הדפס

אזורית פסח 2021 / בנים 12 צפון - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

נגמר מרכז הטניס חיפה בנים 12 אזור צפון 1 - 32 19/03/2021 10:00

יאיר דיין

-

איתי דוד זיגלבוים

0-6 0-6
נגמר מרכז הטניס חיפה בנים 12 אזור צפון 1 - 32 19/03/2021 10:00

איתי עופר

-

אופיר לובל

6-0 6-0
בהמתנה מרכז הטניס חיפה בנים 12 אזור צפון 1 - 32 19/03/2021 11:30

אהרון ליפשיץ

-

--

בהמתנה מרכז הטניס חיפה בנים 12 אזור צפון 1 - 32 19/03/2021 11:30

תומר משעולי

-

--

בהמתנה מרכז הטניס חיפה בנים 12 אזור צפון 1 - 32 19/03/2021 11:30

דן אייזנשטיין

-

--

בהמתנה מרכז הטניס חיפה בנים 12 אזור צפון 1 - 32 19/03/2021 11:30

אביב רוב

-

--

בהמתנה מרכז הטניס חיפה בנים 12 אזור צפון 1 - 32 19/03/2021 11:30

דין מרקוס

-

--

נגמר מרכז הטניס חיפה בנים 12 אזור צפון 1 - 32 19/03/2021 11:30

אדם שמידוב

-

נתנאל מרדכי מרדכי מרדכי רוזן

0-6 0-6
בהמתנה מרכז הטניס חיפה בנים 12 אזור צפון 1 - 32 19/03/2021 11:30

--

-

זייה איסמאילוב

נגמר מרכז הטניס חיפה בנים 12 אזור צפון 1 - 32 19/03/2021 11:30

ירדן שנפיר

-

שון גולדיץ

5-7 6-7
נגמר מרכז הטניס חיפה בנים 12 אזור צפון 1 - 32 19/03/2021 11:30

איתמר סקלרסקי

-

גיא גרציקוב

6-3 6-3
נגמר מרכז הטניס חיפה בנים 12 אזור צפון 1 - 32 19/03/2021 11:30

נועם בן עזרא

-

ודנסקי תמיר

1-6 0-6
נגמר מרכז הטניס חיפה בנים 12 אזור צפון 1 - 32 19/03/2021 11:30

איתי שפנר

-

עומר פרלמן

6-3 7-5
נגמר מרכז הטניס חיפה בנים 12 אזור צפון 1 - 32 19/03/2021 11:30

נדב ושצ'ינסקי

-

נועם יעקב

Walkover
נגמר מרכז הטניס חיפה בנים 12 אזור צפון 1 - 32 19/03/2021 11:30

אלון אהרון

-

קדם קבסו

6-1 6-2
נגמר מרכז הטניס חיפה בנים 12 אזור צפון 1 - 32 19/03/2021 11:30

‫עמית מלכה‬‎

-

עידו יצחק דנגור

0-6 0-6


 

 

 

בהמתנה מרכז הטניס חיפה בנים 12 אזור צפון 17 - 32 19/03/2021 14:00

Loser

-

עידו יצחק דנגור

בהמתנה מרכז הטניס חיפה בנים 12 אזור צפון 17 - 32 19/03/2021 14:00

Loser

-

אלון אהרון

בהמתנה מרכז הטניס חיפה בנים 12 אזור צפון 17 - 32 19/03/2021 14:00

Loser

-

נדב ושצ'ינסקי

נגמר מרכז הטניס חיפה בנים 12 אזור צפון 17 - 32 19/03/2021 14:00

איתי דוד זיגלבוים

-

איתי עופר

0-6 0-6
בהמתנה מרכז הטניס חיפה בנים 12 אזור צפון 17 - 32 19/03/2021 14:00

Loser

-

איתי שפנר

בהמתנה מרכז הטניס חיפה בנים 12 אזור צפון 17 - 32 19/03/2021 14:00

Loser

-

ודנסקי תמיר

נגמר מרכז הטניס חיפה בנים 12 אזור צפון 17 - 32 19/03/2021 14:00

נתנאל מרדכי מרדכי מרדכי רוזן

-

איתמר סקלרסקי

6-0 6-0
בהמתנה מרכז הטניס חיפה בנים 12 אזור צפון 17 - 32 19/03/2021 14:00

Loser

-

שון גולדיץ


 

 

 

נגמר מרכז הטניס חיפה בנים 12 אזור צפון 1 - 16 19/03/2021 14:00

אהרון ליפשיץ

-

‫עמית מלכה‬‎

1-6 6-4 4-10
נגמר מרכז הטניס חיפה בנים 12 אזור צפון 1 - 16 19/03/2021 14:00

תומר משעולי

-

קדם קבסו

1-6 1-6
נגמר מרכז הטניס חיפה בנים 12 אזור צפון 1 - 16 19/03/2021 14:00

דן אייזנשטיין

-

נועם יעקב

6-2 6-2
נגמר מרכז הטניס חיפה בנים 12 אזור צפון 1 - 16 19/03/2021 14:00

יאיר דיין

-

אופיר לובל

0-6 0-6
נגמר מרכז הטניס חיפה בנים 12 אזור צפון 1 - 16 19/03/2021 14:00

אביב רוב

-

עומר פרלמן

6-3 6-4
נגמר מרכז הטניס חיפה בנים 12 אזור צפון 1 - 16 19/03/2021 14:00

דין מרקוס

-

נועם בן עזרא

4-6 2-6
נגמר מרכז הטניס חיפה בנים 12 אזור צפון 1 - 16 19/03/2021 14:00

אדם שמידוב

-

גיא גרציקוב

6-3 6-1
נגמר מרכז הטניס חיפה בנים 12 אזור צפון 1 - 16 19/03/2021 14:00

זייה איסמאילוב

-

ירדן שנפיר

1-6 1-6


 

 

 

נגמר בנים 12 אזור צפון 1 - 8 20/03/2021 17:46

אהרון ליפשיץ

-

זייה איסמאילוב

2-6 6-1 7-10
נגמר בנים 12 אזור צפון 1 - 8 20/03/2021 17:47

יאיר דיין

-

עומר פרלמן

2-6 0-6
נגמר בנים 12 אזור צפון 1 - 8 20/03/2021 17:48

נועם יעקב

-

דין מרקוס

6-1 6-1
נגמר בנים 12 אזור צפון 1 - 8 20/03/2021 17:49

תומר משעולי

-

גיא גרציקוב

1-6 0-6


 

 

 

נגמר בנים 12 אזור צפון 17 - 32 20/03/2021 17:51

אדם שמידוב

-

שון גולדיץ

6-0 6-0
נגמר בנים 12 אזור צפון 17 - 32 20/03/2021 17:52

עידו יצחק דנגור

-

קדם קבסו

6-0 6-0
נגמר בנים 12 אזור צפון 17 - 32 20/03/2021 17:53

איתי דוד זיגלבוים

-

דן אייזנשטיין

6-1 6-1
נגמר בנים 12 אזור צפון 17 - 32 20/03/2021 17:53

נועם בן עזרא

-

איתי שפנר

2-6 2-6
נגמר בנים 12 אזור צפון 17 - 32 20/03/2021 17:54

אביב רוב

-

ודנסקי תמיר

0-6 1-6
נגמר בנים 12 אזור צפון 17 - 32 20/03/2021 17:56

ירדן שנפיר

-

איתמר סקלרסקי

6-4 2-6 6-10
נגמר בנים 12 אזור צפון 17 - 32 20/03/2021 17:58

אלון אהרון

-

‫עמית מלכה‬‎

6-3 7-5
נגמר בנים 12 אזור צפון 17 - 32 20/03/2021 18:02

נדב ושצ'ינסקי

-

אופיר לובל

6-0 6-0


 

 

 

נגמר בנים 12 אזור צפון 1 - 4 21/03/2021 18:03

אהרון ליפשיץ

-

יאיר דיין

6-1 6-3
נגמר בנים 12 אזור צפון 1 - 4 21/03/2021 18:03

תומר משעולי

-

דין מרקוס

3-6 1-6


 

 

 

נגמר בנים 12 אזור צפון 17 - 24 21/03/2021 18:04

קדם קבסו

-

שון גולדיץ

6-7 3-6
נגמר בנים 12 אזור צפון 17 - 24 21/03/2021 18:06

דן אייזנשטיין

-

נועם בן עזרא

7-5 6-1
נגמר בנים 12 אזור צפון 17 - 24 21/03/2021 18:08

אופיר לובל

-

אביב רוב

6-0 6-2
נגמר בנים 12 אזור צפון 17 - 24 21/03/2021 18:10

‫עמית מלכה‬‎

-

ירדן שנפיר

2-6 3-6


 

 

 

נגמר בנים 12 אזור צפון 17 - 24 21/03/2021 11:21

גיא גרציקוב

-

אביב רוב

6-0 6-3
נגמר בנים 12 אזור צפון 17 - 24 21/03/2021 11:21

זייה איסמאילוב

-

נועם בן עזרא

0-6 0-6
נגמר בנים 12 אזור צפון 17 - 24 21/03/2021 11:22

‫עמית מלכה‬‎

-

נועם יעקב

1-6 4-6
נגמר בנים 12 אזור צפון 17 - 24 21/03/2021 18:12

קדם קבסו

-

עומר פרלמן

6-2 6-2


 

 

 

נגמר בנים 12 אזור צפון 3 - 4 22/03/2021 11:18

אהרון ליפשיץ

-

דין מרקוס

7-6 6-4


 

 

 

נגמר בנים 12 אזור צפון 1 - 2 22/03/2021 11:19

יאיר דיין

-

תומר משעולי

2-6 3-6


 

 

 

נגמר בנים 12 אזור צפון 17 - 20 21/03/2021 11:23

עומר פרלמן

-

זייה איסמאילוב

3-6 2-6
נגמר בנים 12 אזור צפון 17 - 20 21/03/2021 11:23

‫עמית מלכה‬‎

-

אביב רוב

5-7 6-2 10-4


 

 

 

נגמר בנים 12 אזור צפון 17 - 18 22/03/2021 11:25

עומר פרלמן

-

אביב רוב

3-6 1-6