

אלביליה נאורה

6-2 6-2
נגמר מרכז הטניס יפו בית 8 - 20/03/2021 11:00 NB

הילה נאורי

-

ליאן איצירן

6-1 6-1
מחזור 2
נגמר בית 1 - 21/03/2021 13:30 NB

עמית אבגי

-

איה אייזנשטיין

0-6 1-6
נגמר בית 1 - 21/03/2021 13:30 NB

מילנה וולינסקי

-

קארין אוליניצקי

6-4 6-3
נגמר בית 2 - 21/03/2021 13:30 NB

מיי שרה משל

-

עדי כרמל

0-6 0-6
נגמר בית 2 - 21/03/2021 13:30 NB

אלין אמסלם

-

ליזה ריכטרמן

1-6 0-6
נגמר בית 3 - 21/03/2021 14:00 NB

עופרי בר

-

צירטוב יוליה

1-6 3-6
נגמר בית 3 - 21/03/2021 14:00 NB

הילה בוהדנה

-

ליהיא אקוקה

6-0 6-1
נגמר בית 4 - 21/03/2021 14:00 NB

אווה איגנוב

-

מאיה דובינסקי

3-6 3-6
נגמר בית 4 - 21/03/2021 14:00 NB

מאיה פישמן

-

שירה דביר

4-6 3-6
נגמר בית 5 - 21/03/2021 14:00 NB

שי גרשטין

-

ליאור גנקין

7-6(3) 5-7 2-6
נגמר בית 5 - 21/03/2021 14:00 NB

מישל הלופגיל

-

מיקה שוסטר

7-5 6-3
נגמר בית 6 - 21/03/2021 14:00 NB

מיכל קוסטנקו

-

שולמן מישל

7-6(11) 1-6 6-3
נגמר בית 6 - 21/03/2021 14:00 NB

גפן מגיד

-

אמה קאופמן

1-6 2-6
נגמר בית 7 - 21/03/2021 14:30 NB

מישל רודמן

-

ניקול פודלסניוק

7-5 7-5
נגמר בית 7 - 21/03/2021 14:30 NB

הופמן עמית

-

עדן מנור

5-7 0-6
נגמר בית 8 - 21/03/2021 14:30 NB

אלביליה נאורה

-

ליאן איצירן

6-0 4-6 0-6
נגמר בית 8 - 21/03/2021 14:30 NB

נעמי קלי

-

הילה נאורי

0-6 2-6
מחזור 3
נגמר בית 1 - 22/03/2021 09:00 St

קארין אוליניצקי

-

עמית אבגי

4-6 3-6
נגמר בית 1 - 22/03/2021 09:00 St

איה אייזנשטיין

-

מילנה וולינסקי

6-3 6-1
נגמר בית 2 - 22/03/2021 09:00 St

ליזה ריכטרמן

-

מיי שרה משל

2-6 1-6
נגמר בית 2 - 22/03/2021 09:00 St

עדי כרמל

-

אלין אמסלם

6-0 6-0
נגמר בית 3 - 22/03/2021 09:00 St

ליהיא אקוקה

-

עופרי בר

6-3 1-6 3-6
נגמר בית 3 - 22/03/2021 09:00 St

צירטוב יוליה

-

הילה בוהדנה

0-6 1-6
נגמר בית 4 - 22/03/2021 09:00 St

שירה דביר

-

אווה איגנוב

6-4 6-3
נגמר בית 4 - 22/03/2021 09:00 St

מאיה דובינסקי

-

מאיה פישמן

6-0 6-1
נגמר בית 5 - 22/03/2021 09:00 St

מיקה שוסטר

-

שי גרשטין

1-6 0-6
נגמר בית 5 - 22/03/2021 09:00 St

ליאור גנקין

-

מישל הלופגיל

6-2 6-1
נגמר בית 6 - 22/03/2021 09:00 FB

אמה קאופמן

-

מיכל קוסטנקו

6-2 6-3
נגמר בית 6 - 22/03/2021 09:00 St

שולמן מישל

-

גפן מגיד

6-2 6-2
נגמר בית 7 - 22/03/2021 09:00 FB

עדן מנור

-

מישל רודמן

1-6 3-6
נגמר בית 7 - 22/03/2021 10:00 NB

ניקול פודלסניוק

-

הופמן עמית

6-0 6-1
נגמר בית 8 - 22/03/2021 11:00 NB

הילה נאורי

-

אלביליה נאורה

6-0 6-0
נגמר בית 8 - 22/03/2021 11:00 NB

ליאן איצירן

-

נעמי קלי

3-6 4-6

בנות 12 פלייאוף פסח

הגרלה ראשית

Stage 1 (16 - 1)

נגמר בנות 12 פלייאוף פסח 1 - 16 23/03/2021 09:00 St

קארין אוליניצקי

-

עדן מנור

2-6 2-6
נגמר בנות 12 פלייאוף פסח 1 - 16 23/03/2021 09:00 St

אלין אמסלם

-

עמית אבגי

0-6 0-6
נגמר בנות 12 פלייאוף פסח 1 - 16 23/03/2021 09:00 St

ליהיא אקוקה

-

שולמן מישל

0-6 0-6
נגמר בנות 12 פלייאוף פסח 1 - 16 23/03/2021 09:00 St

מאיה פישמן

-

עופרי בר

6-0 6-2
נגמר בנות 12 פלייאוף פסח 1 - 16 23/03/2021 09:00 St

אלביליה נאורה

-

מישל הלופגיל

1-6 0-6
נגמר בנות 12 פלייאוף פסח 1 - 16 23/03/2021 09:00 St

מיקה שוסטר

-

ליאן איצירן

4-6 1-6
נגמר בנות 12 פלייאוף פסח 1 - 16 23/03/2021 09:00 St

הופמן עמית

-

אווה איגנוב

3-6 3-6
נגמר בנות 12 פלייאוף פסח 1 - 16 23/03/2021 09:00 St

גפן מגיד

-

ליזה ריכטרמן

1-6 1-6

Stage 2 (8 - 1)

נגמר בנות 12 פלייאוף פסח 1 - 8 23/03/2021 00:00 AR

קארין אוליניצקי

-

גפן מגיד

4-6 4-6
נגמר בנות 12 פלייאוף פסח 1 - 8 23/03/2021 00:00 AR

אלין אמסלם

-

הופמן עמית

2-6 3-6
נגמר בנות 12 פלייאוף פסח 1 - 8 23/03/2021 00:00 AR

ליהיא אקוקה

-

מיקה שוסטר

1-6 6-3 6-1
נגמר בנות 12 פלייאוף פסח 1 - 8 23/03/2021 00:00 AR

עופרי בר

-

אלביליה נאורה

3-6 1-6

Stage 3 (4 - 1)

נגמר בנות 12 פלייאוף פסח 1 - 4 25/03/2021 10:30 St

קארין אוליניצקי

-

עופרי בר

6-2 3-6 6-2
נגמר בנות 12 פלייאוף פסח 1 - 4 25/03/2021 10:30 St

אלין אמסלם

-

מיקה שוסטר

2-6 1-6

Stage 4 (2 - 1)

נגמר בנות 12 פלייאוף פסח 1 - 2 26/03/2021 10:00

עופרי בר

-

אלין אמסלם

6-0 6-0
נגמר בנות 12 פלייאוף פסח 3 - 4 26/03/2021 10:00

קארין אוליניצקי

-

מיקה שוסטר

6-3 6-4