הדפס

אזורית פסח 2021 / בנים 12 מרכז ב' - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

נגמר ק.ק כפר סבא בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 19/03/2021 12:15

אביתר אליהו לוי

-

אורי משולם

0-6 1-6
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 19/03/2021 12:15

יהונתן פרקש

-

תם נרדיני

6-0 6-0
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 19/03/2021 12:15

ג'וני זילברמן

-

מארק פרטמן

6-2 6-3
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 19/03/2021 12:15

עמית חיימי

-

אלון בר היימן

0-6 0-6
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 19/03/2021 15:30

אריאל מויאל

-

דניאל מונטה

6-0 6-0
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 19/03/2021 15:30

רון אשכנזי

-

נטע זוהר שכט

0-6 3-6
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 19/03/2021 15:30

אדם מוסקוביץ

-

עומרי ורדי

6-3 6-3
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 19/03/2021 15:30

איתמר רונן

-

יונתן פייגובוים

4-6 1-6
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 19/03/2021 15:30

אורי סטרטינר

-

יונתן ברלס

6-0 6-1
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 19/03/2021 15:30

רון נדיון

-

כפיר נייער

0-6 0-6
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 19/03/2021 15:30

מעיין שיבר

-

קורן אושר אושר בניטה

6-0 6-1
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 19/03/2021 15:30

רוני פוגל

-

דניאל הרמתי

0-6 0-6
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 19/03/2021 15:30

ליהוא בן פרץ

-

נבו גולן

3-6 6-4 8-10
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 19/03/2021 15:30

יעקב שיקלי

-

נדב חביבי

3-6 4-6
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 19/03/2021 15:30

אורי מילר

-

סער שני

6-4 4-6 7-10
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 19/03/2021 15:30

אורי אקשטיין

-

רז דולב

3-6 3-6


 

 

 

נגמר ק.ק כפר סבא בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 16 20/03/2021 11:00

רון אשכנזי

-

אורי מילר

0-6 1-6
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 16 21/03/2021 13:00

אביתר אליהו לוי

-

עמית חיימי

7-5 6-2
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 16 21/03/2021 13:00

דניאל מונטה

-

אורי אקשטיין

6-0 6-0
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 16 21/03/2021 13:00

עומרי ורדי

-

יעקב שיקלי

6-4 3-6 10-4
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 16 21/03/2021 13:00

תם נרדיני

-

מארק פרטמן

6-2 5-7 11-9
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 16 21/03/2021 13:00

איתמר רונן

-

ליהוא בן פרץ

2-6 1-6
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 16 21/03/2021 13:00

יונתן ברלס

-

רוני פוגל

0-6 1-6
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 16 21/03/2021 13:00

רון נדיון

-

קורן אושר אושר בניטה

5-7 2-6


 

 

 

נגמר ק.ק כפר סבא בנים 12 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 23/03/2021 09:30

אורי משולם

-

אלון בר היימן

6-1 6-1
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 12 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 23/03/2021 09:30

אדם מוסקוביץ

-

נדב חביבי

5-7 2-6
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 12 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 23/03/2021 09:30

יהונתן פרקש

-

ג'וני זילברמן

6-0 6-0
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 12 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 23/03/2021 09:30

כפיר נייער

-

מעיין שיבר

6-0 6-0
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 12 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 23/03/2021 11:00

אריאל מויאל

-

רז דולב

6-0 6-0
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 12 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 23/03/2021 11:00

נטע זוהר שכט

-

סער שני

3-6 0-6
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 12 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 23/03/2021 11:00

יונתן פייגובוים

-

נבו גולן

0-6 2-6
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 12 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 23/03/2021 11:00

אורי סטרטינר

-

דניאל הרמתי

0-6 0-6


 

 

 

נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 8 22/03/2021 13:00

עמית חיימי

-

רון נדיון

0-6 1-6
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 8 22/03/2021 13:00

אורי אקשטיין

-

יונתן ברלס

6-1 6-0
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 8 22/03/2021 13:00

רון אשכנזי

-

איתמר רונן

6-2 6-2
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 8 22/03/2021 13:00

יעקב שיקלי

-

מארק פרטמן

7-5 3-6 12-14


 

 

 

נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 23/03/2021 11:30

קורן אושר אושר בניטה

-

אורי סטרטינר

6-3 6-7 11-9
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 24/03/2021 14:45

אלון בר היימן

-

דניאל מונטה

1-6 1-6
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 24/03/2021 14:45

רז דולב

-

אביתר אליהו לוי

6-1 3-6 7-10
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 24/03/2021 14:45

נטע זוהר שכט

-

עומרי ורדי

6-3 6-2
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 24/03/2021 14:45

אדם מוסקוביץ

-

אורי מילר

0-6 0-6
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 24/03/2021 14:45

ליהוא בן פרץ

-

ג'וני זילברמן

0-6 5-7
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 24/03/2021 14:45

תם נרדיני

-

יונתן פייגובוים

6-0 6-0
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 24/03/2021 14:45

רוני פוגל

-

מעיין שיבר

0-6 0-6


 

 

 

נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 4 23/03/2021 13:00

עמית חיימי

-

יעקב שיקלי

0-6 2-6
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 4 23/03/2021 13:00

יונתן ברלס

-

איתמר רונן

0-6 4-6


 

 

 

נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 17 - 24 24/03/2021 17:00

אלון בר היימן

-

רוני פוגל

6-1 6-2
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 17 - 24 24/03/2021 17:00

רז דולב

-

אורי סטרטינר

7-5 6-0
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 17 - 24 24/03/2021 17:00

עומרי ורדי

-

יונתן פייגובוים

6-2 6-3
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 17 - 24 24/03/2021 17:00

אדם מוסקוביץ

-

ליהוא בן פרץ

2-6 4-6


 

 

 

נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 3 - 4 23/03/2021 16:00

יעקב שיקלי

-

איתמר רונן

6-1 6-1


 

 

 

נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 1 - 2 24/03/2021 13:00

עמית חיימי

-

יונתן ברלס

6-0 6-0


 

 

 

נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 17 - 24 25/03/2021 09:30

רוני פוגל

-

מארק פרטמן

0-6 0-6
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 17 - 24 25/03/2021 09:30

אורי סטרטינר

-

רון אשכנזי

5-7 7-6 5-10
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 17 - 24 25/03/2021 09:30

אורי אקשטיין

-

יונתן פייגובוים

1-6 2-6
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 17 - 24 25/03/2021 09:30

רון נדיון

-

אדם מוסקוביץ

6-2 6-1


 

 

 

נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 17 - 20 25/03/2021 11:30

רוני פוגל

-

אדם מוסקוביץ

2-6 1-6
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 17 - 20 25/03/2021 11:30

אורי סטרטינר

-

אורי אקשטיין

6-2 7-5


 

 

 

נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 1 17 - 18 26/03/2021 13:00

רוני פוגל

-

אורי אקשטיין

7-6 6-3