ארצית קיץ 1 ע"ש גליקשטיין 2021 / בנים 12 מוקדמות - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

Stage 1 (64 - 1)

נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 64 18/06/2021 13:00 FB

אורי טיגמן

-

נדב בן משה

0-6 0-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 64 18/06/2021 13:00 St

שי אהרון

-

דניאל מולר

1-6 4-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 64 18/06/2021 13:00 St

נועם דוידי

-

עומר שטינברג

0-6 0-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 64 18/06/2021 13:00 FB

ליאור שטרית

-

אורי קרן

6-0 6-0
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 64 18/06/2021 13:00 FB

איתי מזרחי

-

נדב קויפמן

6-2 6-4
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 64 18/06/2021 13:00 St

דניאל הרמתי

-

ליאם ליפשיץ

0-6 0-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 64 18/06/2021 13:00 St

נועם דיכטר

-

קדם קבסו

4-6 2-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 64 18/06/2021 13:00 St

עפרי פרחי

-

נועם שויער

6-3 6-1
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 64 18/06/2021 13:00 FB

מיקי זלצמן

-

ירדן גמליאל

6-2 6-0
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 64 18/06/2021 14:00 NB

בן דוד דוד אלקיים

-

איתמר אוחנה

6-0 6-0
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 64 18/06/2021 14:00 NB

noam betsalel

-

עומר ענב

6-0 6-0
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 64 18/06/2021 14:30 NB

רון נדיון

-

נדב קראוס

3-6 4-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 64 18/06/2021 14:30 NB

איתי שפנר

-

מורן סבן

6-3 6-2
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 64 18/06/2021 14:30 NB

מיכאל לוי וייס

-

רועי שויער

6-7 6-1 10-5

Stage 2 (32 - 1)

נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 32 18/06/2021 13:00 St

איתמר רונן

-

אדם נתנאל שנער

0-6 0-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 32 18/06/2021 14:30 AR

איתמר פורטל

-

נועם דיכטר

0-6 1-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 32 18/06/2021 14:30 AR

עידו שליסר

-

שי אהרון

6-1 6-2
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 32 18/06/2021 16:00 NB

אורי כהן חושן

-

אורי לוגסי

6-1 6-1
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 32 19/06/2021 09:00 FB

ליאו קדוש

-

ירדן גמליאל

6-0 6-1
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 32 19/06/2021 09:00 St

אורי אקשטיין

-

נועם שויער

4-6 7-5 10-8
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 32 19/06/2021 09:00 St

זייה איסמאילוב

-

דניאל הרמתי

4-6 4-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 32 19/06/2021 09:00 FB

רון אשכנזי

-

נדב קויפמן

0-6 0-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 32 19/06/2021 09:00 FB

תימור גרינשפון

-

אורי קרן

0-6 1-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 32 19/06/2021 09:00 St

עילי נועם

-

נועם דוידי

6-3 2-6 10-7
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 32 19/06/2021 09:00 St

בן מלכה

-

איתמר אוחנה

1-6 0-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 32 19/06/2021 09:00 FB

מיכאל גושצ

-

אורי טיגמן

6-3 7-5
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 32 19/06/2021 10:30 NB

ליהוא בן פרץ

-

מורן סבן

2-6 2-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 32 19/06/2021 10:30 NB

ליאור הלשטוק

-

רון נדיון

5-7 5-7
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 32 19/06/2021 11:00 NB

סמואל גלר

-

רועי שויער

6-7 3-6
נגמר מרכז הטניס יפו בנים 12 מוקדמות 1 - 32 19/06/2021 11:00 NB

אריאל שומילוב

-

עומר ענב

0-6 0-6

Stage 3 (16 - 1)

נגמר בנים 12 מוקדמות 1 - 16 19/06/2021 11:30 NB

רון אשכנזי

-

תימור גרינשפון

4-6 7-5 10-6
נגמר בנים 12 מוקדמות 1 - 16 19/06/2021 12:00 NB

זייה איסמאילוב

-

נועם דוידי

6-4 6-0
נגמר בנים 12 מוקדמות 1 - 16 19/06/2021 13:30 AR

ירדן גמליאל

-

אורי טיגמן

1-6 3-6
נגמר בנים 12 מוקדמות 1 - 16 19/06/2021 13:30 NB

איתמר פורטל

-

שי אהרון

4-6 2-6
נגמר בנים 12 מוקדמות 1 - 16 19/06/2021 14:15

סמואל גלר

-

אריאל שומילוב

3-6 5-7
נגמר בנים 12 מוקדמות 1 - 16 19/06/2021 14:30 AR

ליהוא בן פרץ

-

ליאור הלשטוק

2-6 3-6
נגמר מרה"ט אשקלון בנים 12 מוקדמות 1 - 16 20/06/2021 13:00 St

איתמר רונן

-

אורי לוגסי

1-6 1-6
נגמר מרה"ט אשקלון בנים 12 מוקדמות 1 - 16 20/06/2021 13:00 St

נועם שויער

-

בן מלכה

6-0 6-1

Stage 4 (8 - 1)

Stage 5 (4 - 1)

Stage 6 (2 - 1)