אזורית קיץ 2 2021 / בנות 12 צפון - לוח משחקים ותוצאות

הגרלה ראשית

תנחומים

נגמר מרכז הטניס עכו בנות 12 צפון 1 - 16 19/07/2021 11:00

ענבר ברנשטיין

-

עדן גלאוברמן

1-6 0-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנות 12 צפון 1 - 16 19/07/2021 11:00

איה אייזנשטיין

-

מיכל קוסטנקו

6-0 6-0
נגמר מרכז הטניס עכו בנות 12 צפון 1 - 16 19/07/2021 11:00

מילנה וולינסקי

-

אלינה פנקוב

0-6 0-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנות 12 צפון 1 - 16 19/07/2021 11:00

בר שפורן

-

עמית סוסן

0-6 0-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנות 12 צפון 1 - 16 19/07/2021 11:00 FB

אמה קאופמן

-

ג'סיקה שהלא

0-6 0-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנות 12 צפון 1 - 16 19/07/2021 11:00

חושן זריהן

-

ניקול פודלסניוק

6-0 6-1


 

 

 

נגמר מרכז הטניס עכו בנות 12 צפון 9 - 16 20/07/2021 11:00

עדן גלאוברמן

-

עמית סוסן

Walkover
נגמר מרכז הטניס עכו בנות 12 צפון 9 - 16 20/07/2021 11:00

איה אייזנשטיין

-

אלינה פנקוב

2-6 1-6


 

 

 

נגמר מרכז הטניס עכו בנות 12 צפון 1 - 8 20/07/2021 11:00

הופמן עמית

-

ניקול פודלסניוק

3-6 2-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנות 12 צפון 1 - 8 20/07/2021 11:00

הילה בוהדנה

-

אמה קאופמן

2-6 2-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנות 12 צפון 1 - 8 20/07/2021 11:00

ענבר ברנשטיין

-

בר שפורן

6-0 6-1
נגמר מרכז הטניס עכו בנות 12 צפון 1 - 8 20/07/2021 11:00

מיכל קוסטנקו

-

מילנה וולינסקי

4-6 6-2 9-11


 

 

 


 

 

 

נגמר מרכז הטניס עכו בנות 12 צפון 1 - 4 21/07/2021 11:00

הופמן עמית

-

מיכל קוסטנקו

2-6 1-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנות 12 צפון 1 - 4 21/07/2021 11:00

הילה בוהדנה

-

בר שפורן

4-6 3-6


 

 

 

נגמר מרכז הטניס עכו בנות 12 צפון 9 - 16 21/07/2021 12:30

חושן זריהן

-

אמה קאופמן

6-4 6-2
נגמר מרכז הטניס עכו בנות 12 צפון 9 - 16 21/07/2021 12:30

ג'סיקה שהלא

-

ניקול פודלסניוק

4-6 3-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנות 12 צפון 9 - 16 21/07/2021 12:30

מילנה וולינסקי

-

עמית סוסן

2-6 2-6
נגמר מרכז הטניס עכו בנות 12 צפון 9 - 16 21/07/2021 12:30

ענבר ברנשטיין

-

איה אייזנשטיין

6-3 6-3


 

 

 

נגמר בנות 12 צפון 9 - 12 14/07/2021 20:53

אמה קאופמן

-

איה אייזנשטיין

6-3 6-3
נגמר בנות 12 צפון 9 - 12 21/07/2021 20:49

ג'סיקה שהלא

-

מילנה וולינסקי

6-2 6-4


 

 

 

נגמר קריית מוצקין בנות 12 צפון 3 - 4 24/07/2021 10:00

מיכל קוסטנקו

-

בר שפורן

6-2 6-4


 

 

 

נגמר קריית מוצקין בנות 12 צפון 1 - 2 24/07/2021 11:30

הופמן עמית

-

הילה בוהדנה

7-6 6-2


 

 

 

נגמר קריית מוצקין בנות 12 צפון 9 - 10 24/07/2021 09:00

איה אייזנשטיין

-

מילנה וולינסקי

6-2 6-3