ארצית קיץ 1 ע"ש גליקשטיין 2021 / בנים 14 מוקדמות - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

Stage 1 (64 - 1)

נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 מוקדמות 1 - 64 18/06/2021 13:00 NB

יהלי הראל

-

חגי שליסר

1-6 0-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 מוקדמות 1 - 64 18/06/2021 13:00 NB

דור זוהר

-

נועם פוגלמן

6-0 6-1
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 מוקדמות 1 - 64 18/06/2021 13:00 NB

עדי ווגנר ארב

-

עומר סספורטה

0-6 0-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 מוקדמות 1 - 64 18/06/2021 13:00 NB

עידו אבישר

-

אורי איתן

2-6 1-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 מוקדמות 1 - 64 18/06/2021 13:00 St

עומר כהנר

-

נועם חמרה

1-6 0-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 מוקדמות 1 - 64 18/06/2021 13:00 NB

דניאל הרצנו

-

איתמר פבלוביץ

5-7 3-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 מוקדמות 1 - 64 18/06/2021 13:00 NB

דן גולדמן

-

גלעד אברמוב-קינן

Walkover
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 מוקדמות 1 - 64 18/06/2021 13:00 NB

יונתן אלפנט

-

אדם ראפע

6-0 6-2
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 מוקדמות 1 - 64 18/06/2021 13:00 NB

נתוביץ רועי

-

אורי גונן

6-0 6-0
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 מוקדמות 1 - 64 18/06/2021 13:00 NB

נועם קנר

-

סער לאלזארי

1-6 1-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 מוקדמות 1 - 64 18/06/2021 13:00 NB

לני חזן

-

עידו סספורטה

1-6 0-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 מוקדמות 1 - 64 18/06/2021 13:00 NB

איל יגל

-

עידו גזי

6-0 6-3
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 מוקדמות 1 - 64 18/06/2021 13:00 NB

אוהד כהן

-

נעם נגל

6-2 6-2
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 מוקדמות 1 - 64 18/06/2021 13:00 NB

עילי שטרייכמן

-

רוזינגר רון

1-6 6-4 8-10
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 מוקדמות 1 - 64 18/06/2021 13:00 NB

ארבל הנזל

-

איתן בועז רוי

Walkover
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 מוקדמות 1 - 64 18/06/2021 13:00 NB

ים דרור

-

ויזל יונתן

Walkover
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 מוקדמות 1 - 64 18/06/2021 14:00 NB

אורי טנא

-

עדי יעקב אוחיון

1-6 0-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 מוקדמות 1 - 64 18/06/2021 14:00 NB

אופק ליפקה

-

עילי שורץ

6-1 6-2
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 מוקדמות 1 - 64 18/06/2021 14:00 NB

יאיר כהן

-

שושן איתי

6-4 6-1
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 מוקדמות 1 - 64 18/06/2021 14:00 NB

ליהוא שכט

-

אצלאן אריאל

3-6 3-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 מוקדמות 1 - 64 19/06/2021 10:00 St

סרבסטין שקד

-

יובל יוסף מגר

Walkover
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 מוקדמות 1 - 64 19/06/2021 10:00 St

ליר בר נחום

-

תומר זרקו

4-6 2-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 מוקדמות 1 - 64 19/06/2021 10:00 St

עופרי ליברשטיין

-

רון בורטניק

Walkover
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 מוקדמות 1 - 64 19/06/2021 10:00 St

תומר טיקטינסקי

-

אלמוג גולדשמיד

5-7 3-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 מוקדמות 1 - 64 19/06/2021 10:00 St

עומרי שיפמן

-

יובל לב

6-3 6-4
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 מוקדמות 1 - 64 19/06/2021 10:00 St

גילעד בלנקנשטיין

-

אסף בוטבול

2-6 1-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 מוקדמות 1 - 64 19/06/2021 10:00 St

גיא עמיר

-

צור נמר

Walkover
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 מוקדמות 1 - 64 19/06/2021 10:00 St

טל גלפר

-

איתמר אפרון

Walkover

Stage 2 (32 - 1)

נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 מוקדמות 1 - 32 18/06/2021 00:00 AR

יהלי הראל

-

עידו גזי

2-6 2-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 מוקדמות 1 - 32 18/06/2021 00:00 AR

נועם פוגלמן

-

לני חזן

6-1 6-2
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 מוקדמות 1 - 32 18/06/2021 00:00 AR

עדי ווגנר ארב

-

נועם קנר

1-6 4-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 מוקדמות 1 - 32 18/06/2021 00:00 AR

עידו אבישר

-

אורי גונן

2-6 6-2 10-2
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 מוקדמות 1 - 32 18/06/2021 00:00 AR

עומר כהנר

-

אדם ראפע

4-6 1-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 מוקדמות 1 - 32 18/06/2021 15:00 NB

ליעד חסון

-

עילי שטרייכמן

1-6 2-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 מוקדמות 1 - 32 19/06/2021 10:00 St

אביתר אוחנה

-

ליהוא שכט

1-6 2-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 מוקדמות 1 - 32 19/06/2021 12:00 NB

יובל יוסף מגר

-

שושן איתי

2-6 4-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 מוקדמות 1 - 32 19/06/2021 12:00 NB

ליר בר נחום

-

ארבל הנזל

0-6 0-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 מוקדמות 1 - 32 19/06/2021 12:00 NB

אורי טנא

-

טל גלפר

2-6 3-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 מוקדמות 1 - 32 19/06/2021 12:00 NB

עופרי ליברשטיין

-

צור נמר

7-5 6-2
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 מוקדמות 1 - 32 19/06/2021 12:00 NB

תומר טיקטינסקי

-

גילעד בלנקנשטיין

6-4 6-4
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 מוקדמות 1 - 32 19/06/2021 12:00 NB

עילי שורץ

-

יובל לב

2-6 0-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 מוקדמות 1 - 32 19/06/2021 12:00 NB

דניאל הרצנו

-

גלעד אברמוב-קינן

2-6 3-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 מוקדמות 1 - 32 19/06/2021 12:30 NB

מנואל פלכטר

-

ים דרור

7-6(6) 6-4
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 14 מוקדמות 1 - 32 20/06/2021 13:00 St

אוריאן מזרחי

-

נעם נגל

0-6 3-6

Stage 3 (16 - 1)

נגמר בנים 14 מוקדמות 1 - 16 19/06/2021 11:30 NB

לני חזן

-

עדי ווגנר ארב

4-6 7-5 10-8
נגמר בנים 14 מוקדמות 1 - 16 19/06/2021 12:00 NB

יהלי הראל

-

אורי גונן

1-6 1-6
נגמר בנים 14 מוקדמות 1 - 16 20/06/2021 13:00 St

ים דרור

-

דניאל הרצנו

5-7 4-6
נגמר בנים 14 מוקדמות 1 - 16 20/06/2021 13:00 St

אביתר אוחנה

-

עומר כהנר

1-6 Ret
נגמר בנים 14 מוקדמות 1 - 16 20/06/2021 13:00 St

יובל יוסף מגר

-

עילי שורץ

6-0 6-1
נגמר בנים 14 מוקדמות 1 - 16 20/06/2021 13:00 St

ליר בר נחום

-

גילעד בלנקנשטיין

6-1 3-6 10-5
נגמר בנים 14 מוקדמות 1 - 16 20/06/2021 13:00 St

ליעד חסון

-

צור נמר

2-6 0-6
נגמר בנים 14 מוקדמות 1 - 16 20/06/2021 14:30 NB

אוריאן מזרחי

-

אורי טנא

4-6 0-6

Stage 4 (8 - 1)

Stage 5 (4 - 1)

Stage 6 (2 - 1)