ארצית קיץ 1 ע"ש גליקשטיין 2021 / בנים 16 מוקדמות - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

Stage 1 (64 - 1)

נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 16 מוקדמות 1 - 64 18/06/2021 12:00

יואב צולר

-

איתי אושרי

2-6 4-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 16 מוקדמות 1 - 64 18/06/2021 12:00

אורי קאושנסקי

-

גיא פוקס

7-6(3) 6-2
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 16 מוקדמות 1 - 64 18/06/2021 12:00

עידו סגלוביץ

-

ניל ברנס

0-6 1-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 16 מוקדמות 1 - 64 18/06/2021 12:00

נתנאל קנטרוביץ

-

עמרי וייס

6-7(6) 6-7(8)
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 16 מוקדמות 1 - 64 18/06/2021 12:00

לוין איתי

-

ניב מזור

6-1 6-0
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 16 מוקדמות 1 - 64 18/06/2021 12:00

זיו דולב

-

עידו סום

6-4 6-1
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 16 מוקדמות 1 - 64 18/06/2021 12:00

יותם פרי

-

אוהד ריס

6-4 Ret
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 16 מוקדמות 1 - 64 18/06/2021 12:00

יהונתן מור חיים

-

עדן ניסים ניסים ניסים אברהמי

2-6 6-4 10-8

Stage 2 (32 - 1)

נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 16 מוקדמות 1 - 32 18/06/2021 12:00

אורצקי סטיבן

-

גיא שלום

6-3 2-6 3-10
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 16 מוקדמות 1 - 32 18/06/2021 12:00

עידו שלאין

-

רועי לואיס צפר

0-6 0-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 16 מוקדמות 1 - 32 18/06/2021 12:00

ינאי גיבלי

-

עומר אהרוני

6-7(5) 1-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 16 מוקדמות 1 - 32 18/06/2021 12:00

יניב עמרן

-

חסדן ניר

1-6 Ret
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 16 מוקדמות 1 - 32 18/06/2021 12:00

גיא מוריאן

-

יוני בן נון

1-6 1-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 16 מוקדמות 1 - 32 18/06/2021 12:00

גדג' בארי

-

אושרי ארבוב

3-6 3-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 16 מוקדמות 1 - 32 18/06/2021 12:00

קליין איתי

-

אדם גרינברג

4-6 0-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 16 מוקדמות 1 - 32 18/06/2021 14:00 NB

עידו משה

-

עדן ניסים ניסים ניסים אברהמי

6-3 6-0
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 16 מוקדמות 1 - 32 19/06/2021 10:00 St

רון קזקביץ

-

איתי דאדי

0-6 1-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 16 מוקדמות 1 - 32 19/06/2021 10:00 FB

אלעד כהן

-

אוהד ריס

6-4 3-6 10-5
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 16 מוקדמות 1 - 32 19/06/2021 10:00 St

רותם ענתבי

-

עידו סום

4-6 3-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 16 מוקדמות 1 - 32 19/06/2021 10:00 St

רום רגב

-

ניב מזור

6-4 6-2
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 16 מוקדמות 1 - 32 19/06/2021 10:00 St

שי שקד

-

עידו סגלוביץ

Walkover
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 16 מוקדמות 1 - 32 19/06/2021 10:00 St

כריסטיאן טנוס

-

גיא פוקס

5-7 2-6
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 16 מוקדמות 1 - 32 19/06/2021 10:00 FB

‫רז אמסלם‬‎

-

יואב צולר

Walkover
נגמר מרכז טניס אשקלון בנים 16 מוקדמות 1 - 32 19/06/2021 12:00

אילאי צדקיהו

-

נתנאל קנטרוביץ

2-6 3-6

Stage 3 (16 - 1)

נגמר בנים 16 מוקדמות 1 - 16 19/06/2021 11:30 NB

אורצקי סטיבן

-

גדג' בארי

6-2 4-6 7-10
נגמר בנים 16 מוקדמות 1 - 16 19/06/2021 11:30 NB

עידו שלאין

-

גיא מוריאן

1-6 6-7(1)
נגמר בנים 16 מוקדמות 1 - 16 19/06/2021 11:30 NB

ינאי גיבלי

-

יניב עמרן

0-6 0-6
נגמר בנים 16 מוקדמות 1 - 16 20/06/2021 13:00 St

עדן ניסים ניסים ניסים אברהמי

-

יואב צולר

0-6 2-6
נגמר בנים 16 מוקדמות 1 - 16 20/06/2021 13:00 St

רון קזקביץ

-

קליין איתי

4-6 6-2 9-11
נגמר בנים 16 מוקדמות 1 - 16 20/06/2021 13:00 St

אוהד ריס

-

כריסטיאן טנוס

6-3 7-6(2)
נגמר בנים 16 מוקדמות 1 - 16 20/06/2021 13:00 St

רותם ענתבי

-

עידו סגלוביץ

2-6 4-6
נגמר בנים 16 מוקדמות 1 - 16 20/06/2021 13:00 St

ניב מזור

-

אילאי צדקיהו

3-6 2-6

Stage 4 (8 - 1)

Stage 5 (4 - 1)

Stage 6 (2 - 1)