הדפס

אזורית פסח 2021 / בנים 14 מרכז ב' - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

נגמר כפר סבא הירוקה בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 19/03/2021 14:00

ליאל ציונית

-

ארנון הגלילי

4-6 3-6
נגמר כפר סבא הירוקה בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 19/03/2021 14:00

מימון ירין

-

אופק ליפקה

Walkover
נגמר בית ברל בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 20/03/2021 08:00

לואי רוט

-

ליהוא שכט

7-6(2) 1-6 10-5
נגמר בית ברל בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 20/03/2021 08:00

סער איתם

-

איתמר פבלוביץ

6-3 6-3
נגמר בית ברל בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 20/03/2021 08:00

נועם מור

-

אוהד כהן

6-0 6-2
נגמר בית ברל בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 20/03/2021 08:00

איתמר פנטי

-

עילי שורץ

6-0 6-0
נגמר בית ברל בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 20/03/2021 09:30

תומר זרקו

-

שחר צוקרמן

1-6 1-6
נגמר בית ברל בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 20/03/2021 09:30

עידו אבישר

-

דן גולדמן

0-6 1-6
נגמר בית ברל בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 20/03/2021 09:30

ניתאי בן נחום

-

עומרי שיפמן

6-0 6-0
נגמר כפר סבא הירוקה בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 20/03/2021 10:00

עומר כהנר

-

יובל לב

6-4 7-5
נגמר כפר סבא הירוקה בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 20/03/2021 10:00

דניאל הרצנו

-

אלמוג גולדשמיד

2-6 3-6
נגמר כפר סבא הירוקה בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 20/03/2021 10:00

עילי שטרייכמן

-

ורדי עידו

1-6 1-6
נגמר כפר סבא הירוקה בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 20/03/2021 10:00

עידן גדניר

-

עדי פיימן

6-2 6-4
נגמר כפר סבא הירוקה בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 20/03/2021 11:30

עדי ווגנר ארב

-

יותם שניידר

0-6 0-6
נגמר כפר סבא הירוקה בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 20/03/2021 11:30

יונתן שפייזמן

-

נתן שאולוב

6-2 6-1
נגמר כפר סבא הירוקה בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 20/03/2021 11:30

הילל דקל

-

אורי איתן

6-2 6-1


 

 

 

נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 20/03/2021 10:00

לואי רוט

-

איתמר פנטי

0-6 0-6


 

 

 

נגמר כפר סבא הירוקה בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 16 20/03/2021 10:00

דניאל הרצנו

-

עילי שטרייכמן

6-4 6-3


 

 

 

נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 20/03/2021 11:15

ארנון הגלילי

-

ניתאי בן נחום

0-6 0-6
נגמר כפר סבא הירוקה בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 20/03/2021 11:30

יונתן שפייזמן

-

הילל דקל

0-6 2-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 20/03/2021 13:00

אלמוג גולדשמיד

-

ורדי עידו

6-4 6-4


 

 

 

נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 16 20/03/2021 13:00

ליאל ציונית

-

עומרי שיפמן

6-0 6-3
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 16 20/03/2021 13:00

איתמר פבלוביץ

-

אוהד כהן

6-7(7) 1-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 16 20/03/2021 13:30

ליהוא שכט

-

עילי שורץ

6-7(5) 6-4 7-10
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 16 20/03/2021 13:30

יובל לב

-

עדי פיימן

4-6 4-6


 

 

 

נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 20/03/2021 14:00

יותם שניידר

-

מימון ירין

Walkover
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 20/03/2021 14:00

שחר צוקרמן

-

דן גולדמן

6-7 1-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 20/03/2021 14:00

סער איתם

-

נועם מור

6-3 6-2


 

 

 

נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 16 20/03/2021 14:00

תומר זרקו

-

עידו אבישר

6-7(7) 1-6
נגמר כפר סבא הירוקה בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 16 20/03/2021 14:30

עדי ווגנר ארב

-

אופק ליפקה

3-6 1-6
נגמר כפר סבא הירוקה בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 16 20/03/2021 14:30

נתן שאולוב

-

אורי איתן

6-4 6-0


 

 

 

נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 20/03/2021 16:45

עומר כהנר

-

עידן גדניר

2-6 5-7


 

 

 

נגמר בית ברל בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 22/03/2021 08:00

לואי רוט

-

אופק ליפקה

1-6 1-6
נגמר בית ברל בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 22/03/2021 08:00

ארנון הגלילי

-

עדי פיימן

6-2 6-0
נגמר בית ברל בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 22/03/2021 08:00

דניאל הרצנו

-

שחר צוקרמן

6-2 7-6
נגמר בית ברל בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 22/03/2021 08:00

נתן שאולוב

-

נועם מור

Walkover
נגמר בית ברל בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 22/03/2021 09:30

יותם שניידר

-

עילי שורץ

6-0 6-1
נגמר בית ברל בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 22/03/2021 09:30

עומר כהנר

-

ליאל ציונית

0-6 4-6
נגמר בית ברל בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 22/03/2021 09:30

עידו אבישר

-

ורדי עידו

4-6 1-6
נגמר בית ברל בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 22/03/2021 09:30

אוהד כהן

-

יונתן שפייזמן

1-6 1-6


 

 

 

נגמר בית ברל בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 8 22/03/2021 11:00

ליהוא שכט

-

איתמר פבלוביץ

6-4 7-5
נגמר בית ברל בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 8 22/03/2021 11:00

עומרי שיפמן

-

תומר זרקו

6-3 6-0
נגמר בית ברל בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 8 22/03/2021 12:30

עדי ווגנר ארב

-

אורי איתן

6-2 6-4
נגמר בית ברל בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 8 22/03/2021 12:30

יובל לב

-

עילי שטרייכמן

6-3 6-1


 

 

 

נגמר בית ברל בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 24 22/03/2021 11:00

לואי רוט

-

נועם מור

0-6 0-6
נגמר בית ברל בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 24 22/03/2021 11:00

עדי פיימן

-

שחר צוקרמן

1-6 0-6
נגמר בית ברל בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 24 22/03/2021 12:30

עילי שורץ

-

אוהד כהן

6-7 1-6
נגמר בית ברל בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 24 22/03/2021 12:30

עומר כהנר

-

עידו אבישר

7-6 3-6 10-4


 

 

 

נגמר בית ברל בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 4 23/03/2021 12:30

איתמר פבלוביץ

-

תומר זרקו

6-3 3-6 10-7
נגמר בית ברל בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 4 23/03/2021 12:30

אורי איתן

-

עילי שטרייכמן

4-6 4-6


 

 

 

נגמר בית ברל בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 24 23/03/2021 09:30

לואי רוט

-

עומרי שיפמן

3-6 0-6
נגמר בית ברל בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 24 23/03/2021 09:30

עילי שורץ

-

יובל לב

2-6 3-6
נגמר בית ברל בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 24 23/03/2021 09:30

עדי ווגנר ארב

-

עידו אבישר

7-5 6-3
נגמר בית ברל בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 24 23/03/2021 09:30

ליהוא שכט

-

עדי פיימן

1-6 1-6


 

 

 

נגמר בית ברל בנים 14 מרכז ב' רמה 1 3 - 4 24/03/2021 09:30

איתמר פבלוביץ

-

עילי שטרייכמן

2-6 4-6


 

 

 

נגמר בית ברל בנים 14 מרכז ב' רמה 1 1 - 2 24/03/2021 09:30

תומר זרקו

-

אורי איתן

4-6 1-6


 

 

 

נגמר בית ברל בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 20 23/03/2021 12:30

לואי רוט

-

ליהוא שכט

4-6 4-6
נגמר בית ברל בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 20 23/03/2021 12:30

עילי שורץ

-

עידו אבישר

1-6 2-6


 

 

 

נגמר בית ברל בנים 14 מרכז ב' רמה 1 17 - 18 24/03/2021 09:30

לואי רוט

-

עילי שורץ

0-6 0-6