הדפס

אזורית פסח 2021 / בנים 16 מרכז א' - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

נגמר מועדון ספורט כפר המכביה בנים 16 מרכז א' רמה 1 1 - 32 19/03/2021 09:30

טים סקליאר

-

אדר כץ

1-6 1-6
נגמר מועדון ספורט כפר המכביה בנים 16 מרכז א' רמה 1 1 - 32 19/03/2021 09:30

מגד נסים נסים נסים גרה

-

עמית כרמי

5-7 5-7
נגמר מועדון ספורט כפר המכביה בנים 16 מרכז א' רמה 1 1 - 32 19/03/2021 09:30

עדי שחורי

-

עילי בוקסר

0-6 3-6
נגמר מועדון ספורט כפר המכביה בנים 16 מרכז א' רמה 1 1 - 32 19/03/2021 09:30

מיכאל סיומה הרשלום

-

בר קלמר

6-3 7-6
נגמר מועדון ספורט כפר המכביה בנים 16 מרכז א' רמה 1 1 - 32 19/03/2021 09:30

אורי קאושנסקי

-

יותם פרי

0-6 0-6
נגמר מועדון ספורט כפר המכביה בנים 16 מרכז א' רמה 1 1 - 32 19/03/2021 09:30

עידו שלאין

-

עמרי וייס

1-6 5-7
נגמר מועדון ספורט כפר המכביה בנים 16 מרכז א' רמה 1 1 - 32 19/03/2021 11:00

אנטון אזרוב

-

אסף אהרוני

1-6 3-6
נגמר מועדון ספורט כפר המכביה בנים 16 מרכז א' רמה 1 1 - 32 19/03/2021 11:00

דימנטוב עמית

-

יהונתן ליצ'י

1-6 1-6
נגמר מועדון ספורט כפר המכביה בנים 16 מרכז א' רמה 1 1 - 32 19/03/2021 11:00

זיו דולב

-

גיא מוריאן

2-6 7-5 4-10
נגמר מועדון ספורט כפר המכביה בנים 16 מרכז א' רמה 1 1 - 32 19/03/2021 11:00

עידו מוזס

-

עומר לוי

3-6 2-6
נגמר מועדון ספורט כפר המכביה בנים 16 מרכז א' רמה 1 1 - 32 19/03/2021 11:00

אילאי צדקיהו

-

אושרי ארבוב

0-6 5-7
נגמר מועדון ספורט כפר המכביה בנים 16 מרכז א' רמה 1 1 - 32 19/03/2021 11:00

גיא פוקס

-

יהונתן מור חיים

6-1 6-1


 

 

 

נגמר מועדון ספורט כפר המכביה בנים 16 מרכז א' רמה 1 17 - 32 21/03/2021 14:00

אסף אהרוני

-

עומר לוי

0-6 0-6
נגמר מועדון ספורט כפר המכביה בנים 16 מרכז א' רמה 1 17 - 32 21/03/2021 14:00

אדר כץ

-

עמרי וייס

3-6 6-1 10-7
נגמר מועדון ספורט כפר המכביה בנים 16 מרכז א' רמה 1 17 - 32 21/03/2021 14:00

עמית כרמי

-

יותם פרי

0-6 0-6
נגמר מועדון ספורט כפר המכביה בנים 16 מרכז א' רמה 1 17 - 32 21/03/2021 14:00

עילי בוקסר

-

מיכאל סיומה הרשלום

1-6 2-6


 

 

 

נגמר מועדון ספורט כפר המכביה בנים 16 מרכז א' רמה 1 1 - 16 21/03/2021 14:00

דורון כהן

-

יהונתן מור חיים

2-6 4-6
נגמר מועדון ספורט כפר המכביה בנים 16 מרכז א' רמה 1 1 - 16 21/03/2021 14:00

איתמר לובוביקוב

-

אילאי צדקיהו

4-6 6-3 9-11
נגמר מועדון ספורט כפר המכביה בנים 16 מרכז א' רמה 1 1 - 16 21/03/2021 14:00

אנטון אזרוב

-

עידו מוזס

6-7 1-6
נגמר מועדון ספורט כפר המכביה בנים 16 מרכז א' רמה 1 1 - 16 21/03/2021 14:00

טים סקליאר

-

עידו שלאין

6-3 6-1
נגמר מועדון ספורט כפר המכביה בנים 16 מרכז א' רמה 1 1 - 16 21/03/2021 14:00

עידו משה

-

זיו דולב

6-3 6-1
נגמר מועדון ספורט כפר המכביה בנים 16 מרכז א' רמה 1 1 - 16 21/03/2021 14:00

תומר ימיני

-

דימנטוב עמית

6-4 7-6
נגמר מועדון ספורט כפר המכביה בנים 16 מרכז א' רמה 1 1 - 16 21/03/2021 14:00

מגד נסים נסים נסים גרה

-

אורי קאושנסקי

4-6 6-3 6-10
נגמר מועדון ספורט כפר המכביה בנים 16 מרכז א' רמה 1 1 - 16 21/03/2021 14:00

עדי שחורי

-

בר קלמר

2-6 4-6


 

 

 

נגמר בנים 16 מרכז א' רמה 1 1 - 8 22/03/2021 13:30

דורון כהן

-

עדי שחורי

1-6 1-6
נגמר בנים 16 מרכז א' רמה 1 1 - 8 22/03/2021 13:30

איתמר לובוביקוב

-

מגד נסים נסים נסים גרה

2-6 2-6
נגמר בנים 16 מרכז א' רמה 1 1 - 8 22/03/2021 13:30

אנטון אזרוב

-

דימנטוב עמית

4-6 2-6
נגמר בנים 16 מרכז א' רמה 1 1 - 8 22/03/2021 13:30

עידו שלאין

-

זיו דולב

4-6 2-6


 

 

 

נגמר בנים 16 מרכז א' רמה 1 17 - 32 22/03/2021 13:30 NB

גיא פוקס

-

אילאי צדקיהו

6-0 6-1
נגמר בנים 16 מרכז א' רמה 1 17 - 32 22/03/2021 13:30

אושרי ארבוב

-

יהונתן מור חיים

0-6 0-6
נגמר בנים 16 מרכז א' רמה 1 17 - 32 22/03/2021 13:30

אסף אהרוני

-

טים סקליאר

6-1 6-1
נגמר בנים 16 מרכז א' רמה 1 17 - 32 22/03/2021 13:30

עמרי וייס

-

עידו מוזס

6-2 6-0
נגמר בנים 16 מרכז א' רמה 1 17 - 32 22/03/2021 13:30 NB

תומר ימיני

-

גיא מוריאן

6-2 5-7 8-10
נגמר בנים 16 מרכז א' רמה 1 17 - 32 22/03/2021 13:30 NB

עידו משה

-

יהונתן ליצ'י

6-4 3-6 6-10
נגמר בנים 16 מרכז א' רמה 1 17 - 32 22/03/2021 13:30 NB

בר קלמר

-

עמית כרמי

6-4 6-3
נגמר בנים 16 מרכז א' רמה 1 17 - 32 22/03/2021 13:30

אורי קאושנסקי

-

עילי בוקסר

6-2 6-2


 

 

 

נגמר בנים 16 מרכז א' רמה 1 1 - 4 24/03/2021 16:00

דורון כהן

-

עידו שלאין

6-2 6-1
נגמר בנים 16 מרכז א' רמה 1 1 - 4 24/03/2021 16:00

איתמר לובוביקוב

-

אנטון אזרוב

3-6 6-4 11-9


 

 

 

נגמר בנים 16 מרכז א' רמה 1 17 - 24 24/03/2021 16:00

אילאי צדקיהו

-

עילי בוקסר

0-6 0-4
נגמר בנים 16 מרכז א' רמה 1 17 - 24 24/03/2021 16:00

אושרי ארבוב

-

עמית כרמי

3-6 2-6
נגמר בנים 16 מרכז א' רמה 1 17 - 24 24/03/2021 16:00

טים סקליאר

-

עידו משה

1-6 1-6
נגמר בנים 16 מרכז א' רמה 1 17 - 24 24/03/2021 16:00 St

עידו מוזס

-

תומר ימיני

3-6 2-6


 

 

 

נגמר בנים 16 מרכז א' רמה 1 17 - 24 22/03/2021 09:11

עדי שחורי

-

עידו מוזס

6-0 6-0
נגמר בנים 16 מרכז א' רמה 1 17 - 24 22/03/2021 16:54

אילאי צדקיהו

-

זיו דולב

2-6 0-6
נגמר בנים 16 מרכז א' רמה 1 17 - 24 22/03/2021 16:54

מגד נסים נסים נסים גרה

-

טים סקליאר

6-4 6-3
נגמר בנים 16 מרכז א' רמה 1 17 - 24 22/03/2021 16:56

אושרי ארבוב

-

דימנטוב עמית

6-7 4-6


 

 

 

נגמר בנים 16 מרכז א' רמה 1 3 - 4 27/03/2021 11:51

דורון כהן

-

איתמר לובוביקוב

7-5 6-3


 

 

 

נגמר בנים 16 מרכז א' רמה 1 1 - 2 27/03/2021 11:51

עידו שלאין

-

אנטון אזרוב

6-4 6-3


 

 

 

נגמר בנים 16 מרכז א' רמה 1 17 - 20 24/03/2021 16:00

אילאי צדקיהו

-

עידו מוזס

1-6 4-6
נגמר בנים 16 מרכז א' רמה 1 17 - 20 24/03/2021 16:00

אושרי ארבוב

-

טים סקליאר

6-3 6-1


 

 

 

נגמר בנים 16 מרכז א' רמה 1 17 - 18 27/03/2021 11:52

אילאי צדקיהו

-

טים סקליאר

2-6 1-6