הדפס

אזורית פסח 2021 / בנים 12 מרכז א' - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

נגמר מועדון טניס מכבים בנים 12 מרכז א' 1 - 32 19/03/2021 12:00

בן מטלין

-

אורי כהן חושן

1-6 1-6
נגמר מועדון טניס מכבים בנים 12 מרכז א' 1 - 32 19/03/2021 12:00

איתי טריסטר

-

עידו בן חמו

6-0 6-0
נגמר מועדון טניס מכבים בנים 12 מרכז א' 1 - 32 19/03/2021 12:00

עידו שליסר

-

אביב יעקב

0-6 0-6
נגמר מועדון טניס מכבים בנים 12 מרכז א' 1 - 32 19/03/2021 12:00

נועם שויער

-

נדב יגל

1-6 2-6
בהמתנה מועדון טניס מכבים בנים 12 מרכז א' 1 - 32 19/03/2021 13:30

מיכאל סברוב

-

--

בהמתנה מועדון טניס מכבים בנים 12 מרכז א' 1 - 32 19/03/2021 13:30

איתי שוורץ

-

--

בהמתנה מועדון טניס מכבים בנים 12 מרכז א' 1 - 32 19/03/2021 13:30

מיכאל גושצ'ין

-

--

נגמר מועדון טניס מכבים בנים 12 מרכז א' 1 - 32 19/03/2021 13:30

יונתן תותי

-

לוי עילי

1-6 4-6
בהמתנה מועדון טניס מכבים בנים 12 מרכז א' 1 - 32 19/03/2021 13:30

שלף אזולאי

-

--

בהמתנה מועדון טניס מכבים בנים 12 מרכז א' 1 - 32 19/03/2021 13:30

גיא אפלבאום

-

--

בהמתנה מועדון טניס מכבים בנים 12 מרכז א' 1 - 32 19/03/2021 13:30

--

-

אריאל אלישע

נגמר מועדון טניס מכבים בנים 12 מרכז א' 1 - 32 19/03/2021 13:30

נדב בן משה

-

איתמר סמוכיאן

6-1 6-3
נגמר מועדון טניס מכבים בנים 12 מרכז א' 1 - 32 19/03/2021 13:30

דן עיני

-

יונתן הורביץ

0-6 1-6
נגמר מועדון טניס מכבים בנים 12 מרכז א' 1 - 32 19/03/2021 13:30

רועי שויער

-

רן אידלמן

3-6 2-6
נגמר מועדון טניס מכבים בנים 12 מרכז א' 1 - 32 19/03/2021 15:00

רועי בר נוי

-

דוד מזרחי

6-0 6-0
נגמר מועדון טניס מכבים בנים 12 מרכז א' 1 - 32 20/03/2021 11:00

noam betsalel

-

אורי בן ארי

0-6 1-6


 

 

 

נגמר מועדון הטניס מכבים בנים 12 מרכז א' 1 - 16 19/03/2021 15:00

איתי שוורץ

-

נועם שויער

6-3 7-5
נגמר מועדון הטניס מכבים בנים 12 מרכז א' 1 - 16 19/03/2021 15:00

גיא אפלבאום

-

עידו שליסר

6-3 2-6 12-10
נגמר מועדון הטניס מכבים בנים 12 מרכז א' 1 - 16 19/03/2021 15:00

בן מטלין

-

עידו בן חמו

6-3 1-6 2-10


 

 

 

בהמתנה מועדון הטניס מכבים בנים 12 מרכז א' 17 - 32 20/03/2021 11:00

Loser

-

רן אידלמן

בהמתנה מועדון הטניס מכבים בנים 12 מרכז א' 17 - 32 20/03/2021 11:00

Loser

-

נדב יגל

בהמתנה מועדון הטניס מכבים בנים 12 מרכז א' 17 - 32 20/03/2021 11:00

Loser

-

רועי בר נוי

נגמר מועדון הטניס מכבים בנים 12 מרכז א' 17 - 32 20/03/2021 11:00

לוי עילי

-

יונתן הורביץ

2-6 6-2 5-10
בהמתנה מועדון הטניס מכבים בנים 12 מרכז א' 17 - 32 20/03/2021 11:00

Loser

-

נדב בן משה

בהמתנה מועדון הטניס מכבים בנים 12 מרכז א' 17 - 32 20/03/2021 11:00

Loser

-

אביב יעקב

בהמתנה מועדון הטניס מכבים בנים 12 מרכז א' 17 - 32 20/03/2021 11:00

Loser

-

אורי בן ארי

נגמר מועדון הטניס מכבים בנים 12 מרכז א' 17 - 32 20/03/2021 11:00

אורי כהן חושן

-

איתי טריסטר

0-6 0-6


 

 

 

נגמר מועדון הטניס מכבים בנים 12 מרכז א' 1 - 16 20/03/2021 11:00

מיכאל סברוב

-

רועי שויער

2-6 4-6
נגמר מועדון הטניס מכבים בנים 12 מרכז א' 1 - 16 20/03/2021 11:00

מיכאל גושצ'ין

-

דוד מזרחי

6-0 6-0
נגמר מועדון הטניס מכבים בנים 12 מרכז א' 1 - 16 20/03/2021 11:00

יונתן תותי

-

דן עיני

6-7 2-6
נגמר מועדון הטניס מכבים בנים 12 מרכז א' 1 - 16 20/03/2021 11:00

שלף אזולאי

-

איתמר סמוכיאן

4-6 1-6
נגמר מועדון הטניס מכבים בנים 12 מרכז א' 1 - 16 20/03/2021 14:00

אריאל אלישע

-

noam betsalel

6-1 6-4


 

 

 

נגמר מועדון טניס מכבים בנים 12 מרכז א' 1 - 8 20/03/2021 14:00

יונתן תותי

-

שלף אזולאי

2-6 2-6
נגמר בנים 12 מרכז א' 1 - 8 21/03/2021 09:00

מיכאל סברוב

-

בן מטלין

4-6 0-6
נגמר בנים 12 מרכז א' 1 - 8 21/03/2021 09:00

נועם שויער

-

noam betsalel

6-7 6-0 3-10
נגמר בנים 12 מרכז א' 1 - 8 21/03/2021 09:00

דוד מזרחי

-

עידו שליסר

0-6 0-6


 

 

 

נגמר בנים 12 מרכז א' 17 - 32 21/03/2021 10:30

רן אידלמן

-

איתי שוורץ

6-2 7-5
נגמר בנים 12 מרכז א' 17 - 32 21/03/2021 10:30

אריאל אלישע

-

אורי כהן חושן

0-6 0-6
נגמר בנים 12 מרכז א' 17 - 32 21/03/2021 12:00

נדב יגל

-

רועי שויער

7-5 6-2
נגמר בנים 12 מרכז א' 17 - 32 21/03/2021 12:00

רועי בר נוי

-

דן עיני

6-0 6-0
נגמר בנים 12 מרכז א' 17 - 32 21/03/2021 12:00

לוי עילי

-

מיכאל גושצ'ין

0-6 0-6
נגמר בנים 12 מרכז א' 17 - 32 21/03/2021 12:00

גיא אפלבאום

-

נדב בן משה

0-6 0-6
נגמר בנים 12 מרכז א' 17 - 32 21/03/2021 12:00

איתמר סמוכיאן

-

אביב יעקב

0-6 0-6
נגמר בנים 12 מרכז א' 17 - 32 21/03/2021 12:00

עידו בן חמו

-

אורי בן ארי

0-6 0-6


 

 

 

נגמר בנים 12 מרכז א' 17 - 24 21/03/2021 14:30

דן עיני

-

איתמר סמוכיאן

2-6 2-6
נגמר בנים 12 מרכז א' 17 - 24 21/03/2021 15:00

איתי שוורץ

-

אריאל אלישע

6-3 6-0
נגמר בנים 12 מרכז א' 17 - 24 21/03/2021 15:00

רועי שויער

-

עידו בן חמו

1-6 1-6
נגמר בנים 12 מרכז א' 17 - 24 21/03/2021 15:00

לוי עילי

-

גיא אפלבאום

1-6 1-6


 

 

 

נגמר בנים 12 מרכז א' 1 - 4 21/03/2021 17:00

נועם שויער

-

דוד מזרחי

6-1 6-0
נגמר בנים 12 מרכז א' 1 - 4 22/03/2021 15:00

מיכאל סברוב

-

יונתן תותי

2-6 0-6


 

 

 

נגמר בנים 12 מרכז א' 17 - 24 22/03/2021 12:00

אריאל אלישע

-

שלף אזולאי

6-2 6-2
נגמר בנים 12 מרכז א' 17 - 24 22/03/2021 12:00

רועי שויער

-

עידו שליסר

2-6 2-6
נגמר בנים 12 מרכז א' 17 - 24 22/03/2021 12:00

noam betsalel

-

דן עיני

1-6 1-6
נגמר בנים 12 מרכז א' 17 - 24 22/03/2021 12:00

בן מטלין

-

לוי עילי

2-6 6-0 10-7


 

 

 

נגמר בנים 12 מרכז א' 1 - 2 22/03/2021 12:00

מיכאל סברוב

-

דוד מזרחי

1-6 5-7


 

 

 

נגמר בנים 12 מרכז א' 3 - 4 22/03/2021 14:00

יונתן תותי

-

נועם שויער

2-6 6-1 10-7


 

 

 

נגמר בנים 12 מרכז א' 17 - 20 22/03/2021 12:00

שלף אזולאי

-

לוי עילי

1-6 1-6
נגמר בנים 12 מרכז א' 17 - 20 22/03/2021 12:00

רועי שויער

-

noam betsalel

6-2 6-0


 

 

 

נגמר בנים 12 מרכז א' 17 - 18 23/03/2021 09:00

שלף אזולאי

-

noam betsalel

6-2 6-2