הדפס

אזורית פסח 2021 / בנים 14 צפון - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

בהמתנה מרכז הטניס חיפה בנים 14 צפון רמה 1 1 - 32 19/03/2021 10:00

רון בורטניק

-

--

בהמתנה מרכז הטניס חיפה בנים 14 צפון רמה 1 1 - 32 19/03/2021 10:00

איתמר חיים יוסף

-

--

נגמר מרכז הטניס חיפה בנים 14 צפון רמה 1 1 - 32 19/03/2021 10:00

איתי קילימניק

-

אדם ראפע

1-6 1-6
נגמר מרכז הטניס חיפה בנים 14 צפון רמה 1 1 - 32 19/03/2021 10:00

גיא נצר

-

רועי מזרחי

5-7 1-6
בהמתנה מרכז הטניס חיפה בנים 14 צפון רמה 1 1 - 32 19/03/2021 10:00

בונשטיין ליאור

-

--

בהמתנה מרכז הטניס חיפה בנים 14 צפון רמה 1 1 - 32 19/03/2021 10:00

יהלי הראל

-

--

נגמר מרכז הטניס חיפה בנים 14 צפון רמה 1 1 - 32 19/03/2021 10:00

אנדריי ספוטקין

-

דביר גרצמן

6-2 6-1
נגמר מרכז הטניס חיפה בנים 14 צפון רמה 1 1 - 32 19/03/2021 10:00

מתן בורושוק

-

שפירא יונתן

6-2 6-3
נגמר מרכז הטניס חיפה בנים 14 צפון רמה 1 1 - 32 19/03/2021 10:00

שון שמידוב

-

מנור קאופמן

6-0 6-0
נגמר מרכז הטניס חיפה בנים 14 צפון רמה 1 1 - 32 19/03/2021 10:00

ליאור ורניק

-

סרבסטין שקד

6-0 6-1
נגמר מרכז הטניס חיפה בנים 14 צפון רמה 1 1 - 32 19/03/2021 10:00

איתמר אשור

-

דוד מדו

6-1 6-1
נגמר מרכז הטניס חיפה בנים 14 צפון רמה 1 1 - 32 19/03/2021 10:00

שושן איתי

-

יהלי כהן

4-6 0-6
נגמר מרכז הטניס חיפה בנים 14 צפון רמה 1 1 - 32 19/03/2021 10:00

דביר אוסיפוב

-

צור נמר

6-4 3-6 15-13
נגמר מרכז הטניס חיפה בנים 14 צפון רמה 1 1 - 32 19/03/2021 10:00

ניסטל נועם

-

גיא עמיר

6-1 6-3
נגמר מרכז הטניס חיפה בנים 14 צפון רמה 1 1 - 32 19/03/2021 10:00

נאור גל-טורצ'ן

-

אדיב חזאן

6-0 6-0
נגמר מרכז הטניס חיפה בנים 14 צפון רמה 1 1 - 32 19/03/2021 10:00

זוהר בהט

-

ברונפמן אייל

6-4 6-4


 

 

 

בהמתנה מרכז הטניס חיפה בנים 14 צפון רמה 1 17 - 32 19/03/2021 12:30

Loser

-

זוהר בהט

בהמתנה מרכז הטניס חיפה בנים 14 צפון רמה 1 17 - 32 19/03/2021 12:30

Loser

-

נאור גל-טורצ'ן

נגמר מרכז הטניס חיפה בנים 14 צפון רמה 1 17 - 32 19/03/2021 12:30

אדם ראפע

-

ניסטל נועם

1-6 5-7
נגמר מרכז הטניס חיפה בנים 14 צפון רמה 1 17 - 32 19/03/2021 12:30

רועי מזרחי

-

דביר אוסיפוב

6-0 6-3
בהמתנה מרכז הטניס חיפה בנים 14 צפון רמה 1 17 - 32 19/03/2021 12:30

Loser

-

יהלי כהן

בהמתנה מרכז הטניס חיפה בנים 14 צפון רמה 1 17 - 32 19/03/2021 12:30

Loser

-

איתמר אשור

נגמר מרכז הטניס חיפה בנים 14 צפון רמה 1 17 - 32 19/03/2021 12:30

אנדריי ספוטקין

-

ליאור ורניק

6-3 6-1
נגמר מרכז הטניס חיפה בנים 14 צפון רמה 1 17 - 32 19/03/2021 12:30

מתן בורושוק

-

שון שמידוב

0-6 0-6


 

 

 

נגמר מרכז הטניס חיפה בנים 14 צפון רמה 1 1 - 16 19/03/2021 12:30

רון בורטניק

-

ברונפמן אייל

0-6 1-6
נגמר מרכז הטניס חיפה בנים 14 צפון רמה 1 1 - 16 19/03/2021 12:30

איתמר חיים יוסף

-

אדיב חזאן

2-6 2-6
נגמר מרכז הטניס חיפה בנים 14 צפון רמה 1 1 - 16 19/03/2021 12:30

איתי קילימניק

-

גיא עמיר

2-6 4-6
נגמר מרכז הטניס חיפה בנים 14 צפון רמה 1 1 - 16 19/03/2021 12:30

גיא נצר

-

צור נמר

6-4 6-2
נגמר מרכז הטניס חיפה בנים 14 צפון רמה 1 1 - 16 19/03/2021 12:30

בונשטיין ליאור

-

שושן איתי

3-6 3-6
נגמר מרכז הטניס חיפה בנים 14 צפון רמה 1 1 - 16 19/03/2021 12:30

יהלי הראל

-

דוד מדו

7-6 1-6 10-5
נגמר מרכז הטניס חיפה בנים 14 צפון רמה 1 1 - 16 19/03/2021 12:30

דביר גרצמן

-

סרבסטין שקד

6-2 6-1
נגמר מרכז הטניס חיפה בנים 14 צפון רמה 1 1 - 16 19/03/2021 12:30

שפירא יונתן

-

מנור קאופמן

0-6 1-6


 

 

 

נגמר בנים 14 צפון רמה 1 1 - 8 20/03/2021 18:24

רון בורטניק

-

שפירא יונתן

2-6 2-6
נגמר בנים 14 צפון רמה 1 1 - 8 20/03/2021 18:24

צור נמר

-

בונשטיין ליאור

6-7 4-6
נגמר בנים 14 צפון רמה 1 1 - 8 20/03/2021 18:25

איתי קילימניק

-

דוד מדו

6-3 6-0
נגמר בנים 14 צפון רמה 1 1 - 8 20/03/2021 18:26

איתמר חיים יוסף

-

סרבסטין שקד

6-1 6-2


 

 

 

נגמר בנים 14 צפון רמה 1 17 - 32 20/03/2021 18:27

זוהר בהט

-

אדיב חזאן

5-7 6-3 8-10
נגמר בנים 14 צפון רמה 1 17 - 32 20/03/2021 18:28

דביר גרצמן

-

מתן בורושוק

6-1 6-2
נגמר בנים 14 צפון רמה 1 17 - 32 20/03/2021 18:29

יהלי הראל

-

יהלי כהן

1-6 2-6
נגמר בנים 14 צפון רמה 1 17 - 32 20/03/2021 18:30

דביר אוסיפוב

-

גיא עמיר

3-6 1-6
נגמר בנים 14 צפון רמה 1 17 - 32 20/03/2021 18:31

אדם ראפע

-

גיא נצר

6-2 6-2
נגמר בנים 14 צפון רמה 1 17 - 32 20/03/2021 18:32

שושן איתי

-

איתמר אשור

0-6 1-6
נגמר בנים 14 צפון רמה 1 17 - 32 20/03/2021 18:33

נאור גל-טורצ'ן

-

ברונפמן אייל

6-1 6-2
נגמר בנים 14 צפון רמה 1 17 - 32 20/03/2021 18:33

מנור קאופמן

-

ליאור ורניק

6-3 6-4


 

 

 

נגמר בנים 14 צפון רמה 1 1 - 4 21/03/2021 11:28

רון בורטניק

-

צור נמר

0-6 6-1 10-6
נגמר בנים 14 צפון רמה 1 1 - 4 21/03/2021 11:29

סרבסטין שקד

-

דוד מדו

4-6 1-6


 

 

 

נגמר בנים 14 צפון רמה 1 17 - 24 21/03/2021 18:35

זוהר בהט

-

מתן בורושוק

0-6 2-6
נגמר בנים 14 צפון רמה 1 17 - 24 21/03/2021 18:35

דביר אוסיפוב

-

יהלי הראל

6-3 6-3
נגמר בנים 14 צפון רמה 1 17 - 24 21/03/2021 18:36

גיא נצר

-

שושן איתי

2-6 0-6
נגמר בנים 14 צפון רמה 1 17 - 24 21/03/2021 18:37

ברונפמן אייל

-

ליאור ורניק

7-5 6-4


 

 

 

נגמר בנים 14 צפון רמה 1 17 - 24 21/03/2021 18:49

שפירא יונתן

-

יהלי הראל

6-2 6-1
נגמר בנים 14 צפון רמה 1 17 - 24 21/03/2021 18:51

זוהר בהט

-

בונשטיין ליאור

6-1 0-6 8-10
נגמר בנים 14 צפון רמה 1 17 - 24 21/03/2021 18:52

איתמר חיים יוסף

-

גיא נצר

0-6 0-6
נגמר בנים 14 צפון רמה 1 17 - 24 21/03/2021 18:53

ליאור ורניק

-

איתי קילימניק

6-2 6-0


 

 

 

נגמר בנים 14 צפון רמה 1 3 - 4 22/03/2021 11:31

רון בורטניק

-

דוד מדו

4-6 0-6


 

 

 

נגמר בנים 14 צפון רמה 1 1 - 2 22/03/2021 11:32

צור נמר

-

סרבסטין שקד

6-0 6-1


 

 

 

נגמר בנים 14 צפון רמה 1 17 - 20 21/03/2021 11:53

זוהר בהט

-

יהלי הראל

6-1 6-1
נגמר בנים 14 צפון רמה 1 17 - 20 21/03/2021 18:54

איתי קילימניק

-

איתמר חיים יוסף

6-4 6-3


 

 

 

נגמר בנים 14 צפון רמה 1 17 - 18 22/03/2021 11:54

יהלי הראל

-

איתמר חיים יוסף

1-6 1-6