הדפס

אזורית פסח 2021 / בנים 14 מרכז א' - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 מרכז א' רמה 1 1 - 32 19/03/2021 10:30

איתמר רחבי

-

אצלאן אריאל

7-5 2-6 2-10
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 מרכז א' רמה 1 1 - 32 19/03/2021 10:30

עידן מריס

-

דור ברוידס

2-6 2-6
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 מרכז א' רמה 1 1 - 32 19/03/2021 10:30

אגם יעקב ויטקובסקי

-

אור רבי

6-3 6-1
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 מרכז א' רמה 1 1 - 32 19/03/2021 10:30

רוזינגר רון

-

שהם אלפסי

6-4 1-6 0-6
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 מרכז א' רמה 1 1 - 32 19/03/2021 14:00

סער לאלזארי

-

דור זוהר

6-0 6-0
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 מרכז א' רמה 1 1 - 32 20/03/2021 10:00

אורי טנא

-

עידו גזי

1-6 2-6
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 מרכז א' רמה 1 1 - 32 20/03/2021 10:00

גילעד בלנקנשטיין

-

נועם כהן

Walkover
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 מרכז א' רמה 1 1 - 32 20/03/2021 10:00

פלדמן עמית

-

יאיר כהן

3-6 3-6
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 מרכז א' רמה 1 1 - 32 20/03/2021 10:00

יונתן חמד

-

איתמר חיימי

6-7 7-6 10-5
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 מרכז א' רמה 1 1 - 32 20/03/2021 11:30

טקצ'נקו מרטין

-

רועי שני

6-0 6-0
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 מרכז א' רמה 1 1 - 32 20/03/2021 11:30

אדם גרמן

-

יובל יוסף מגר

6-1 7-5
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 מרכז א' רמה 1 1 - 32 21/03/2021 09:00

נעם נגל

-

עילי סוריאנו

0-6 0-6
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 מרכז א' רמה 1 1 - 32 21/03/2021 09:00

ים דרור

-

גלעד אברמוב-קינן

1-6 1-6
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 מרכז א' רמה 1 1 - 32 21/03/2021 09:00

הראל אהרון ורדי

-

ויזל יונתן

6-3 6-4
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 מרכז א' רמה 1 1 - 32 21/03/2021 09:00

ארבל הנזל

-

חגי שליסר

6-7(0) 6-2 10-6
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 מרכז א' רמה 1 1 - 32 21/03/2021 10:30

איתי קפוזה

-

נועם חמרה

6-1 6-1


 

 

 

נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 מרכז א' רמה 1 17 - 32 19/03/2021 14:00

אצלאן אריאל

-

שהם אלפסי

Walkover
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 מרכז א' רמה 1 17 - 32 19/03/2021 14:00

דור ברוידס

-

אגם יעקב ויטקובסקי

3-6 7-5 10-7


 

 

 

נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 מרכז א' רמה 1 1 - 16 19/03/2021 14:00

איתמר רחבי

-

רוזינגר רון

2-6 2-6
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 מרכז א' רמה 1 1 - 16 19/03/2021 14:00

עידן מריס

-

אור רבי

2-6 0-6


 

 

 

נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 מרכז א' רמה 1 17 - 32 20/03/2021 14:00

נועם כהן

-

יאיר כהן

Walkover


 

 

 

נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 מרכז א' רמה 1 1 - 16 עדיין לא נקבע NB

אורי טנא

-

איתמר חיימי

4-6 3-6
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 מרכז א' רמה 1 1 - 16 20/03/2021 14:00

גילעד בלנקנשטיין

-

פלדמן עמית

1-6 0-6
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 מרכז א' רמה 1 1 - 16 21/03/2021 11:30 NB

ויזל יונתן

-

רועי שני

6-0 6-0


 

 

 

נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 מרכז א' רמה 1 17 - 32 21/03/2021 13:00 NB

איתי קפוזה

-

סער לאלזארי

7-6 7-5


 

 

 

נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 מרכז א' רמה 1 1 - 16 21/03/2021 13:00 NB

נעם נגל

-

יובל יוסף מגר

6-4 2-6 10-3


 

 

 

נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 מרכז א' רמה 1 17 - 32 21/03/2021 13:30 NB

הראל אהרון ורדי

-

טקצ'נקו מרטין

Walkover
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 מרכז א' רמה 1 17 - 32 21/03/2021 13:45 NB

עילי סוריאנו

-

אדם גרמן

6-0 6-0


 

 

 

נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 מרכז א' רמה 1 1 - 16 21/03/2021 14:45 NB

ים דרור

-

חגי שליסר

1-6 1-6


 

 

 

נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 מרכז א' רמה 1 17 - 32 21/03/2021 15:00 NB

גלעד אברמוב-קינן

-

ארבל הנזל

6-1 6-4


 

 

 

נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 מרכז א' רמה 1 1 - 16 21/03/2021 15:15 NB

נועם חמרה

-

דור זוהר

1-6 2-6


 

 

 

נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 מרכז א' רמה 1 17 - 32 22/03/2021 13:30 NB

עידו גזי

-

יונתן חמד

Walkover


 

 

 

נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 מרכז א' רמה 1 17 - 32 22/03/2021 10:30 NB

עידו גזי

-

נעם נגל

6-2 6-2
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 מרכז א' רמה 1 17 - 32 22/03/2021 10:30 NB

ארבל הנזל

-

רוזינגר רון

6-2 1-6 10-8
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 מרכז א' רמה 1 17 - 32 22/03/2021 10:30 NB

אור רבי

-

יאיר כהן

1-6 2-6
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 מרכז א' רמה 1 17 - 32 22/03/2021 10:30 NB

ויזל יונתן

-

סער לאלזארי

2-6 4-6
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 מרכז א' רמה 1 17 - 32 22/03/2021 11:30 NB

אדם גרמן

-

איתמר חיימי

6-4 6-3
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 מרכז א' רמה 1 17 - 32 22/03/2021 11:30 NB

אצלאן אריאל

-

חגי שליסר

7-6(3) 6-3
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 מרכז א' רמה 1 17 - 32 22/03/2021 11:30 NB

פלדמן עמית

-

אגם יעקב ויטקובסקי

6-0 6-3
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 מרכז א' רמה 1 17 - 32 22/03/2021 11:30 NB

דור זוהר

-

הראל אהרון ורדי

2-6 0-6


 

 

 

נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 מרכז א' רמה 1 1 - 8 22/03/2021 13:00 NB

איתמר רחבי

-

עידן מריס

3-6 3-6
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 מרכז א' רמה 1 1 - 8 22/03/2021 13:00 NB

ים דרור

-

גילעד בלנקנשטיין

7-6 3-6 8-10
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 מרכז א' רמה 1 1 - 8 22/03/2021 14:30 NB

אורי טנא

-

נועם חמרה

2-6 6-2 10-4
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 מרכז א' רמה 1 1 - 8 22/03/2021 14:30 NB

יובל יוסף מגר

-

רועי שני

6-1 6-0


 

 

 

נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 מרכז א' רמה 1 17 - 24 22/03/2021 17:00

נעם נגל

-

ויזל יונתן

7-5 6-4
נגמר בנים 14 מרכז א' רמה 1 17 - 24 22/03/2021 17:15

חגי שליסר

-

אגם יעקב ויטקובסקי

3-6 4-6
נגמר בנים 14 מרכז א' רמה 1 17 - 24 22/03/2021 18:00

איתמר חיימי

-

דור זוהר

4-6 6-1 10-12
נגמר בנים 14 מרכז א' רמה 1 17 - 24 22/03/2021 18:00

רוזינגר רון

-

אור רבי

4-6 6-4 10-4


 

 

 

נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 מרכז א' רמה 1 1 - 4 23/03/2021 09:00

רועי שני

-

איתמר רחבי

1-6 3-6
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 מרכז א' רמה 1 1 - 4 24/03/2021 09:00

נועם חמרה

-

ים דרור

2-6 0-6


 

 

 

נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 מרכז א' רמה 1 17 - 24 24/03/2021 10:30 NB

ויזל יונתן

-

גילעד בלנקנשטיין

7-5 6-1
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 מרכז א' רמה 1 17 - 24 24/03/2021 10:30

איתמר חיימי

-

עידן מריס

1-6 7-6(6) 10-3
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 מרכז א' רמה 1 17 - 24 24/03/2021 10:30 NB

יובל יוסף מגר

-

חגי שליסר

0-6 6-7
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 מרכז א' רמה 1 17 - 24 24/03/2021 10:30 NB

אורי טנא

-

אור רבי

3-6 3-6


 

 

 

נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 מרכז א' רמה 1 3 - 4 25/03/2021 09:00

ים דרור

-

איתמר רחבי

6-2 6-2


 

 

 

נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 מרכז א' רמה 1 1 - 2 25/03/2021 09:00

נועם חמרה

-

רועי שני

6-2 6-2


 

 

 

נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 מרכז א' רמה 1 17 - 20 25/03/2021 09:00

גילעד בלנקנשטיין

-

אורי טנא

6-3 7-5
נגמר הפועל רמת אליהו בנים 14 מרכז א' רמה 1 17 - 20 25/03/2021 09:00

עידן מריס

-

יובל יוסף מגר

6-3 6-3