הדפס

ארצית פסח 2021 / בנים 14 מוקדמות - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

Stage 1 (64 - 1)

נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנים 14 מוקדמות פסח 1 - 64 12/03/2021 13:00 NB

בני רוז'נסקי

-

איתמר רחבי

2-6 3-6
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנים 14 מוקדמות פסח 1 - 64 12/03/2021 13:00 NB

עופרי ליברשטיין

-

עדי ווגנר ארב

3-6 3-6
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנים 14 מוקדמות פסח 1 - 64 12/03/2021 13:00 NB

אורי טנא

-

יהלי כהן

2-6 2-6
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנים 14 מוקדמות פסח 1 - 64 12/03/2021 13:00 NB

ארנון הגלילי

-

עומר כהנר

6-2 6-0
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנים 14 מוקדמות פסח 1 - 64 12/03/2021 13:00 NB

אביתר אוחנה

-

מעין פורמן

Walkover
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנים 14 מוקדמות פסח 1 - 64 12/03/2021 13:00 NB

עילי שורץ

-

עומר שמיאן

6-2 6-1
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנים 14 מוקדמות פסח 1 - 64 12/03/2021 13:00 NB

שחר צוקרמן

-

גילעד בלנקנשטיין

6-4 6-2
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנים 14 מוקדמות פסח 1 - 64 12/03/2021 13:00 NB

נועם חמרה

-

יובל לב

5-7 6-4 3-10
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנים 14 מוקדמות פסח 1 - 64 12/03/2021 13:00 NB

ורדי עידו

-

חגי שליסר

6-0 7-5
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנים 14 מוקדמות פסח 1 - 64 12/03/2021 13:00 NB

מימון ירין

-

יונתן שפייזמן

7-5 6-1
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנים 14 מוקדמות פסח 1 - 64 12/03/2021 13:00 NB

עילי שטרייכמן

-

ויזל יונתן

6-4 6-3
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנים 14 מוקדמות פסח 1 - 64 12/03/2021 13:00 NB

דניאל הרצנו

-

גיא עמיר

1-6 6-1 9-11
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנים 14 מוקדמות פסח 1 - 64 12/03/2021 14:00 NB

ויצמן עומר

-

לואי רוט

Walkover
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנים 14 מוקדמות פסח 1 - 64 12/03/2021 14:00 NB

הראל תרשיש

-

רועי שני

2-6 2-6
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנים 14 מוקדמות פסח 1 - 64 12/03/2021 14:00 NB

דוד מדו

-

עידו אבישר

6-2 6-4
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנים 14 מוקדמות פסח 1 - 64 12/03/2021 14:00 NB

דן גולדמן

-

יונתן חמד

6-0 6-1
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנים 14 מוקדמות פסח 1 - 64 12/03/2021 14:30 NB

אוריאן מזרחי

-

יאיר כהן

1-6 2-6
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנים 14 מוקדמות פסח 1 - 64 12/03/2021 14:30 NB

עילי שיטרית

-

הילל דקל

Walkover
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנים 14 מוקדמות פסח 1 - 64 12/03/2021 14:30 NB

עדי פיימן

-

רון בורטניק

Walkover
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנים 14 מוקדמות פסח 1 - 64 12/03/2021 14:30 NB

ליהוא שכט

-

נתן שאולוב

1-6 4-6
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנים 14 מוקדמות פסח 1 - 64 12/03/2021 14:30 NB

ברונפמן אייל

-

איתן בועז בועז בועז רוי

6-1 6-3
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנים 14 מוקדמות פסח 1 - 64 12/03/2021 14:30 NB

ליר בר נחום

-

אור רבי

2-6 2-6
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנים 14 מוקדמות פסח 1 - 64 12/03/2021 14:30 NB

אצלאן אריאל

-

רוזינגר רון

4-6 4-6
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנים 14 מוקדמות פסח 1 - 64 12/03/2021 14:30 NB

רון ורד

-

איתי קילימניק

6-2 6-4
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנים 14 מוקדמות פסח 1 - 64 12/03/2021 15:00 NB

דביר אוסיפוב

-

עומר אשכל ברוק

6-4 6-1
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנים 14 מוקדמות פסח 1 - 64 12/03/2021 15:00 NB

איתמר פבלוביץ

-

נועם פוגלמן

Walkover
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנים 14 מוקדמות פסח 1 - 64 12/03/2021 15:00 NB

ליעד חסון

-

אלמוג גולדשמיד

0-6 0-6
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנים 14 מוקדמות פסח 1 - 64 12/03/2021 15:00 NB

תומר זרקו

-

שפירא יונתן

0-6 1-6
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנים 14 מוקדמות פסח 1 - 64 12/03/2021 15:00 NB

ים דרור

-

צור נמר

1-6 2-6
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנים 14 מוקדמות פסח 1 - 64 12/03/2021 15:00 NB

דור זוהר

-

סרבסטין שקד

6-2 6-2
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנים 14 מוקדמות פסח 1 - 64 12/03/2021 15:00 NB

אוהד כהן

-

תומר טיקטינסקי

4-6 6-3 4-10
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנים 14 מוקדמות פסח 1 - 64 12/03/2021 15:00 NB

יובל יוסף מגר

-

אורי איתן

Walkover

Stage 2 (32 - 1)

נגמר בנים 14 מוקדמות פסח 1 - 32 13/03/2021 12:30 NB

עומר אשכל ברוק

-

אורי איתן

3-6 2-6
נגמר בנים 14 מוקדמות פסח 1 - 32 13/03/2021 12:30 NB

אוריאן מזרחי

-

איתי קילימניק

0-6 1-6
נגמר בנים 14 מוקדמות פסח 1 - 32 13/03/2021 12:30 NB

ויצמן עומר

-

יונתן חמד

6-0 6-0
נגמר בנים 14 מוקדמות פסח 1 - 32 13/03/2021 12:30 NB

עילי שיטרית

-

אצלאן אריאל

1-6 3-6
נגמר בנים 14 מוקדמות פסח 1 - 32 13/03/2021 12:30 NB

איתמר פבלוביץ

-

אוהד כהן

4-6 3-6
נגמר בנים 14 מוקדמות פסח 1 - 32 13/03/2021 12:30 NB

הראל תרשיש

-

עידו אבישר

1-6 0-6
נגמר בנים 14 מוקדמות פסח 1 - 32 13/03/2021 12:30 NB

עופרי ליברשטיין

-

ויזל יונתן

3-6 0-6
נגמר בנים 14 מוקדמות פסח 1 - 32 13/03/2021 12:30 NB

ליעד חסון

-

סרבסטין שקד

4-6 6-3 5-10
נגמר בנים 14 מוקדמות פסח 1 - 32 13/03/2021 12:30 NB

רון בורטניק

-

ליר בר נחום

6-1 6-3
נגמר בנים 14 מוקדמות פסח 1 - 32 13/03/2021 12:30 NB

ליהוא שכט

-

איתן בועז בועז בועז רוי

2-6 1-6
נגמר בנים 14 מוקדמות פסח 1 - 32 13/03/2021 12:30 NB

תומר זרקו

-

ים דרור

6-3 5-7 10-7
נגמר בנים 14 מוקדמות פסח 1 - 32 13/03/2021 12:30 NB

עומר שמיאן

-

גילעד בלנקנשטיין

0-6 4-6
נגמר בנים 14 מוקדמות פסח 1 - 32 13/03/2021 13:00 NB

בני רוז'נסקי

-

דניאל הרצנו

2-6 1-6
נגמר בנים 14 מוקדמות פסח 1 - 32 13/03/2021 13:00 NB

אורי טנא

-

יונתן שפייזמן

3-6 1-6
נגמר בנים 14 מוקדמות פסח 1 - 32 14/03/2021 11:30

עומר כהנר

-

חגי שליסר

6-1 2-6 15-17
נגמר בנים 14 מוקדמות פסח 1 - 32 14/03/2021 11:30

אביתר אוחנה

-

נועם חמרה

2-6 0-6

Stage 3 (16 - 1)

נגמר בנים 14 מוקדמות פסח 1 - 16 14/03/2021 13:00 NB

בני רוז'נסקי

-

עומר שמיאן

7-6(3) 6-4
נגמר בנים 14 מוקדמות פסח 1 - 16 14/03/2021 13:00 NB

עומר אשכל ברוק

-

ים דרור

3-6 1-6
נגמר בנים 14 מוקדמות פסח 1 - 16 14/03/2021 13:00 NB

אוריאן מזרחי

-

ליהוא שכט

5-7 6-7(4)
נגמר בנים 14 מוקדמות פסח 1 - 16 14/03/2021 13:00 NB

יונתן חמד

-

אביתר אוחנה

6-3 6-2
נגמר בנים 14 מוקדמות פסח 1 - 16 14/03/2021 13:00 NB

עילי שיטרית

-

ליר בר נחום

4-6 2-6
נגמר בנים 14 מוקדמות פסח 1 - 16 14/03/2021 13:00 NB

איתמר פבלוביץ

-

ליעד חסון

6-3 6-0
נגמר בנים 14 מוקדמות פסח 1 - 16 14/03/2021 13:00 NB

הראל תרשיש

-

עומר כהנר

3-6 0-6
נגמר בנים 14 מוקדמות פסח 1 - 16 14/03/2021 13:00 NB

עופרי ליברשטיין

-

אורי טנא

6-1 4-6 9-11

Stage 4 (8 - 1)

Stage 5 (4 - 1)

Stage 6 (2 - 1)