הדפס

אזורית פסח 2021 / בנים 12 דרום - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

נגמר מועדון הטניס מיתר בנים 12 דרום 1 - 32 21/03/2021 09:00

ליאם דוד גרשקוביץ'

-

שגב משה בוטראשוילי

1-6 1-6
נגמר מועדון הטניס מיתר בנים 12 דרום 1 - 32 21/03/2021 09:00

נדב קויפמן

-

מורן סבן

6-3 6-4
נגמר מועדון הטניס מיתר בנים 12 דרום 1 - 32 21/03/2021 09:00

רז מזרחי

-

יונתן מטבייצ'וק

0-6 3-6
נגמר מועדון הטניס מיתר בנים 12 דרום 1 - 32 21/03/2021 09:00

קויטיגר אורון

-

דניאל מולר

6-0 6-2


 

 

 

נגמר מועדון הטניס מיתר בנים 12 דרום 1 - 16 21/03/2021 10:30

איתי הרשקוביץ

-

איתי מזרחי

2-6 0-6
נגמר מועדון הטניס מיתר בנים 12 דרום 1 - 16 21/03/2021 10:30

יוני זבלינסקי

-

עפרי פרחי

6-3 3-6 5-10
נגמר מועדון הטניס מיתר בנים 12 דרום 1 - 16 21/03/2021 10:30

לאון לאון גרינברג

-

יותם לוריא

4-6 1-6
נגמר מועדון הטניס מיתר בנים 12 דרום 1 - 16 21/03/2021 10:30

איתמר אוחנה

-

נועם דיכטר

6-3 6-2


 

 

 


 

 

 

נגמר מועדון הטניס מיתר בנים 12 דרום 1 - 16 21/03/2021 12:00

רום מלכה

-

דניאל מולר

1-6 2-6
נגמר מועדון הטניס מיתר בנים 12 דרום 1 - 16 21/03/2021 12:00

אלכס זבלינסקי

-

רז מזרחי

7-5 6-3
נגמר מועדון הטניס מיתר בנים 12 דרום 1 - 16 21/03/2021 12:00

ליאור הלשטוק

-

מורן סבן

6-2 6-1
נגמר מועדון הטניס מיתר בנים 12 דרום 1 - 16 21/03/2021 12:00

איתי שוורץ

-

ליאם דוד גרשקוביץ'

6-7 6-3 10-5


 

 

 

נגמר בנים 12 דרום 1 - 8 עדיין לא נקבע

רום מלכה

-

ליאם דוד גרשקוביץ'

1-6 1-6
נגמר בנים 12 דרום 1 - 8 עדיין לא נקבע

איתי הרשקוביץ

-

נועם דיכטר

6-2 4-6 10-2
נגמר בנים 12 דרום 1 - 8 עדיין לא נקבע

יוני זבלינסקי

-

לאון לאון גרינברג

6-0 6-1
נגמר בנים 12 דרום 1 - 8 עדיין לא נקבע

רז מזרחי

-

מורן סבן

6-0 6-0


 

 

 

נגמר בנים 12 דרום 17 - 32 עדיין לא נקבע

קויטיגר אורון

-

איתי מזרחי

6-7 6-4 10-4
נגמר בנים 12 דרום 17 - 32 עדיין לא נקבע

יונתן מטבייצ'וק

-

עפרי פרחי

6-2 6-3
נגמר בנים 12 דרום 17 - 32 עדיין לא נקבע

יותם לוריא

-

נדב קויפמן

6-3 6-3
נגמר בנים 12 דרום 17 - 32 עדיין לא נקבע

איתמר אוחנה

-

שגב משה בוטראשוילי

3-6 2-6


 

 

 

נגמר בנים 12 דרום 1 - 4 עדיין לא נקבע

רום מלכה

-

מורן סבן

4-6 0-6
נגמר בנים 12 דרום 1 - 4 עדיין לא נקבע

נועם דיכטר

-

לאון לאון גרינברג

2-6 3-6


 

 

 

נגמר בנים 12 דרום 17 - 24 עדיין לא נקבע

איתי מזרחי

-

איתמר אוחנה

4-6 3-6
נגמר בנים 12 דרום 17 - 24 עדיין לא נקבע

דניאל מולר

-

איתי שוורץ

6-3 7-5
נגמר בנים 12 דרום 17 - 24 עדיין לא נקבע

אלכס זבלינסקי

-

ליאור הלשטוק

6-2 6-2
נגמר בנים 12 דרום 17 - 24 עדיין לא נקבע

עפרי פרחי

-

נדב קויפמן

6-7 6-3 4-10


 

 

 

נגמר בנים 12 דרום 3 - 4 עדיין לא נקבע

מורן סבן

-

לאון לאון גרינברג

1-6 3-6


 

 

 

נגמר בנים 12 דרום 17 - 24 עדיין לא נקבע

איתי מזרחי

-

רז מזרחי

7-5 3-6 7-10
נגמר בנים 12 דרום 17 - 24 עדיין לא נקבע

איתי שוורץ

-

יוני זבלינסקי

2-6 2-6
נגמר בנים 12 דרום 17 - 24 עדיין לא נקבע

איתי הרשקוביץ

-

ליאור הלשטוק

6-2 3-6 11-9
נגמר בנים 12 דרום 17 - 24 עדיין לא נקבע

ליאם דוד גרשקוביץ'

-

עפרי פרחי

3-6 3-6


 

 

 

נגמר בנים 12 דרום 1 - 2 עדיין לא נקבע

רום מלכה

-

נועם דיכטר

4-6 1-6


 

 

 

נגמר בנים 12 דרום 17 - 20 עדיין לא נקבע

איתי מזרחי

-

ליאם דוד גרשקוביץ'

4-6 5-7
נגמר בנים 12 דרום 17 - 20 עדיין לא נקבע

איתי שוורץ

-

ליאור הלשטוק

3-6 4-6


 

 

 

נגמר בנים 12 דרום 17 - 18 עדיין לא נקבע

איתי מזרחי

-

איתי שוורץ

6-4 6-2