הדפס

אזורית פסח 2021 / בנים 14 מרכז ב' רמה 2 - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

נגמר בית ברל בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 19/03/2021 08:00

טל רוזנצויג

-

נעם שחר

6-4 4-6 10-7
נגמר בית ברל בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 19/03/2021 08:00

סיני בייגלמן

-

עידו שרון

2-6 6-3 12-10
נגמר בית ברל בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 19/03/2021 08:00

יונתן אלפנט

-

אורי גונן

6-0 6-0
נגמר בית ברל בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 19/03/2021 08:00

עידו שרווין

-

דניאל חבלובסקי-פרנקל

Walkover
נגמר בית ברל בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 19/03/2021 09:30

רום בראון

-

יונתן שמש

Ret
נגמר בית ברל בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 19/03/2021 09:30

רן שטרן

-

אדם קייזר

0-6 0-6
נגמר בית ברל בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 19/03/2021 09:30

איתן עזרן

-

יותם מיטל

4-6 6-4 7-10
נגמר בית ברל בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 19/03/2021 09:30

טל רוט חיות

-

ארד שמש

6-1 6-1
נגמר כפר סבא הירוקה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 19/03/2021 10:00

אלון ג’ורג׳י

-

יהונתן שחק

Walkover
נגמר כפר סבא הירוקה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 19/03/2021 10:00

אוניל אורמן

-

אופק נתן כרמי

6-7 2-6
נגמר כפר סבא הירוקה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 19/03/2021 10:00

עידו ברקוביץ

-

עילאי נורמטוב

3-6 2-6
נגמר כפר סבא הירוקה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 19/03/2021 10:00

עדן בר

-

אורי וייס

6-1 7-5
נגמר כפר סבא הירוקה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 19/03/2021 11:30

בן שוורץ

-

רון רעי

7-5 6-4
נגמר כפר סבא הירוקה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 19/03/2021 11:30

נועם קנר

-

אדם גלוזברג

1-6 5-7
נגמר כפר סבא הירוקה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 19/03/2021 11:30

לני חזן

-

הלל פפרברג

1-6 0-6
נגמר כפר סבא הירוקה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 32 19/03/2021 11:30

רום ימין

-

ים אורן

6-0 6-0


 

 

 

נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 17 - 32 19/03/2021 11:00

טל רוזנצויג

-

דניאל חבלובסקי-פרנקל

Walkover
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 17 - 32 19/03/2021 11:00

סיני בייגלמן

-

יונתן אלפנט

Walkover


 

 

 

נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 16 19/03/2021 11:00

עידו שרון

-

אורי גונן

6-0 6-0


 

 

 

נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 17 - 32 19/03/2021 12:30

רום בראון

-

טל רוט חיות

Walkover


 

 

 

נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 16 19/03/2021 12:30

נעם שחר

-

עידו שרווין

2-6 1-6
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 16 19/03/2021 12:30

יונתן שמש

-

ארד שמש

6-1 6-1


 

 

 

נגמר כפר סבא הירוקה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 17 - 32 19/03/2021 13:00

בן שוורץ

-

רום ימין

0-6 0-6
נגמר כפר סבא הירוקה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 17 - 32 19/03/2021 13:00

אלון ג’ורג׳י

-

עדן בר

6-0 6-0
נגמר כפר סבא הירוקה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 17 - 32 19/03/2021 13:00

אופק נתן כרמי

-

עילאי נורמטוב

6-2 6-1
נגמר כפר סבא הירוקה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 17 - 32 19/03/2021 13:00

אדם גלוזברג

-

הלל פפרברג

5-7 0-6


 

 

 

נגמר כפר סבא הירוקה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 16 19/03/2021 13:00

רון רעי

-

ים אורן

3-6 0-6
נגמר כפר סבא הירוקה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 16 19/03/2021 13:00

יהונתן שחק

-

אורי וייס

6-2 6-2
נגמר כפר סבא הירוקה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 16 19/03/2021 13:00

אוניל אורמן

-

עידו ברקוביץ

2-6 1-6
נגמר כפר סבא הירוקה בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 16 19/03/2021 13:00

נועם קנר

-

לני חזן

6-2 6-1
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 16 19/03/2021 13:30

רן שטרן

-

איתן עזרן

2-6 7-5 8-10


 

 

 

נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 17 - 32 19/03/2021 13:45

אדם קייזר

-

יותם מיטל

5-7 6-7(4)


 

 

 

נגמר בית ברל בנים 14 מרכז ב' רמה 2 17 - 32 21/03/2021 08:00

טל רוזנצויג

-

ים אורן

2-6 0-6
נגמר בית ברל בנים 14 מרכז ב' רמה 2 17 - 32 21/03/2021 08:00

טל רוט חיות

-

יהונתן שחק

7-5 1-6 9-11
נגמר בית ברל בנים 14 מרכז ב' רמה 2 17 - 32 21/03/2021 08:00

עידו ברקוביץ

-

אדם קייזר

0-6 5-7
נגמר בית ברל בנים 14 מרכז ב' רמה 2 17 - 32 21/03/2021 08:00

נועם קנר

-

סיני בייגלמן

3-6 0-6
נגמר בית ברל בנים 14 מרכז ב' רמה 2 17 - 32 21/03/2021 09:30

בן שוורץ

-

עידו שרווין

7-5 6-1
נגמר בית ברל בנים 14 מרכז ב' רמה 2 17 - 32 21/03/2021 09:30

עדן בר

-

יונתן שמש

2-6 1-6
נגמר בית ברל בנים 14 מרכז ב' רמה 2 17 - 32 21/03/2021 09:30

איתן עזרן

-

עילאי נורמטוב

6-0 6-3
נגמר בית ברל בנים 14 מרכז ב' רמה 2 17 - 32 21/03/2021 09:30

עידו שרון

-

אדם גלוזברג

6-3 3-6 7-10


 

 

 

נגמר בית ברל בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 8 21/03/2021 11:00

נעם שחר

-

אורי גונן

6-3 6-2
נגמר בית ברל בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 8 21/03/2021 11:00

ארד שמש

-

רן שטרן

3-6 2-6
נגמר בית ברל בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 8 21/03/2021 12:30

רון רעי

-

לני חזן

6-1 6-2
נגמר בית ברל בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 8 21/03/2021 12:30

אורי וייס

-

אוניל אורמן

1-6 2-6


 

 

 

נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 17 - 24 21/03/2021 12:30

טל רוזנצויג

-

נועם קנר

6-2 6-2
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 17 - 24 21/03/2021 13:30

עידו שרווין

-

עידו שרון

7-6 2-6 10-8
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 17 - 24 21/03/2021 13:30

עדן בר

-

עילאי נורמטוב

6-2 6-4
נגמר בנים 14 מרכז ב' רמה 2 17 - 24 21/03/2021 13:30

טל רוט חיות

-

עידו ברקוביץ

5-7 1-6


 

 

 

נגמר בית ברל בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 4 23/03/2021 11:00

אורי גונן

-

ארד שמש

6-2 6-2
נגמר בית ברל בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 4 23/03/2021 11:00

לני חזן

-

אורי וייס

2-6 5-7


 

 

 

נגמר בית ברל בנים 14 מרכז ב' רמה 2 17 - 24 23/03/2021 08:00

נועם קנר

-

רן שטרן

1-6 1-6
נגמר בית ברל בנים 14 מרכז ב' רמה 2 17 - 24 23/03/2021 08:00

עידו שרון

-

אוניל אורמן

6-4 2-6 7-10
נגמר בית ברל בנים 14 מרכז ב' רמה 2 17 - 24 23/03/2021 08:00

רון רעי

-

עילאי נורמטוב

Walkover
נגמר בית ברל בנים 14 מרכז ב' רמה 2 17 - 24 23/03/2021 08:00

נעם שחר

-

טל רוט חיות

Walkover


 

 

 

נגמר בית ברל בנים 14 מרכז ב' רמה 2 3 - 4 24/03/2021 08:00

אורי גונן

-

אורי וייס

3-6 2-6


 

 

 

נגמר בית ברל בנים 14 מרכז ב' רמה 2 1 - 2 24/03/2021 08:00

ארד שמש

-

לני חזן

7-6 6-2


 

 

 

נגמר בית ברל בנים 14 מרכז ב' רמה 2 17 - 20 23/03/2021 11:00

נועם קנר

-

טל רוט חיות

1-6 6-4 7-10
נגמר בית ברל בנים 14 מרכז ב' רמה 2 17 - 20 23/03/2021 11:00

עידו שרון

-

עילאי נורמטוב

6-1 6-2


 

 

 

נגמר בית ברל בנים 14 מרכז ב' רמה 2 17 - 18 24/03/2021 08:00

נועם קנר

-

עילאי נורמטוב

1-6 2-6