הדפס

אזורית פסח 2021 / בנים 12 מרכז ב' רמה 2 - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

נגמר ק.ק כפר סבא בנים 12 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 19/03/2021 09:15

עמית אנגלהרד

-

ניר בר אור

2-6 1-6
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 12 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 19/03/2021 09:15

מייק סטולר

-

בנגי חנצ׳ינסקי

6-0 6-0
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 12 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 19/03/2021 09:15

עידו אסולין

-

פלג פוליטי

1-6 1-6
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 12 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 19/03/2021 09:15

נועם רביבו

-

רון סוחוביצקי

0-6 0-6
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 12 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 19/03/2021 09:15

מישה ליטבינצ'וק

-

רפאל דוד

6-0 6-0
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 12 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 19/03/2021 09:15

מתן דה בר

-

איתי גליק

1-6 0-6
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 12 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 19/03/2021 09:15

נועם ברקן

-

שי לפידות

4-6 6-4 11-9
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 12 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 19/03/2021 11:00

עומרי ברוש

-

עידו איסרוביץ

3-6 0-6
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 12 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 19/03/2021 11:00

מעיין רון

-

נועם דוידי

6-2 7-5
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 12 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 19/03/2021 11:00

מיכאל לוי וייס

-

אהרון אפלשטיין

0-6 0-6
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 12 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 19/03/2021 11:00

עומר שטינברג

-

עמרי רן

6-3 1-6 10-12
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 12 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 19/03/2021 11:00

אופיר פריוה

-

רון גנדלסמן

6-3 7-5
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 12 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 19/03/2021 11:00

אורי טיגמן

-

דוד הרץ

1-6 0-6
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 12 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 19/03/2021 11:00

יאיר דניאל

-

מאור רוזנמן

6-2 6-0
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 12 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 19/03/2021 11:00

ליאם ליפשיץ

-

אורי פיאלה

6-2 6-2


 

 

 

נגמר ק.ק כפר סבא בנים 12 מרכז ב' רמה 2 1 - 16 19/03/2021 12:15

עמית אנגלהרד

-

מתן דה בר

6-2 6-0
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 12 מרכז ב' רמה 2 1 - 16 19/03/2021 12:15

בנגי חנצ׳ינסקי

-

רפאל דוד

6-7 6-7
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 12 מרכז ב' רמה 2 1 - 16 19/03/2021 12:15

עידו אסולין

-

נועם רביבו

3-6 1-6
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 12 מרכז ב' רמה 2 1 - 16 19/03/2021 12:30

יונתן נתיב

-

שי לפידות

0-6 0-6


 

 

 

בהמתנה ק.ק כפר סבא בנים 12 מרכז ב' רמה 2 17 - 32 19/03/2021 14:00

Loser

-

נועם ברקן


 

 

 

נגמר ק.ק כפר סבא בנים 12 מרכז ב' רמה 2 1 - 16 19/03/2021 14:00

עומרי ברוש

-

אורי פיאלה

6-0 6-3
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 12 מרכז ב' רמה 2 1 - 16 19/03/2021 14:00

נועם דוידי

-

מאור רוזנמן

1-6 0-6
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 12 מרכז ב' רמה 2 1 - 16 19/03/2021 14:00

מיכאל לוי וייס

-

אורי טיגמן

6-3 7-6
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 12 מרכז ב' רמה 2 1 - 16 19/03/2021 14:00

עומר שטינברג

-

רון גנדלסמן

6-1 6-2


 

 

 

נגמר ק.ק כפר סבא בנים 12 מרכז ב' רמה 2 17 - 32 22/03/2021 14:30

עידו איסרוביץ

-

ליאם ליפשיץ

6-0 6-0
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 12 מרכז ב' רמה 2 17 - 32 22/03/2021 14:30

מעיין רון

-

יאיר דניאל

2-6 1-6
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 12 מרכז ב' רמה 2 17 - 32 22/03/2021 14:30

ניר בר אור

-

איתי גליק

2-6 4-6
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 12 מרכז ב' רמה 2 17 - 32 22/03/2021 14:30

מייק סטולר

-

מישה ליטבינצ'וק

0-6 0-6
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 12 מרכז ב' רמה 2 17 - 32 22/03/2021 14:30

אהרון אפלשטיין

-

דוד הרץ

6-0 6-0
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 12 מרכז ב' רמה 2 17 - 32 22/03/2021 14:30

עמרי רן

-

אופיר פריוה

6-0 6-0
נגמר ק.ק כפר סבא בנים 12 מרכז ב' רמה 2 17 - 32 22/03/2021 14:30

פלג פוליטי

-

רון סוחוביצקי

0-6 0-6


 

 

 

נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 2 1 - 8 21/03/2021 14:45

יונתן נתיב

-

עידו אסולין

6-2 6-4
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 2 1 - 8 21/03/2021 14:45

אורי פיאלה

-

רון גנדלסמן

6-7 0-6
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 2 1 - 8 21/03/2021 14:45

נועם דוידי

-

אורי טיגמן

7-5 7-5
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 2 1 - 8 21/03/2021 14:45

מתן דה בר

-

בנגי חנצ׳ינסקי

6-0 6-0


 

 

 

נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 2 17 - 32 23/03/2021 13:00

נועם ברקן

-

עומרי ברוש

2-6 4-6
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 2 17 - 32 23/03/2021 13:00

ניר בר אור

-

מאור רוזנמן

6-0 6-0
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 2 17 - 32 23/03/2021 13:00

מיכאל לוי וייס

-

מייק סטולר

6-3 6-2
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 2 17 - 32 23/03/2021 13:00

עומר שטינברג

-

פלג פוליטי

6-0 6-0
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 2 17 - 32 23/03/2021 14:30

ליאם ליפשיץ

-

שי לפידות

0-6 0-6
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 2 17 - 32 23/03/2021 14:30

מעיין רון

-

עמית אנגלהרד

7-6 6-7 3-10
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 2 17 - 32 23/03/2021 14:30

רפאל דוד

-

דוד הרץ

0-6 0-6
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 2 17 - 32 23/03/2021 14:30

נועם רביבו

-

אופיר פריוה

4-6 0-6


 

 

 

נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 2 1 - 4 23/03/2021 13:00

עידו אסולין

-

בנגי חנצ׳ינסקי

0-6 0-6
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 2 1 - 4 23/03/2021 13:00

אורי פיאלה

-

אורי טיגמן

7-5 6-3


 

 

 

נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 2 17 - 24 23/03/2021 15:30

נועם ברקן

-

פלג פוליטי

0-6 1-6
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 2 17 - 24 23/03/2021 15:30

מאור רוזנמן

-

מייק סטולר

6-1 6-0
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 2 17 - 24 23/03/2021 16:30

ליאם ליפשיץ

-

נועם רביבו

2-6 1-6
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 2 17 - 24 23/03/2021 16:30

מעיין רון

-

רפאל דוד

0-6 0-6


 

 

 

נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 2 3 - 4 24/03/2021 13:00

בנגי חנצ׳ינסקי

-

אורי פיאלה

6-0 6-0


 

 

 

נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 2 17 - 24 24/03/2021 13:00

נועם ברקן

-

מתן דה בר

0-6 0-6
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 2 17 - 24 24/03/2021 13:00

ליאם ליפשיץ

-

נועם דוידי

3-6 6-0 7-10
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 2 17 - 24 24/03/2021 13:00

רון גנדלסמן

-

מעיין רון

6-0 6-0
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 2 17 - 24 24/03/2021 13:00

יונתן נתיב

-

מייק סטולר

6-1 6-2


 

 

 

נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 2 1 - 2 24/03/2021 13:00

עידו אסולין

-

אורי טיגמן

6-2 6-0


 

 

 

נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 2 17 - 20 24/03/2021 15:00

ליאם ליפשיץ

-

מעיין רון

4-6 2-6
נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 2 17 - 20 25/03/2021 11:00

נועם ברקן

-

מייק סטולר

2-6 0-6


 

 

 

נגמר בנים 12 מרכז ב' רמה 2 17 - 18 26/03/2021 13:00

נועם ברקן

-

ליאם ליפשיץ

1-6 2-6