הדפס

ארצית פסח 2021 / בנים 16 מוקדמות - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

Stage 1 (64 - 1)

נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 64 12/03/2021 12:00

איתמר בנימין

-

אריאל משולם

6-4 6-1
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 64 12/03/2021 12:00

גיא שלום

-

דורון כהן

6-3 6-4
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 64 12/03/2021 12:00

שי סרפתי

-

אוהד זיגלמן

1-6 1-6
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 64 12/03/2021 12:00

אילאי צדקיהו

-

אורצקי סטיבן

4-6 3-2 Ret
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 64 12/03/2021 12:00

עידו סגלוביץ

-

איתי פישל

6-3 6-4
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 64 12/03/2021 12:00

‫רז אמסלם‬‎

-

נרי קפלן

4-6 6-4 10-7
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 64 13/03/2021 10:00

אורי שמיר

-

רותם ענתבי

6-1 6-3
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 64 13/03/2021 10:00 FB

רום רגב

-

יונתן שגיב

6-1 6-1
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 64 13/03/2021 10:00

גור ליבל

-

נועם צ'למינסקי

0-6 0-6
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 64 13/03/2021 10:00

יהונתן מור חיים

-

יותם קרמני

6-2 6-0
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 64 13/03/2021 10:00

אורי סמדר

-

עילאי שמעוני

1-6 1-6
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 64 13/03/2021 10:00

אנטון אזרוב

-

סיני נחמני

6-2 6-1
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 64 13/03/2021 10:00 FB

אמיר פזי

-

טים סקליאר

7-6(5) 6-3
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 64 13/03/2021 10:00

רון גרנות

-

נבו גופר

3-6 6-0 10-5
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 64 13/03/2021 10:00

מקסים פדן

-

אופק סיון

4-6 6-3 10-7
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 64 13/03/2021 10:00 FB

עומר אהרוני

-

עומר מזור

1-6 2-6
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 64 13/03/2021 10:00

דימנטוב עמית

-

נדב שירי

6-0 6-4
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 64 13/03/2021 10:00

יואב צולר

-

גיא פוקס

6-2 6-4
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 64 13/03/2021 10:00

אדם גרינברג

-

עידו סום

7-5 6-4
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 64 13/03/2021 10:00

עידו מוזס

-

בן דוד אריאל

6-1 6-4
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 64 13/03/2021 10:00 FB

אוהד ריס

-

שחר עמית

6-1 6-0
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 64 13/03/2021 10:00

איתמר לובוביקוב

-

כריסטיאן טנוס

5-7 6-7(1)
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 64 13/03/2021 11:00 NB

ליאור קנדה

-

תומר כהן

6-0 6-1
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 64 13/03/2021 11:00 NB

הילל טוביה

-

עמית כרמי

0-6 1-6
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 64 13/03/2021 11:00 NB

גיא מוריאן

-

גל קורן

2-6 5-7
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 64 13/03/2021 11:00 NB

מעיין לוטן

-

עידו שלאין

0-6 5-7
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 64 13/03/2021 11:00 NB

גדג' בארי

-

אלעד כהן

1-6 6-2 6-10
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 64 13/03/2021 11:00 NB

רון קזקביץ

-

יגל בן ישראל

6-0 6-3
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 64 13/03/2021 11:00 NB

דניל בלינוב

-

קליין איתי

1-6 2-6
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 64 13/03/2021 11:00 NB

חסדן ניר

-

אושרי ארבוב

3-6 4-6
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 64 13/03/2021 11:30 NB

עמית לוי

-

איתי כהן

6-3 6-3
נגמר מרכז הטניס רמת השרון בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 64 13/03/2021 11:30 NB

תומר ימיני

-

עמרי וייס

6-4 6-3

Stage 2 (32 - 1)

נגמר בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 32 12/03/2021 00:00 AR

אריאל משולם

-

נרי קפלן

1-6 4-6
נגמר בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 32 12/03/2021 00:00 AR

דורון כהן

-

איתי פישל

6-3 6-2
נגמר בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 32 12/03/2021 00:00 AR

שי סרפתי

-

אילאי צדקיהו

3-6 1-6
נגמר בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 32 13/03/2021 00:00 AR

רותם ענתבי

-

איתמר לובוביקוב

2-6 5-7
נגמר בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 32 13/03/2021 00:00 AR

איתי כהן

-

עמרי וייס

0-6 0-6
נגמר בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 32 13/03/2021 00:00 AR

יונתן שגיב

-

שחר עמית

6-0 6-0
נגמר בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 32 13/03/2021 00:00 AR

גור ליבל

-

בן דוד אריאל

6-7(5) 2-6
נגמר בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 32 13/03/2021 00:00 AR

תומר כהן

-

חסדן ניר

3-6 4-6
נגמר בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 32 13/03/2021 00:00 AR

הילל טוביה

-

דניל בלינוב

6-1 6-2
נגמר בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 32 13/03/2021 00:00 AR

יותם קרמני

-

עידו סום

1-6 0-6
נגמר בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 32 13/03/2021 00:00 AR

אורי סמדר

-

גיא פוקס

2-6 2-6
נגמר בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 32 13/03/2021 00:00 AR

גיא מוריאן

-

יגל בן ישראל

6-0 6-2
נגמר בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 32 13/03/2021 00:00 AR

מעיין לוטן

-

גדג' בארי

4-6 4-6
נגמר בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 32 13/03/2021 00:00 AR

סיני נחמני

-

נדב שירי

2-6 2-6
נגמר בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 32 13/03/2021 00:00 AR

טים סקליאר

-

עומר אהרוני

6-4 Ret
נגמר בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 32 13/03/2021 00:00 AR

נבו גופר

-

אופק סיון

7-6(5) 6-2

Stage 3 (16 - 1)

נגמר בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 16 14/03/2021 12:00

רותם ענתבי

-

אופק סיון

4-6 6-3 10-3
נגמר בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 16 14/03/2021 12:00

איתי כהן

-

שי סרפתי

1-6 4-6
נגמר בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 16 14/03/2021 12:00

אריאל משולם

-

איתי פישל

2-6 0-6
נגמר בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 16 14/03/2021 12:00

שחר עמית

-

עומר אהרוני

2-6 0-6
נגמר בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 16 14/03/2021 12:00

גור ליבל

-

סיני נחמני

3-6 2-6
נגמר בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 16 14/03/2021 12:00

תומר כהן

-

מעיין לוטן

1-6 0-6
נגמר בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 16 14/03/2021 12:00

דניל בלינוב

-

יגל בן ישראל

1-6 3-6
נגמר בנים 16 מוקדמות פסח 1 - 16 14/03/2021 12:00

יותם קרמני

-

אורי סמדר

6-2 6-2

Stage 4 (8 - 1)

Stage 5 (4 - 1)

Stage 6 (2 - 1)