הדפס

אזורית פסח 2021 / בנים 16 מרכז ב' - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

נגמר מכבי צעירי הרצליה בנים 16 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 19/03/2021 09:00

ליאור קנדה

-

בן דוד אריאל

6-1 6-3
נגמר מכבי צעירי הרצליה בנים 16 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 19/03/2021 09:00

נדב שירי

-

עידו סגלוביץ

1-6 3-6
נגמר מכבי צעירי הרצליה בנים 16 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 19/03/2021 09:00

שי סרפתי

-

עומר אהרוני

6-0 6-0
בהמתנה מכבי צעירי הרצליה בנים 16 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 19/03/2021 09:00

הילל טוביה

-

--

נגמר מכבי צעירי הרצליה בנים 16 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 19/03/2021 09:00

אוהד זיגלמן

-

עמית לוי

6-1 6-1
נגמר מכבי צעירי הרצליה בנים 16 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 19/03/2021 09:00

טל סיגלר

-

גיא שלום

6-2 6-3
נגמר מכבי צעירי הרצליה בנים 16 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 19/03/2021 09:00

ירדן בן טובים

-

אוהד ריס

6-2 6-4
נגמר מכבי צעירי הרצליה בנים 16 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 19/03/2021 10:30

יוני בן נון

-

רועי שטרנברג

6-2 4-6 6-10
נגמר מכבי צעירי הרצליה בנים 16 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 19/03/2021 10:30

נועם צ'למינסקי

-

אופק רוטשילד

0-6 1-6
נגמר מכבי צעירי הרצליה בנים 16 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 19/03/2021 10:30

עילאי שמעוני

-

יונתן נוימן

6-0 6-0
נגמר מכבי צעירי הרצליה בנים 16 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 19/03/2021 12:00

אדם גרינברג

-

רון קזקביץ

6-2 6-4
נגמר מכבי צעירי הרצליה בנים 16 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 19/03/2021 12:00

כריסטיאן טנוס

-

רועי לואיס לואיס צפר

1-6 1-6
נגמר מכבי צעירי הרצליה בנים 16 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 21/03/2021 09:00

איתי דאדי

-

רותם ענתבי

6-0 6-1
נגמר מכבי צעירי הרצליה בנים 16 מרכז ב' רמה 1 1 - 32 21/03/2021 09:00

דורון שוקרון

-

איתי פישל

6-0 6-2


 

 

 

בהמתנה מכבי צעירי הרצליה בנים 16 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 עדיין לא נקבע

Loser

-

עילאי שמעוני


 

 

 

נגמר מכבי צעירי הרצליה בנים 16 מרכז ב' רמה 1 1 - 16 19/03/2021 12:00

בן דוד אריאל

-

אוהד ריס

3-6 4-6
נגמר מכבי צעירי הרצליה בנים 16 מרכז ב' רמה 1 1 - 16 19/03/2021 12:00

עמית לוי

-

גיא שלום

1-6 1-6


 

 

 

נגמר מכבי צעירי הרצליה בנים 16 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 עדיין לא נקבע

ליאור קנדה

-

ירדן בן טובים

5-7 1-6
נגמר מכבי צעירי הרצליה בנים 16 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 19/03/2021 13:30

אוהד זיגלמן

-

טל סיגלר

3-6 2-6


 

 

 

נגמר מכבי צעירי הרצליה בנים 16 מרכז ב' רמה 1 1 - 16 19/03/2021 13:30

אורי שמיר

-

יונתן נוימן

0-6 1-6
נגמר מכבי צעירי הרצליה בנים 16 מרכז ב' רמה 1 1 - 16 19/03/2021 13:30

איתמר בנימין

-

נועם צ'למינסקי

0-6 1-6
נגמר מכבי צעירי הרצליה בנים 16 מרכז ב' רמה 1 1 - 16 19/03/2021 13:30

הילל טוביה

-

יוני בן נון

2-6 0-6


 

 

 

נגמר מכבי צעירי הרצליה בנים 16 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 19/03/2021 14:00

שי סרפתי

-

רועי לואיס לואיס צפר

6-0 6-0


 

 

 

נגמר מכבי צעירי הרצליה בנים 16 מרכז ב' רמה 1 1 - 16 21/03/2021 09:00

עומר אהרוני

-

כריסטיאן טנוס

2-6 1-6


 

 

 

בהמתנה מכבי צעירי הרצליה בנים 16 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 עדיין לא נקבע

Loser

-

אופק רוטשילד

נגמר מכבי צעירי הרצליה בנים 16 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 עדיין לא נקבע NB

עידו סגלוביץ

-

דורון שוקרון

1-6 1-6
בהמתנה מכבי צעירי הרצליה בנים 16 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 עדיין לא נקבע

Loser

-

רועי שטרנברג

נגמר מכבי צעירי הרצליה בנים 16 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 עדיין לא נקבע

אדם גרינברג

-

איתי דאדי

2-6 2-6


 

 

 

נגמר מכבי צעירי הרצליה בנים 16 מרכז ב' רמה 1 1 - 16 עדיין לא נקבע

נדב שירי

-

איתי פישל

2-6 2-6
נגמר מכבי צעירי הרצליה בנים 16 מרכז ב' רמה 1 1 - 16 21/03/2021 12:00

רון קזקביץ

-

רותם ענתבי

6-0 6-1


 

 

 

נגמר בנים 16 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 19/03/2021 14:00

עילאי שמעוני

-

נועם צ'למינסקי

6-0 6-0


 

 

 

נגמר בנים 16 מרכז ב' רמה 1 1 - 8 עדיין לא נקבע

איתמר בנימין

-

עמית לוי

6-7 6-2 11-9
נגמר בנים 16 מרכז ב' רמה 1 1 - 8 עדיין לא נקבע

בן דוד אריאל

-

הילל טוביה

0-6 6-4 5-10


 

 

 

נגמר בנים 16 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 עדיין לא נקבע

אופק רוטשילד

-

יונתן נוימן

6-1 6-3
נגמר בנים 16 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 עדיין לא נקבע FB

יוני בן נון

-

רועי לואיס לואיס צפר

6-1 4-6 10-7
נגמר בנים 16 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 עדיין לא נקבע

כריסטיאן טנוס

-

רועי שטרנברג

1-6 1-6
נגמר בנים 16 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 עדיין לא נקבע St

ליאור קנדה

-

איתי פישל

0-6 0-6
נגמר בנים 16 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 עדיין לא נקבע St

עידו סגלוביץ

-

אוהד ריס

3-6 4-6
נגמר בנים 16 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 עדיין לא נקבע St

רון קזקביץ

-

אוהד זיגלמן

2-6 3-6
נגמר בנים 16 מרכז ב' רמה 1 17 - 32 עדיין לא נקבע St

גיא שלום

-

אדם גרינברג

6-7 1-6


 

 

 

נגמר בנים 16 מרכז ב' רמה 1 1 - 8 עדיין לא נקבע

אורי שמיר

-

רותם ענתבי

6-1 6-2
נגמר בנים 16 מרכז ב' רמה 1 1 - 8 עדיין לא נקבע

נדב שירי

-

עומר אהרוני

4-6 1-6


 

 

 

נגמר בנים 16 מרכז ב' רמה 1 17 - 24 עדיין לא נקבע FB

נועם צ'למינסקי

-

גיא שלום

6-0 6-0
נגמר בנים 16 מרכז ב' רמה 1 17 - 24 עדיין לא נקבע

יונתן נוימן

-

רון קזקביץ

6-1 6-1
נגמר בנים 16 מרכז ב' רמה 1 17 - 24 עדיין לא נקבע NB

עידו סגלוביץ

-

רועי לואיס לואיס צפר

2-6 6-7
נגמר בנים 16 מרכז ב' רמה 1 17 - 24 עדיין לא נקבע

ליאור קנדה

-

כריסטיאן טנוס

5-7 6-1 10-8


 

 

 

נגמר בנים 16 מרכז ב' רמה 1 1 - 4 עדיין לא נקבע

רותם ענתבי

-

נדב שירי

6-2 7-5
נגמר בנים 16 מרכז ב' רמה 1 1 - 4 עדיין לא נקבע St

עמית לוי

-

בן דוד אריאל

7-5 5-7 10-12


 

 

 

נגמר בנים 16 מרכז ב' רמה 1 17 - 24 עדיין לא נקבע St

רון קזקביץ

-

הילל טוביה

0-6 0-6
נגמר בנים 16 מרכז ב' רמה 1 17 - 24 עדיין לא נקבע St

גיא שלום

-

עומר אהרוני

6-3 3-6 4-10
נגמר בנים 16 מרכז ב' רמה 1 17 - 24 עדיין לא נקבע St

אורי שמיר

-

עידו סגלוביץ

0-6 2-6
נגמר בנים 16 מרכז ב' רמה 1 17 - 24 עדיין לא נקבע FB

איתמר בנימין

-

כריסטיאן טנוס

2-6 2-6


 

 

 

נגמר בנים 16 מרכז ב' רמה 1 3 - 4 עדיין לא נקבע St

רותם ענתבי

-

בן דוד אריאל

0-6 0-6


 

 

 

נגמר בנים 16 מרכז ב' רמה 1 1 - 2 עדיין לא נקבע St

נדב שירי

-

עמית לוי

5-7 3-6


 

 

 

נגמר בנים 16 מרכז ב' רמה 1 17 - 20 עדיין לא נקבע

גיא שלום

-

אורי שמיר

6-1 6-0
נגמר בנים 16 מרכז ב' רמה 1 17 - 20 עדיין לא נקבע

רון קזקביץ

-

איתמר בנימין

6-7 3-6


 

 

 

נגמר בנים 16 מרכז ב' רמה 1 17 - 18 עדיין לא נקבע St

אורי שמיר

-

רון קזקביץ

4-6 5-7