הדפס

אזורית פסח 2021 / בנים 16 צפון - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

נגמר מרכז הטניס חיפה בנים 16 צפון רמה 1 1 - 32 19/03/2021 10:00

שחר פרידמן

-

גדג' בארי

6-0 6-1
בהמתנה מרכז הטניס חיפה בנים 16 צפון רמה 1 1 - 32 20/03/2021 09:00

יונתן שגיב

-

--

בהמתנה מרכז הטניס חיפה בנים 16 צפון רמה 1 1 - 32 20/03/2021 09:00

מעיין לוטן

-

--

בהמתנה מרכז הטניס חיפה בנים 16 צפון רמה 1 1 - 32 20/03/2021 09:00

סיני נחמני

-

--

בהמתנה מרכז הטניס חיפה בנים 16 צפון רמה 1 1 - 32 20/03/2021 09:00

ינאי גיבלי

-

--

בהמתנה מרכז הטניס חיפה בנים 16 צפון רמה 1 1 - 32 20/03/2021 09:00

אמיר פזי

-

--

בהמתנה מרכז הטניס חיפה בנים 16 צפון רמה 1 1 - 32 20/03/2021 09:00

שחף שמעון ביטון

-

--

נגמר מרכז הטניס חיפה בנים 16 צפון רמה 1 1 - 32 20/03/2021 09:00

אביב אשור

-

עידו לנץ

2-6 2-6
בהמתנה מרכז הטניס חיפה בנים 16 צפון רמה 1 1 - 32 20/03/2021 09:00

--

-

מקסים פדן

נגמר מרכז הטניס חיפה בנים 16 צפון רמה 1 1 - 32 20/03/2021 09:00

ליעם ושצ'ינסקי

-

עידו סום

6-4 7-5
נגמר מרכז הטניס חיפה בנים 16 צפון רמה 1 1 - 32 20/03/2021 09:00

יניב עמרן

-

קליין איתי

6-4 6-4
נגמר מרכז הטניס חיפה בנים 16 צפון רמה 1 1 - 32 20/03/2021 09:00

אושרוביץ דניאל

-

‫רז אמסלם‬‎

6-1 6-0
נגמר מרכז הטניס חיפה בנים 16 צפון רמה 1 1 - 32 20/03/2021 09:00

אלעד כהן

-

רום רגב

3-6 6-3 4-10
נגמר מרכז הטניס חיפה בנים 16 צפון רמה 1 1 - 32 20/03/2021 09:00

אנדריי ז'ורלביוב

-

יגל בן ישראל

6-0 6-0
נגמר מרכז הטניס חיפה בנים 16 צפון רמה 1 1 - 32 20/03/2021 09:00

מעיין ארליך

-

נרי קפלן

6-2 7-6
נגמר מרכז הטניס חיפה בנים 16 צפון רמה 1 1 - 32 20/03/2021 09:00

נתנאל קנטרוביץ

-

שי שקד

0-6 1-6


 

 

 

נגמר בנים 16 צפון רמה 1 1 - 16 19/03/2021 12:30

סיני נחמני

-

גדג' בארי

6-0 6-0


 

 

 

בהמתנה בנים 16 צפון רמה 1 17 - 32 20/03/2021 12:00

Loser

-

שי שקד

בהמתנה בנים 16 צפון רמה 1 17 - 32 20/03/2021 12:00

Loser

-

מעיין ארליך

בהמתנה בנים 16 צפון רמה 1 17 - 32 20/03/2021 12:00

Loser

-

שחר פרידמן

בהמתנה בנים 16 צפון רמה 1 17 - 32 20/03/2021 12:00

Loser

-

אנדריי ז'ורלביוב

בהמתנה בנים 16 צפון רמה 1 17 - 32 20/03/2021 12:00

Loser

-

רום רגב

בהמתנה בנים 16 צפון רמה 1 17 - 32 20/03/2021 12:00

Loser

-

אושרוביץ דניאל

נגמר בנים 16 צפון רמה 1 17 - 32 20/03/2021 12:00

עידו לנץ

-

יניב עמרן

6-2 6-3
בהמתנה בנים 16 צפון רמה 1 17 - 32 20/03/2021 12:00

Loser

-

ליעם ושצ'ינסקי


 

 

 

נגמר בנים 16 צפון רמה 1 1 - 16 20/03/2021 12:00

יונתן שגיב

-

נתנאל קנטרוביץ

1-6 0-6
נגמר בנים 16 צפון רמה 1 1 - 16 20/03/2021 12:00

מעיין לוטן

-

נרי קפלן

6-0 6-0
נגמר בנים 16 צפון רמה 1 1 - 16 20/03/2021 12:00

ינאי גיבלי

-

יגל בן ישראל

6-2 6-2
נגמר בנים 16 צפון רמה 1 1 - 16 20/03/2021 12:00

אמיר פזי

-

אלעד כהן

4-6 7-5 10-4
נגמר בנים 16 צפון רמה 1 1 - 16 20/03/2021 12:00

שחף שמעון ביטון

-

‫רז אמסלם‬‎

3-6 6-3 12-14
נגמר בנים 16 צפון רמה 1 1 - 16 20/03/2021 12:00

אביב אשור

-

קליין איתי

6-2 6-2
נגמר בנים 16 צפון רמה 1 1 - 16 20/03/2021 12:00

מקסים פדן

-

עידו סום

3-6 0-6


 

 

 

בהמתנה בנים 16 צפון רמה 1 17 - 32 עדיין לא נקבע

‫רז אמסלם‬‎

-

רום רגב

נגמר בנים 16 צפון רמה 1 17 - 32 21/03/2021 12:04

עידו סום

-

יניב עמרן

1-6 0-6


 

 

 

נגמר בנים 16 צפון רמה 1 1 - 8 21/03/2021 19:15

יונתן שגיב

-

מקסים פדן

0-6 4-6
נגמר בנים 16 צפון רמה 1 1 - 8 21/03/2021 19:15

יגל בן ישראל

-

אלעד כהן

0-6 1-6
נגמר בנים 16 צפון רמה 1 1 - 8 21/03/2021 19:16

גדג' בארי

-

שחף שמעון ביטון

6-3 6-1
נגמר בנים 16 צפון רמה 1 1 - 8 21/03/2021 19:17

נרי קפלן

-

קליין איתי

6-4 1-6 15-17


 

 

 

נגמר בנים 16 צפון רמה 1 17 - 32 21/03/2021 19:19

שי שקד

-

מעיין לוטן

0-6 0-6
נגמר בנים 16 צפון רמה 1 17 - 32 21/03/2021 19:19

אביב אשור

-

ליעם ושצ'ינסקי

4-6 1-6
נגמר בנים 16 צפון רמה 1 17 - 32 21/03/2021 19:20

אנדריי ז'ורלביוב

-

סיני נחמני

0-6 0-6
נגמר בנים 16 צפון רמה 1 17 - 32 21/03/2021 19:21

אמיר פזי

-

אושרוביץ דניאל

2-6 1-6
נגמר בנים 16 צפון רמה 1 17 - 32 21/03/2021 19:22

מעיין ארליך

-

נתנאל קנטרוביץ

6-0 6-0
נגמר בנים 16 צפון רמה 1 17 - 32 21/03/2021 19:29

שחר פרידמן

-

ינאי גיבלי

0-6 0-6


 

 

 

בהמתנה בנים 16 צפון רמה 1 17 - 24 עדיין לא נקבע

אנדריי ז'ורלביוב

-

Winner


 

 

 

נגמר בנים 16 צפון רמה 1 1 - 4 21/03/2021 12:05

יונתן שגיב

-

יגל בן ישראל

6-1 6-4
נגמר בנים 16 צפון רמה 1 1 - 4 21/03/2021 12:06

נרי קפלן

-

שחף שמעון ביטון

3-6 6-0 6-10


 

 

 

נגמר בנים 16 צפון רמה 1 17 - 24 21/03/2021 12:07

נתנאל קנטרוביץ

-

עידו סום

6-2 6-3
נגמר בנים 16 צפון רמה 1 17 - 24 21/03/2021 19:23

שי שקד

-

אביב אשור

6-3 6-0
נגמר בנים 16 צפון רמה 1 17 - 24 21/03/2021 19:30

שחר פרידמן

-

אמיר פזי

6-1 6-0


 

 

 

נגמר בנים 16 צפון רמה 1 3 - 4 22/03/2021 12:08

יונתן שגיב

-

שחף שמעון ביטון

1-6 0-6


 

 

 

נגמר בנים 16 צפון רמה 1 1 - 2 22/03/2021 12:09

יגל בן ישראל

-

נרי קפלן

0-6 0-6


 

 

 

נגמר בנים 16 צפון רמה 1 17 - 24 22/03/2021 12:11

אביב אשור

-

אלעד כהן

2-6 6-1 10-4
נגמר בנים 16 צפון רמה 1 17 - 24 22/03/2021 12:13

עידו סום

-

גדג' בארי

6-4 6-2
נגמר בנים 16 צפון רמה 1 17 - 24 22/03/2021 12:14

קליין איתי

-

אמיר פזי

6-3 6-2
בהמתנה בנים 16 צפון רמה 1 17 - 24 22/03/2021 12:28

מקסים פדן

-

Winner

0-6 0-6


 

 

 

נגמר בנים 16 צפון רמה 1 17 - 20 22/03/2021 12:22

גדג' בארי

-

אמיר פזי

6-3 3-6 7-10
נגמר בנים 16 צפון רמה 1 17 - 20 22/03/2021 15:06

אלעד כהן

-

מקסים פדן

4-6 3-6


 

 

 

נגמר בנים 16 צפון רמה 1 17 - 18 22/03/2021 15:07

אלעד כהן

-

גדג' בארי

6-4 3-6 4-10