הדפס

ארצית פסח 2021 / בנים 12 מוקדמות - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

Stage 1 (64 - 1)

נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות פסח 1 - 64 12/03/2021 13:00

מיכאל סברוב

-

יונתן פייגובוים

2-6 2-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות פסח 1 - 64 12/03/2021 13:00 FB

יונתן הורביץ

-

אריאל מויאל

6-1 6-0
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות פסח 1 - 64 12/03/2021 13:00

אנטוני אורן

-

רון אשכנזי

3-6 1-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות פסח 1 - 64 12/03/2021 13:00

מארק פרטמן

-

סקאי רג'יניאנו

6-0 6-2
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות פסח 1 - 64 12/03/2021 13:00

יאיר דיין

-

noam betsalel

4-6 0-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות פסח 1 - 64 12/03/2021 13:00 FB

אורי אקשטיין

-

איתמר רונן

6-2 6-2
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות פסח 1 - 64 12/03/2021 13:00 FB

איתי רופ

-

מיקי זלצמן

6-4 1-6 7-10
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות פסח 1 - 64 12/03/2021 13:00

שי לפידות

-

עילי נועם

4-6 3-4 Ret
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות פסח 1 - 64 12/03/2021 13:00

תם נרדיני

-

איתמר שניידר

6-1 6-0
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות פסח 1 - 64 12/03/2021 13:00

איתמר אוחנה

-

אורי לוגסי

6-2 6-2
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות פסח 1 - 64 12/03/2021 13:00

עמית חיימי

-

איתמר סמוכיאן

1-6 1-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות פסח 1 - 64 12/03/2021 13:00

אריאל אלישע

-

מיכאל גושצ'ין

6-3 4-6 8-10
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות פסח 1 - 64 12/03/2021 13:00

עידו שליסר

-

בן דוד דוד אלקיים

7-6(8) 6-3
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות פסח 1 - 64 12/03/2021 13:00

יונתן ג׳אן

-

נדב קראוס

1-6 0-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות פסח 1 - 64 12/03/2021 13:00 FB

אדם מוסקוביץ

-

ליהוא בן פרץ

7-6(9) 4-6 10-5
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות פסח 1 - 64 12/03/2021 13:00

נועם שויער

-

רפאל אדם גזית

4-6 5-7
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות פסח 1 - 64 12/03/2021 14:00 NB

רום מלכה

-

רון נדיון

0-6 0-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות פסח 1 - 64 12/03/2021 14:00 NB

איתי הרשקוביץ

-

תומר משעולי

3-6 6-3 4-10
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות פסח 1 - 64 12/03/2021 14:00 NB

אורי דן

-

עומר פרלמן

1-6 1-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות פסח 1 - 64 12/03/2021 14:00 NB

איתמר פורטל

-

יונתן ברלס

4-6 1-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות פסח 1 - 64 12/03/2021 14:00 NB

נתנאל מרדכי מרדכי מרדכי רוזן

-

נדב בן משה

6-0 6-0
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות פסח 1 - 64 12/03/2021 14:00 NB

נדב יגל

-

מיכאל לוי וייס

6-0 6-1
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות פסח 1 - 64 12/03/2021 14:00 NB

עומרי ורדי

-

יהונתן שחק

6-2 6-2
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות פסח 1 - 64 12/03/2021 14:00 NB

בן מלכה

-

איתי טריסטר

3-6 1-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות פסח 1 - 64 12/03/2021 14:30 NB

אביב רוב

-

עומר ענב

0-6 0-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות פסח 1 - 64 12/03/2021 14:30 NB

קדם קבסו

-

זייה איסמאילוב

6-0 6-0
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות פסח 1 - 64 12/03/2021 14:30 NB

נעם גיל

-

דניאל מולר

3-6 1-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות פסח 1 - 64 12/03/2021 14:30 NB

כפיר נייער

-

רועי שויער

6-1 6-4
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות פסח 1 - 64 12/03/2021 15:30 NB

אורי סטרטינר

-

אסף שטיינברג

6-0 6-1
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות פסח 1 - 64 12/03/2021 15:30 NB

איתי שוורץ

-

רן אידלמן

4-6 0-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות פסח 1 - 64 12/03/2021 15:30 NB

דניאל הרמתי

-

ליאור שטרית

1-6 1-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות פסח 1 - 64 12/03/2021 15:30 NB

רוני פוגל

-

אורי בן ארי

4-6 1-6

Stage 2 (32 - 1)

נגמר בנים 12 מוקדמות פסח 1 - 32 13/03/2021 10:00 St

מיכאל סברוב

-

נועם שויער

1-6 0-6
נגמר בנים 12 מוקדמות פסח 1 - 32 13/03/2021 10:00

רום מלכה

-

בן מלכה

1-6 6-3 10-12
נגמר בנים 12 מוקדמות פסח 1 - 32 13/03/2021 10:00

אנטוני אורן

-

יונתן ג׳אן

5-7 1-6
נגמר בנים 12 מוקדמות פסח 1 - 32 13/03/2021 10:00

סקאי רג'יניאנו

-

בן דוד דוד אלקיים

0-6 0-6
נגמר בנים 12 מוקדמות פסח 1 - 32 13/03/2021 10:00

יאיר דיין

-

אריאל אלישע

1-6 0-6
נגמר בנים 12 מוקדמות פסח 1 - 32 13/03/2021 10:00

איתמר רונן

-

עמית חיימי

4-6 6-1 10-7
נגמר בנים 12 מוקדמות פסח 1 - 32 13/03/2021 10:00

שי לפידות

-

איתמר שניידר

6-3 6-3
נגמר בנים 12 מוקדמות פסח 1 - 32 13/03/2021 10:30

אסף שטיינברג

-

רוני פוגל

4-6 2-6
נגמר בנים 12 מוקדמות פסח 1 - 32 13/03/2021 10:30

איתי הרשקוביץ

-

יהונתן שחק

6-2 6-3
נגמר בנים 12 מוקדמות פסח 1 - 32 13/03/2021 10:30

אביב רוב

-

רועי שויער

6-3 6-2
נגמר בנים 12 מוקדמות פסח 1 - 32 13/03/2021 10:30

זייה איסמאילוב

-

נעם גיל

6-3 6-1
נגמר בנים 12 מוקדמות פסח 1 - 32 13/03/2021 10:30

אורי דן

-

מיכאל לוי וייס

1-6 1-6
נגמר בנים 12 מוקדמות פסח 1 - 32 13/03/2021 10:30

איתמר פורטל

-

נדב בן משה

4-6 1-6
נגמר בנים 12 מוקדמות פסח 1 - 32 13/03/2021 10:30

איתי שוורץ

-

דניאל הרמתי

1-6 0-6
נגמר בנים 12 מוקדמות פסח 1 - 32 14/03/2021 13:00

אריאל מויאל

-

ליהוא בן פרץ

6-3 4-6 4-10
נגמר בנים 12 מוקדמות פסח 1 - 32 14/03/2021 13:00

איתי רופ

-

אורי לוגסי

0-6 1-6

Stage 3 (16 - 1)

נגמר בנים 12 מוקדמות פסח 1 - 16 13/03/2021 16:00

מיכאל סברוב

-

איתמר שניידר

2-6 6-1 17-15
נגמר בנים 12 מוקדמות פסח 1 - 16 13/03/2021 16:07

סקאי רג'יניאנו

-

יאיר דיין

3-6 0-6
נגמר בנים 12 מוקדמות פסח 1 - 16 13/03/2021 16:08

רום מלכה

-

איתמר פורטל

6-2 6-0
נגמר בנים 12 מוקדמות פסח 1 - 16 13/03/2021 16:08

יהונתן שחק

-

אורי דן

6-4 6-0
נגמר בנים 12 מוקדמות פסח 1 - 16 13/03/2021 16:09

אסף שטיינברג

-

איתי שוורץ

4-6 4-6
נגמר בנים 12 מוקדמות פסח 1 - 16 13/03/2021 16:14

אנטוני אורן

-

עמית חיימי

2-6 7-5 5-10
נגמר בנים 12 מוקדמות פסח 1 - 16 13/03/2021 16:32

רועי שויער

-

נעם גיל

6-0 7-6(2)
נגמר בנים 12 מוקדמות פסח 1 - 16 14/03/2021 16:47

אריאל מויאל

-

איתי רופ

6-0 6-3

Stage 4 (8 - 1)

Stage 5 (4 - 1)

Stage 6 (2 - 1)