הדפס

אזורית פסח 2021 / בנים 10 צפון - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

נגמר מרכז הטניס חיפה בנים 10 צפון 1 - 16 19/03/2021 11:30

איתן גבריאל ליפשיץ

-

עידו לנדס

4-6 2-6
נגמר מרכז הטניס חיפה בנים 10 צפון 1 - 16 19/03/2021 11:30

קוגן מארק

-

יובל ליידר

7-5 7-5
נגמר מרכז הטניס חיפה בנים 10 צפון 1 - 16 19/03/2021 11:30

יובל מלמוט

-

אלון קושנירסקי

6-2 6-2
נגמר מרכז הטניס חיפה בנים 10 צפון 1 - 16 19/03/2021 11:30

שהם משה משה מורג

-

אריאל בירמן

3-6 3-6
נגמר מרכז הטניס חיפה בנים 10 צפון 1 - 16 19/03/2021 11:30

נועם בורושוק

-

עילאי בר

2-6 3-6
נגמר מרכז הטניס חיפה בנים 10 צפון 1 - 16 19/03/2021 11:30

איתי קדוש

-

גיא לייטנר‬‎

6-2 6-4
נגמר מרכז הטניס חיפה בנים 10 צפון 1 - 16 19/03/2021 11:30

זוהר שמואל אוחיון

-

אראל מייזלין

3-6 3-6
נגמר מרכז הטניס חיפה בנים 10 צפון 1 - 16 19/03/2021 11:30

ינאי יקואל

-

טאי קאופמן

7-5 3-6 10-6


 

 

 

נגמר מרכז הטניס חיפה בנים 10 צפון 9 - 16 19/03/2021 13:00

עידו לנדס

-

ינאי יקואל

7-5 7-5
נגמר מרכז הטניס חיפה בנים 10 צפון 9 - 16 19/03/2021 13:00

קוגן מארק

-

אראל מייזלין

6-3 6-3
נגמר מרכז הטניס חיפה בנים 10 צפון 9 - 16 19/03/2021 13:00

יובל מלמוט

-

איתי קדוש

6-4 6-4
נגמר מרכז הטניס חיפה בנים 10 צפון 9 - 16 19/03/2021 13:00

אריאל בירמן

-

עילאי בר

2-6 3-6


 

 

 

נגמר מרכז הטניס חיפה בנים 10 צפון 1 - 8 19/03/2021 13:00

איתן גבריאל ליפשיץ

-

טאי קאופמן

2-6 4-6
נגמר מרכז הטניס חיפה בנים 10 צפון 1 - 8 19/03/2021 13:00

יובל ליידר

-

זוהר שמואל אוחיון

2-6 4-6
נגמר מרכז הטניס חיפה בנים 10 צפון 1 - 8 19/03/2021 13:00

אלון קושנירסקי

-

גיא לייטנר‬‎

6-2 6-4
נגמר מרכז הטניס חיפה בנים 10 צפון 1 - 8 19/03/2021 13:00

שהם משה משה מורג

-

נועם בורושוק

5-7 6-3 9-11


 

 

 

נגמר בנים 10 צפון 1 - 4 21/03/2021 10:56

איתן גבריאל ליפשיץ

-

שהם משה משה מורג

3-6 6-7
נגמר בנים 10 צפון 1 - 4 21/03/2021 10:58

יובל ליידר

-

גיא לייטנר‬‎

3-6 6-2 10-7


 

 

 

נגמר בנים 10 צפון 9 - 16 21/03/2021 11:07

ינאי יקואל

-

זוהר שמואל אוחיון

7-5 7-6
נגמר בנים 10 צפון 9 - 16 21/03/2021 11:09

נועם בורושוק

-

איתי קדוש

6-7 3-6
נגמר בנים 10 צפון 9 - 16 21/03/2021 11:09

אלון קושנירסקי

-

אריאל בירמן

2-6 2-6
נגמר בנים 10 צפון 9 - 16 21/03/2021 11:10

אראל מייזלין

-

טאי קאופמן

3-6 2-6


 

 

 

נגמר בנים 10 צפון 9 - 12 21/03/2021 11:12

זוהר שמואל אוחיון

-

אלון קושנירסקי

3-6 6-7
נגמר בנים 10 צפון 9 - 12 21/03/2021 11:13

אראל מייזלין

-

נועם בורושוק

4-6 7-5 12-14


 

 

 

נגמר בנים 10 צפון 3 - 4 22/03/2021 10:59

שהם משה משה מורג

-

יובל ליידר

7-5 6-2


 

 

 

נגמר בנים 10 צפון 1 - 2 22/03/2021 11:00

איתן גבריאל ליפשיץ

-

גיא לייטנר‬‎

6-3 6-3